1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

KSW 14 – Saleta vs. Najman!

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Bosy, Jun 11, 2010.

1. Bosy

Bosy Slugfest / UFC

Komentarze:
    997
    Zdobyte Lajki:
    108
    Punkty:
    1,790
    KSW 14 – Saleta vs. Najman!

2. localexpert

localexpert Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    349
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Są rónież przymiarki do starcia Wojewódzki vs Majewski…Śmiech na sali.Prawdziwi zawodnicy KSW i MMA powinni to zbojkotować.

3. Dyrma

Dyrma BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    981
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Zanim zacznie się litania skarb i zażaleń wyrażę głęboką nadzieję na to, że turniej zostanie dobrze obsadzony i nie będzie kazusu Mendeza z KSW 13...

No i czekam na ogłoszenie miejsca eventu.
    .
    .

.
    .

.
    ..
    .
    .

I coś dla fanów Mariusza, by umilić ten zabiegany dzień:
    .
    .

PS: "Prawdziwi wojownicy" powinni zbojkotować MMA i KSW? Może też powinni nie brać pieniędzy za walki i żyć na odludziu w górach. Ja mam dość tłumaczenia, że KSW to prywatna inicjatywa, która musi się sprzedać w mainstreamie, a do tego jest za friko w otwartej tv. Jak widać lepiej być "Pro" i dusić się po lokalnych OSiRach i salach gimnastycznych....

4. robert098

robert098 Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    151
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Ja ją chętnie obejrzę Bardzo jestem ciekawy tego pojedynku zresztą wszyscy lubią jak Najman dostaje w pierdol

5. localexpert

localexpert Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    349
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Wiem jak wygląda sytuacja i bojkotu być nie może.Martwię się tylko,czy nie wrzucą tego jako jedną z głównych walk i czy nie będą na tym jechać.Pewnie będą.Zwykły freakshow którego być nie powinno.Dobrze wiemy jak będzie wyglądała ta walka pod względem sportowym…

6. Dyrma

Dyrma BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    981
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    @localexpert, frakshow to będzie z Pudzianem, to będzie mniejszy freakshow, bo jednak co by o tych dwóch panach nie pisać i nie mówić to jednak panowie z branży, a nie osoby, które dorobiły się na noszeniu worków kartofli i Tańcu z Gwiazdami.

Wszędzie w MMA są freak show, bo one nabijają słupki - ekonomii nie oszukasz.

Obie walki będa mocno promowane, bo to tylko sprzeda galę dal wielomilionowej widowni. Ja czekam na pierwsze konkrety w sprawie grudniowej gali, mniejszej, ale bez większych udziwnień. KSW 14 po za 2 "walkami" będzie miało przynajmniej 6-7 innych - stojących na normalnym sportowym poziomie.

PS: Czekam na następny epizod "świętej wojny: :D

7. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    159
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    No i jest turniej wagi lekkiej i trzech zawodnikow z rankingu PL – marzy się Sajewski,Held,Irokez :] Ale na Abramiuka i Mańkowskiego też bym się nie pogniewał. W każdym bądź razie KSW ma teraz pole do popisu aby zrobić najmocniejszy turniej wagi lekkiej w kraju, a może i w Europie. nie zmarnować tego.

8. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dyrma – a ja ci powiem, ze jezeli to ma sie przelozyc na wyzsze zarobki w przyszlosci dla zawodnikow mma to nie mam nic przeciwko i jakos przeboleje te starcie

PS. Przyznam, ze kategoria -71 to tak troche bez sensu. Nie lepiej bylo zrobic -70.

9. BlackStar

BlackStar BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    858
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    [​IMG] jak jeszcze wezmą Nastkowi kogoś do extra fighta plus dobrze obsadzą skład turniejowy mogą mieć bardzo, bardzo dużą oglądalność:)

10. Radas

Radas Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    1
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    nie no super-niech tusk z kaczyńskim tez rozstrzygna swoje animozje na ringu i inni celebryci rutowicz vs doda i majdan kontra nergal!! napewno tez bedzie widowisko – tylko co to ma wspólnego z MMA???

