KSW PPV czy nielegalny stream

PPV czy nielegalny stream

  • PPV

    Votes: 42 51.2%
  • nielegalny stream

    Votes: 40 48.8%

  • Total voters
    82
Pamiętam jak dziś, to był sierpień 2004 rok, Goldi podczas gali UFC 49 wstawił głosem robota po raz pierwszy swoją formułkę "Przypominamy że nielegalna transmisja grozi więzieniem i karą do 250 tys dolarów" na co Joe Rogan odpowiedział mu ze śmiechem "You cant win with internet baby". Minęło 13 lat i słowa Rogana nigdy nie były bardziej prawdziwe, mimo że cały system się zmienił bardzo mocno na plus dla fana. Pisałem to już gdzieś dziś, ale według mnie jak kogoś stać to powinien zapłacić i wesprzeć dyscyplinę, fana, portal hehe, jak go nie stać, to oczywiście że lepiej jest żeby obejrzał na piracie niż nie obejrzał wcale. Ja na pewno nie będę potępiał ludzi za piractwo, za dużo sam obejrzałem nielegali xD
Ufc ogladam zawsze na legalu. Ksw do pewnego momentu tez zawsze wykupywalem, nawet bronilem ich na forum. Ale teraz ogladajac to jednym okiem mam w chuju ich ppv, bardziej interesuje mnie czat :D
 
Powaznie ? Slabe to. Ksw jest jakie jest ale stac was chyba zeby wykipic te ppv ?! Chcecie zeby ksw bylo lepsze a bedziecie oglodac jakies chujowe streamy i potem narzekac na karte i brak lepszych na karcie ?! Dla mnie zenada , jesli oglodasz to na streamie to kurwa nie narzekaj na to bo z definicji nie jestes na tyle zaiteresowany zeby to oglodac i oceniac. Wydam te 11$ i czy slabe czy nie doceniam jaki ma to wklad w prmocje tego sportu.
 
Powaznie ? Slabe to. Ksw jest jakie jest ale stac was chyba zeby wykipic te ppv ?! Chcecie zeby ksw bylo lepsze a bedziecie oglodac jakies chujowe streamy i potem narzekac na karte i brak lepszych na karcie ?! Dla mnie zenada , jesli oglodasz to na streamie to kurwa nie narzekaj na to bo z definicji nie jestes na tyle zaiteresowany zeby to oglodac i oceniac. Wydam te 11$ i czy slabe czy nie doceniam jaki ma to wklad w prmocje tego sportu.
Wiesz od jakiego czasu ja słyszę o tej poprawie jakości i wzroście poziomu sportowego?
od początku ppv
A wiesz na co się zmieniło przez tyle czasu?
fryzury właścicieli
Także nie mów mi jak mam żyć i na co wydawać moje ciężko zarobione pieniądze.
Ps. Gdyby to jeszcze była państwowa federacja i ta kasa słaby na 500+ to może bym i zapłacił. A tak ? Hmm nie:chuck::kis:
 
Powaznie ? Slabe to. Ksw jest jakie jest ale stac was chyba zeby wykipic te ppv ?! Chcecie zeby ksw bylo lepsze a bedziecie oglodac jakies chujowe streamy i potem narzekac na karte i brak lepszych na karcie ?! Dla mnie zenada , jesli oglodasz to na streamie to kurwa nie narzekaj na to bo z definicji nie jestes na tyle zaiteresowany zeby to oglodac i oceniac. Wydam te 11$ i czy slabe czy nie doceniam jaki ma to wklad w prmocje tego sportu.
ale sporo ludzi nie ma jak wykupic ppv!!!! my mamy paczke 10 osob i chetnie bysmy je kupili, ale co z tego jak tylko jedna osoba ma nc+ a pozostale uzywaja tv do konsoli, czy zeby cos obejrzec ale w dobie netflixow, amazona, normalna tv traci na atrakcyjnosci.
 
Gdzie lepiej wykupić kswtv czy ipla?chętnie bym wykupił, ale jak czytam ze te transmisje padają to się zniechęcam...
 
