1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kto inny mógłby to być? - Gastelum liczy na walkę o pas

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by jacek-osak, Jun 13, 2018.

1. Jacek Łosak

Jacek Łosak Moderator Cohones

Komentarze:
    2,319
    Zdobyte Lajki:
    5,695
    Punkty:
    790
    Kto inny mógłby to być? - Gastelum liczy na walkę o pas

Kelvin Gastelum, który miał okazję rozmawiać z mediami podczas niedawnej gali UFC 225, potwierdził swoje aspiracje mistrzowskie i powiedział, że osobiście nie widzi innego kandydata do walki o pas, ale nie ma pewności czy to właśnie on zmierzy się z Robertem Whittakerem.

UFC nie mówiło mi, że jestem następny w kolejce do walki o pas, ale kto inny mógłby to być? Może Wideman? Ale on w ostatnich czterech walkach przegrał trzy razy. Ja przegrałem tylko raz w ostatnich sześciu. Jestem jednym z najbardziej aktywnych zawodników w tej wadze. Czuję więc, że jestem następny w kolejce.

Gastelum został również zapytany o zmianę godzin ważenia, którą planuje wprowadzić organizacja UFC.

Rozwiązanie jest do kitu, bo ja lubię poranne ważenie. Niestety powrotem do starego systemu Dana ukaże wszystkich zawodników, którzy robili wagę i nagrodzi tych, którzy mieli z tym problem. Oczywiście rozumiem tych, którzy cieszą się, bo będą mieli więcej czasu na zbicie wagi, ale przecież o walkach wiemy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Sam miałem problemy z wagą, więc nie chcę nikogo krytykować, ale prawda jest taka, że dowiadujemy się o walkach z ogromnym wyprzedzeniem. Wszyscy zawodnicy, z którymi rozmawiałem mówili, że lubią poranne ważenia.

2. Faryzejusz

Faryzejusz Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    562
    Zdobyte Lajki:
    443
    Punkty:
    140
    Kolejna pyta , która nie zrobi pewnie wagi. Dawać ich na Nowy Jork!

3. Leatherface

Leatherface Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    138
    Zdobyte Lajki:
    101
    Punkty:
    40
    W sumie teraz to on powinien dostać TS'a należy mu się.I tak niema innych pretendentów.

4. torpedo

torpedo Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,195
    Zdobyte Lajki:
    7,767
    Punkty:
    1,790
    Dlatego powinny być robione w każdej wadze te turnieje.
    Zero pierdolenia oszołomów typu Weidman, czy zastoju że rzeczywiście nikt nie zasługuje.
    Turniej o pas. Ktoś wygrywa i następny turniej.

LeeBuLee and michi972 like this.
  5. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,480
    Zdobyte Lajki:
    15,617
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    Kelvin zdemolował Bispinga i wygrał z Jacare więc jak dla mnie pomimo porażki jest bliżej TS od Chrisa.

Over, qFel, Malymaja and 1 other person like this.
  6. billmurray

billmurray UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,382
    Zdobyte Lajki:
    13,138
    Punkty:
    140
    co prawda przegrał z weidmannem, ale dawać zawodnikowi ts-a po jednym zwycięstwie to trochę dziwna sytuacja.

michi972 likes this.
  7. Quiettiger

Quiettiger Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    217
    Zdobyte Lajki:
    148
    Punkty:
    40
    Rewanż o TS by był sprawiedliwy, ale wtedy zastój w 84 się robi. Ciężki orzech do zgryzienia

8. Grubas

Grubas UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,430
    Zdobyte Lajki:
    9,425
    Punkty:
    1,190
    Robercik go robi jak chce. 2 sprawa Gastelum wypowiadajacy sie na temat wagi/wazen itp to kurwa zart...

Ludwiczek likes this.
  9. qFel

qFel KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,483
    Zdobyte Lajki:
    6,840
    Punkty:
    290
    Ja bym mu dał tego TS'a. W sumie ma czym pierdolnąć i mógłby uśpić Roberta. Tajtel szot dla Weidmana, to :siara:. Mousasi na chuj ty odchodził?

Last edited: Jun 14, 2018
  10. kubabuba

kubabuba Bellator
    Bantamweight

Komentarze:
    3,980
    Zdobyte Lajki:
    2,922
    Punkty:
    140
    kwintesencja UFC , zasady przyznawania walk o pas, są bardziej arbitralne niż w boksie, i taki efekt, może kiedyś to służyło i miało jakieś pozytywne rezultaty w postaci popularnych mistrzów (taki Brock), ale teraz trochę się już zagubili, tym bardziej, że ludzie, którzy decydują i walkach o pas, to ci sami, który zestawili ostatnie starcie CM Punka i umieścili na karcie głównej

Share This Page