KSW nie zatrzymuje się ! Jeden z Włodarzy KSW wypuszcza alkohol pod swoją marką !

lutuje burbon z kubka od herbaty

o6z1ad.jpg

:mamed:
Kultowe zdjęcie :antonio:
 
o Kavulsonie wypowiedział się również James Thompson, ale jego opinii można było się spodziewać... :

James-Thompson.jpg


Fucking joke. Give Maciej a big round of applause. Come on. What a fucking joke. I thought Kavulson vodka was really trying to be serious. If you can drink that back and call that tasty, then you're fucked, and Kavulson is going down the fucking toilet.
 
Kasta, mimo że stroni od mocnych alkoholi, również zrecenzował Kavulsona. Jak twierdzi, alkohol jest tak mocny, że przez chwilę nic nie widział:

f2_KSWMATHEOKASTA.jpg


In the beggining it was darkness, then came light. Tradition of drinking vodka in this part of the world have new quality now. This quality is better known as KAVULSON, real sign of tasty vodka triumph. Ladies and gentleman, Maciej Kawulski proudly presents, the potatoes, the alcohol, the Kavulson... vulson... vulson ...
 
O Kavulsonie kilka słów powiedział nam Andrzej Kościelski, który odnosił Janka Błachowicza do domu po kilku dniach picia bez przerwy:

205kosciel.jpg


Witam i pozdrawiam wszystkich koneserów dobrej wódki, hejterom i frajerom wbijam od razu ch*j do dupy.
Chciałbym przestawić oświadczenie na temat picia wódki Kavulson z Jankiem Błachowiczem. Jeśli chodzi o przygotowanie Janka do picia ze mną, nie będę się wybielał i twierdził, że go doskonale przygotowałem. Na dwa miesiące przed piciem wspólnie zdecydowaliśmy, że Janek wyjedzie trenować do Rosji.
Po tygodniu Janek wrócił i powiedział, że kupi coś na wątrobę i część przygotowań przejmą Rosjanie.
Po naszym piciu pojawiły się komentarze, że wydawałem złe komendy i dlatego Janek się opił i odpadł. Może nie jestem alfą i omegą, ale jak widziałem, że Janek ma ciężko, to mówiłem 'wstań, podeprzyj się stołu,chwyć blat,wyprostuj nogi'. Janek nie wykonywał poleceń i po drugiej flaszce wspólnie z Joanną Jędrzejczyk stwierdziliśmy, że wydawanie komend było bez sensu, Janek odpłynął.
Oczywiście po naszym piciu znalazł się jeden hejter, wyjątkowej klasy pedał, który swój nick nazwał 'wstawaj', dlatego tobie abstynencie ch*j ci do dupy.
Sama wódka była ok.
 
Tomek Narkun rozpływał się po skosztowaniu Kavulsona, udało mu się, w dużych emocjach, podzielić się opinią:

narkun_15.jpg


huh... brak słów ... przede wszystkim wszystkim dobry wieczór... brak słów, już mi słowa odeszły gdzieś, NOCOMOGĘPOWIEDZIEĆ, nigdy nie piłem taki wódka, taka jest smaczna wódmyślę że dlatego, ja pierniczę NIEMOGĘWTOUWIERZYĆ dobra wódkAAAAA nie ja pierniczę bez popity wchodzi AAAAnnja pierniczę, jak zacząłem pić, to marzyłem o kolejne flaszce, KOCHAM WAAAAAAAAAS
 
Tego chyba nikt się nie spodziewał, Maciej Kawulski kolejny raz zagrał na nosie FEN i wysłał alkohol do przetestowania Grabowskiemu, zawodnikowi konkurencyjnej organizacji. Pomimo zapowiedzi pozwu na twitterze przez Jóźwiaka, sam zawodnik udzielił wywiadu, trzy dni po tym, jak odebrał przesyłkę i doszedł do siebie.

bNmktkqTURBXy85YjZiYmFmOTNlZDI2ZDNiYjA3ZjZkOGYzMjIzZDQzMC5qcGVnkpUDABPNC0DNBlSTBc0DFM0BvA


Nie wien, naprawdę nie wiem co powiedzieć. Wszystko wydawało się ok, pod kontrolą. Przygotowania były dobre, nie chciałem zawieść, więc przygotowywałem się na poważnie w szanowanym klubie w opolu, osiedlowym barze 'Zodiak', świetni sparingpartnerzy i atmosfera.
Dobrze się czułem, kiszone, woda z cytryną, tłuste mięso, po ciężkich sparingach miałem super materac, wszystko dopięte i nagle bum i po wszystkim, odcięcie i byłem liczony. Nie podniosłem się na 7,8,9,10... wstałem koło południa.
Muszę przeanalizować błędy na przyszłość i wrócić silniejszy, póki co mogę powiedzieć, że dałem z siebie wszystko i oddałem z siebie wszystko, dlatego moja opinia na temat wódki Kavulson jest neutralna.
 
Czytając o tym Kavulsonie i tripach jakie mieli jego konsumenci po spożyciu to powiem szczerze że ubaw po pachy , banan na twarzy co najmniej taki jak bym przeglądał dział: tanio skóry nie sprzedam !!!
:DC:
 
Panowie, proszę o cierpliwość, jest jeszcze kilka recenzji które mają do mnie napłynąć, piątek i sobota to dobry czas na testy.
Alkohol otrzymało wiele osób, dlatego liczę na to, że dziś ktoś będzie degustował. Wczoraj przesyłka dotarła pocztą lotniczą do Boba Sapp'a, ale ten w momencie podawania mu paczki przez kuriera przewrócił się trzymając za głowę i zaczął klepać trawnik.
Dzwoniłem też do Najmana wczoraj wieczorem, bo miałem cynk, że mimo nienajlepszych realcji z Maćkiem otrzymał trunek, jednak jak w końcu odebrał to najpierw w tle słyszałem 'Marcinku, wystarczy, przesadziłeś z ilością, idziemy' ,a potem słyszałem że ktoś go ciągnie po ziemi, a on tylko powtarzał w kółko ' ale so ty perdolisz, so ty perdolisz....'.
 
Aslambek Saidov:

link_6O7NcxFNaBbCgJieGZ5QThDdrIwAuWTp,w300h223.jpg


no wodka dobra mogę powiedzieć, fajny gest Macieja, co ne znaczy że nie musi on oddać pieniądze mój koledze, adres nadawcy na paczce jest, wodka dobra, resztę powiem jemu jak spotkam.
 
Back
Top