Powaznie ? Slabe to. Ksw jest jakie jest ale stac was chyba zeby wykipic te ppv ?! Chcecie zeby ksw bylo lepsze a bedziecie oglodac jakies chujowe streamy i potem narzekac na karte i brak lepszych na karcie ?! Dla mnie zenada , jesli oglodasz to na streamie to kurwa nie narzekaj na to bo z definicji nie jestes na tyle zaiteresowany zeby to oglodac i oceniac. Wydam te 11$ i czy slabe czy nie doceniam jaki ma to wklad w prmocje tego sportu.
Ja weeb wykupuje caly czas. Gdyby nie to, nawet bym nie wlaczal jakiegos streama z dupy, nawet nie chcialoby mi sie szukac. I jak juz powiedzialem, dopoki to naprawde dzieki ksw sie rozrastalo w Polsce, to caly czas placilem.
 
Gdzie lepiej wykupić kswtv czy ipla?chętnie bym wykupił, ale jak czytam ze te transmisje padają to się zniechęcam...

Ja kilka razy brałem na KSWTV.
Ostatnio coś tam jebło, bo chyba za duże przeciążenia były ( ale to na walce Popka, wcześniej, później - było ok).

Potem KSWTV było nieczynne jakiś czas i widzę, że coś podrasowali ten portalik. Dlatego wierzę, że KSW nie może sobie pozwolić, żeby i tym razem jebło, mając na uwadze raz - jeszcze większą ilość widzów , dwa - wcześniejsze wtopy. MAM NADZIEJĘ ,ŻE BEDZIE BEZPROBLEMOWO
 
Gdzie lepiej wykupić kswtv czy ipla?chętnie bym wykupił, ale jak czytam ze te transmisje padają to się zniechęcam...

O ipli nawet nie myśl, ja tam co poniedziałek oglądam Puncherza i za każdym razem nawet na zakichanym Puncherze tnie jak skurczybyk.
 
ale sporo ludzi nie ma jak wykupic ppv!!!! my mamy paczke 10 osob i chetnie bysmy je kupili, ale co z tego jak tylko jedna osoba ma nc+ a pozostale uzywaja tv do konsoli, czy zeby cos obejrzec ale w dobie netflixow, amazona, normalna tv traci na atrakcyjnosci.
Nikt z was nie ma laptopa z wejsciem hdmi?
 
kswtv nawet na internecie 100mb na swiatlowodzie i procku i7 nie dziala, nie bede placil za cos, zeby sie tylko wkurwiac i ogladac scinki, a pozniej i tak szukac streamow bo lepiej chodzily niz to gowno.
 
Pisałem z Martinem i ponoć będą blokować weeb.tv , które faktycznie do tej pory pokazywało streamy nawet z PPV.
Także powodzenia , piraci :kis::gdzie:
hahahahaah UFC sobie nie radzi z piractwem a myslisz, ze KSW da rade :goldi:
 
Mam jeszcze jedno pytanie, widziałem nieraz podczas gal ppv że kswtv klęknęło, ludzie strasznie sie skarżyli w komentarzach na fb, jak wówczas postepuje ksw? zwraca kasę za stream jeżeli da przysłowiowej dupy?
 
chcialem normalnie kupic ppv ale ani na smart tv ani ps4 nie moge obejrzec,stream priv ktos?
 
Wykupiłem subskrypcję, choć miałem wcześniej mieszane doświadczenia (raz było dobrze, innym razem koniec końców oglądałem na pirackim streamie, bo przekaz KSW.tv nie działał). Dziś początek, pierwsza walka niestety porażka - najpierw zamuła ze startem przekazu, a potem cięło jak sqrwysyn nawet na najgorszej jakości. Hehehe... poratowałem się jeszcze weeb.tv. Na walce Damiana śmigało mi elegancko, teraz znów przycina!