11. robert098

Light Heavyweight

Komentarze:
    151
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    No coś czuje że irokeza nie będzie w turnieju musieli by mu dać ładne propozycje finansową a KSW może nie być tak hojne jak BOTE

12. Dyrma

Dyrma BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    981
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Właśnie o tym cały czas piszę - jak można narzekać, że chłopaki w końcu będą mieli szanse utrzymać się z MMA, albo przynajmniej zarobić troszkę kasy dla rodziny.
    To dzięki temu "Pudzianowi" i promowanym "freak show" obecnie Mamed wbija się do mainstreamu, a za nim Kułak i spółka. Dzięki tym "freak show" w końcu jest większa kasa na lepszą obsadę gal, czyli lepszych zawodników i jeszcze lepszą organizację i promocję.
    Niech niektórzy pomyślą wielowymiarowo, a nie uderzą kilka formułek, by być "pro".

CO do Irokeza, tu KSW obecnie kasy nie brak, kwestia jak wycena Kawulskiego i Lewandowskiego ma się do ceny Jetwuszki....

13. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    fusel:
    Ja tam widzę w tym poprawę bo to i tak lepiej niż -73 [​IMG]

Robson:
    Myślę, że jeżeli Irokez wygra jutro to KSW będzie hojne.

Dyrma:
    Czego tu nie rozumieć? Umysł ograniczony pseudo ideałami.

14. robert098

Light Heavyweight

Komentarze:
    151
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    można porównać KSW 12 do KSW 13 turniej na KSW 12 nie było tam znanych nazwisk a dzięki Pudzianowskiemu na KSW 13 no Zajebisty turniej [​IMG]

15. dodo39

dodo39 Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    134
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    a mnie ciekawi jaka jest szansa na zobaczenie na KSW Helda Sajewskiego i Jewtuszko [​IMG] obsadzic tak turniej aby w polfinale spotkal sie Gorski z Jewtuszko i rewanz Sajewski z Heldem [​IMG] ajjjjć [​IMG] miód malina… ale znając życie z tej czwórki max dwoch zawodników zobaczymy… a najpewniej tylko Górskiego ;/

16. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    GLF – zgoda, to fakt, ze lepiej, ale czy az takim problemem jest zrobic 1 kg. mniej i juz wkraczamy wtedy w swiatowe standardy (na poczatek z jedna kategoria wagowa)

17. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    159
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    czy to aby nie przesada, ze trzecia edycja z rzędu na której występuje Pudzianowski ? Pewnie KSW chce wycisnąć z niego jak najwięcej nim do wszystkich dotrze,że się nie nadaje i nie będą chcieli go oglądać. Z drugiej strony tyle kasy co mu płacą, to mogli by ściągnąć kozackiego zawodnika jakiegoś.

18. BlackStar

BlackStar BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    858
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    [​IMG] moim zdaniem KSW już dawno powinno zweryfikować kategorie wagowe
    70kg
    77kg
    85kg
    93kg
    93+ [​IMG]

19. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Yagiel – ale co z tego skoro by sciagneli kogos dobrego za takie pieniadze, jak pozniej nie mieliby takiej ogladalnosci i w ogole by nie wyszli na plus pod wzgledem finansowym. Robiac tak czesciej szybko by poszli na dno.

20. MarYo

MarYo Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    376
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    moja mama chetnie obejrzy ta walke, a o to w niej chodzi [​IMG] zawsze dzieki freak show jedna osoba na sto moooze zainteresuje sie mma i obejrzy cala gale.. to juz jest plus.. a jesli ma byc jedna taka walka na gale to mi ona nie przeszkadza osobicie [​IMG]

Share This Page