1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

KSW może się martwić, że znowu nie zrobię wagi - Parke ponawia propozycję starcia z Szulakowskim

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by jacek-osak, Jun 14, 2018.

1. Jacek Łosak

Jacek Łosak Moderator Cohones

Komentarze:
    2,319
    Zdobyte Lajki:
    5,695
    Punkty:
    790
    KSW może się martwić, że znowu nie zrobię wagi - Norman Parke ponawia chęć walki z Szulakowskim

[caption id="attachment_177827" align="alignnone" width="1600"][​IMG] Fot: KSW[/caption]

Tuż po swoim zwycięstwie podczas gali KSW we Wrocławiu Norman Parke na swoim profilu na Instagramie wskazał kolejnego zawodnika KSW, z którym chciałby się w najbliższym czasie spotkać w klatce, pytając również swoich fanów, jak oni oceniają takie zestawienie. Na jego celowniku znalazł się wówczas Grzegorz Szulakowski.

Teraz Irlandczyk ponownie odezwał się w tej sprawie i napisał też, że KSW zapewne zastanawia się nad dalszą z nim współpracą w związku z problemami z robieniem wagi.

Moi polscy fani piszą do mnie i pytają czy będę walczył z Grześkiem Szulakowskim? Bardzo bym chciał zawalczyć z Grześkiem ponieważ obaj jesteśmy prawdziwymi wojownikami. Rozumiem, że KSW może się martwić o to, że nie zrobię wagi po raz kolejny. Tak jak już powiedziałem KSW będę dawał im informację o mojej wadze co tydzień, to jedyny najlepszy pomysł jaki mogę im zaoferować. Miałem teraz dwie walki i ścinanie wagi w tak krótkim czasie nie jest dobre, ale ludzie mnie pytają czy zostawiłem KSW - moja odpowiedź brzmi NIE. Bardzo bym chciał walczyć, jednak jeśli największa w Polsce federacja zdecyduję, że mnie nie chcą, to muszę się rozglądać za innymi walkami. Ja szanuję KSW i show jaki robią, ale jesteśmy prawdziwymi wojownikami, którzy trenują przez lata, a nie kilka miesięcy. Niedługo lekko odpuszczę i muszę zrobić sobie urlop, żeby ciągle o tym nie myśleć. Wierzę w to, że polscy fani zrozumieją, że będę bardziej niż szczęśliwy walczyć z Grzegorzem Szulakowskim i pokazać wspaniałą wojnę. Dziękuję wam!

LeeBuLee and Ludwiczek like this.
  2. Baton17

Baton17 KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    5,945
    Zdobyte Lajki:
    6,896
    Punkty:
    790
    No i dawać tę walkę! Norman chociaż wnosi trochę kolorytu do naszej nudnej jak stara pizda mentalności, gdzie jest albo klepanie po plecach (chociaz to cenię, że się nie silą na sztuczne granie), albo trash talk na siłę nieudolny w stylu "lekrz.. lekarz.. jest tu jakiś lekarz...". Norman z szacunkiem, bez ciśnięcia Szuliemu, a jednak jakąś rywalizację chce wprowadzić, mówi że chce walczyć. Nie ma ciszy między walkami, przypomina o sobie. A u innych walka, szum medialny przed i cisza aż ogłoszą nagle następnego rywala.

Gibon, LeeBuLee, jihaad and 4 others like this.
  3. Crazypento

Crazypento Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    127
    Zdobyte Lajki:
    141
    Punkty:
    40
    Tylko, że gość nie zrobi wagi bankowo :D ostatnio było to samo gadanie. Na konferencji ok, lepiej niż ostatnio, zostało mi mniej, dam radę, a potem zonk :joe: ale walkę też bym chętnie zobaczył.

4. axisstyle

axisstyle BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    722
    Zdobyte Lajki:
    746
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Konin
    Tylko w polsredniej, nizej nie ma sensu

5. tinc

tinc PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,222
    Zdobyte Lajki:
    11,544
    Punkty:
    490
    Miasto:
    acapulco
    Home Page:
    dla Borysa go

6. andrzej_t.

andrzej_t. EFC Africa
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,973
    Zdobyte Lajki:
    4,678
    Punkty:
    290
    Oglądałbym tę walkę :frankapprove:

miła odmiana po Junach i Srakach

Gibon, Koniradi98, LeeBuLee and 2 others like this.
  7. MirsadBektic

MirsadBektic WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,096
    Zdobyte Lajki:
    6,186
    Punkty:
    490
    @PanMaciej jak nie wiadomo o co chodzi, to o co?

8. FusionMMA

FusionMMA WSOF
    Bantamweight

Komentarze:
    3,127
    Zdobyte Lajki:
    4,708
    Punkty:
    140
    Norman do KSW

Zajebisty i charyzmatyczny zawodnik

LeeBuLee, Koniradi98 and Notorious like this.
  9. oleoo

oleoo Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    466
    Zdobyte Lajki:
    390
    Punkty:
    290
    Niczym polityk, pierdoli kocopoły które większości się podobają, nabierze imperatorów z Polski, ale wagi i tak nie zrobi. Później wakacje.

10. LeeBuLee

LeeBuLee KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,053
    Zdobyte Lajki:
    3,800
    Punkty:
    490
    Oby ta walka doszła do skutku.

Share This Page