Żenada to jest. Zwłaszcza, że problem pojawia się kolejny raz. Inni jakoś potrafią zrobić płynną transmisję (pomijam fakt ilości subskrybentów, serwery, itd., mamy XXI wiek. Niech zainwestuja w technologię NASA ;-) ). A potem te cyniczne uśmieszki właścicieli KSW i pierdolenie, że każdy może reklamować usługę. Jestem klientem, płacę za pełnowartościowy produkt, a w rzeczywistości dostaję upośledzony. Robią świetną galę, chcę ją zobaczyć, tymczasem się nawqrwiam. Ruchanie fana w dupę. Czas spierdalać na weeb.tv za 4 PLN ;-)
 
Wykupiłem subskrypcję, choć miałem wcześniej mieszane doświadczenia (raz było dobrze, innym razem koniec końców oglądałem na pirackim streamie, bo przekaz KSW.tv nie działał). Dziś początek, pierwsza walka niestety porażka - najpierw zamuła ze startem przekazu, a potem cięło jak sqrwysyn nawet na najgorszej jakości. Hehehe... poratowałem się jeszcze weeb.tv. Na walce Damiana śmigało mi elegancko, teraz znów przycina!

Żenada to jest. Zwłaszcza, że problem pojawia się kolejny raz. Inni jakoś potrafią zrobić płynną transmisję (pomijam fakt ilości subskrybentów, serwery, itd., mamy XXI wiek). A potem te cyniczne uśmieszki właścicieli KSW i pierdolenie, że każdy może reklamować usługę. Jestem klientem, płacę za pełnowartościowy produkt, a w rzeczywistości dostaję upośledzony. Robią świetną galę, chcę ją zobaczyć, tymczasem się nawqrwiam. Ruchanie fana w dupę. Czas spierdalać na weeb.tv za 4 PLN ;-)
Czekam jak ktoś z redakcji (może przeurocza @duubertowa ) poruszy ten temat po tej rekordowej gali. Bo to jest w żenujące gówno przy tej całej ich profesce i nagonce na malkontentów od ppv.
 
Czekam jak ktoś z redakcji (może przeurocza @duubertowa ) poruszy ten temat po tej rekordowej gali. Bo to jest w żenujące gówno przy tej całej ich profesce i nagonce na malkontentów od ppv.
W sumie jest to kolejny rekord, który można dopisać do tej gali. Jeszcze nigdy tyle osób nie kupiło niedziałającego streama :D
 
Czekam jak ktoś z redakcji (może przeurocza @duubertowa ) poruszy ten temat po tej rekordowej gali. Bo to jest w żenujące gówno przy tej całej ich profesce i nagonce na malkontentów od ppv.

@duubertowa - podbijam temat :-) A ja na pewno jak będę mieć okazję kiedyś spotkać się oko w oko z K & L na pewno dodam swoje 3 grosze bezpośrednio.

P.S. Ooooo... Teraz działa KSW.tv, ale jakie daremne skakać na zmianę pomiędzy subskrypcją KSW.tv a Weeb.tv! Patologia.
 
Ipla leży totalnie od drugiej walki... Walki Kity z Andryszakiem nie mogłem u nich obejrzeć, teraz stream wogóle mi się nie włącza. Ostatni raz wykupiłem PPV od KSW. Kawul, Solorz oddawajcie hajs
 
Walka Wrzosek - Koike Erbst - elegancko na KSW.tv, tak powinna działać ta usługa i o dziwo teraz śmiga mi dobrze. Ale piszcie jak coś będzie zamulało.
 
Ej dobra, żarty żartami, ale ja mam kurwa wykupione ppv na cyfrowym polsacie I MI TNIE. W TV. Na weeb.tv cos dziala? Bo wykupilem i nie ma w ogole nic z ksw.
 
Kanał na Weeb.tv jest dead...
Czyli wychodzi na to, że w PL nie ma W OGÓLE opcji zeby obejrzeć KSW. No kurwa, tv tnie jak gówno, ksw.tv i ipla z tego co mówicie gówno. Weeb.tv nie działa. Serio, które to jest KSW które nie wyrabia z serwerami? Ile można się uczyć na błędach? To jest kurwa żenada. Pierdole ksw. Nagrałem 3 razy telefonem jak mi tnie tv i mi oddajecie 4 dychy chuje.
 
U mnie aktualnie ok. Zarówno na KSW.tv, jak i na Weeb.tv. Nie w PL. Oglądam zagranicą. Chrome, Win 10, łącze 60 Mb/s.
 
Back
Top