1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

KSW 13: Pudzianowski vs. Kawaguchi, Khalidov vs. Sakurai

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, May 8, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
  2. Pietrzek93

Pietrzek93 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    51
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Pudzian mówił że ćwiczył boks i karate ileś tam lat, ja w to jakoś nie wierze. Chciałbym zobaczyć walke Pudziana z Nelsonem( bo ze ścisłą czołówką to nie ma szans). Ciekawe co by powiedzieli polscy znafcy jakby zobaczyli jak ktoś wyglądu Nelsona rozwala koksa Pudziana.

3. serus

serus Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    605
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Wg. mnie Nelson na chwilę obecną jest lepszy niż Sylvia a Twoja teza zostanie zweryfikowana właśnie w walce z Timem. Z Nelsonem Pudzian by nie istniał.

4. pereiro

pereiro Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    214
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    pierwsza runda mi się nawet podobała, potem brakło kondychy

5. ozeh11

ozeh11 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    78
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    ale Pudzian faktycznie wygral

6. lenrok1991

lenrok1991 Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    108
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Pudzian wygrał. Ale mamed remis naciągniety.
    Kiedy rozstrzygnięcie konkursu z rekawicami?

7. BlackStar

BlackStar BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    858
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    mnie zaskoczył rzutami zapaśniczymi, ciekawe czy łokieć go nie boli bo po jednym takim rzucie sam wpakował się w kłopoty:) ogółem dobra walka wytrzymał 10 minut pokazał, że ma serce do walki:) , martwi mnie tylko słaba dyspozycja Mameda, a Sakurai powinien dostać od KSW kontrakt bo koleś choć jest weteranem to prezentuje się świetnie, przede wszystkim mimo 38 lat jest naprawdę szybki [​IMG]

8. van Matsen

van Matsen Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    9
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nie mogę nieraz z takich ludzi jak ty Pietrzek93.. To była jego pierwsza poważna walka w mma, sam mówi, że jest żółtodziobem i przyznaje się, że narazie ma tylko siłę i dynamikę. A ty człowieku wypominasz czemu nie walczy z tym, tym i tym?! MYŚLENIE NIE BOLI!!!
    Leć teraz z pretensjami czemu zamiast pierwszej walki z Najmanem nie miał jej z Fedorem, Brockiem czy Oveeremem.
    On ma 32 lata i dopiero zaczyna! Poważną walkę z bardzo znaczącym gościem stoczy dopiero pewnie za 6 walk.

Z jakiej paki odrazu ma walczyć z mocarzami? Bo co? Bo ma czuć się zobowiązany wobec takich specjalistów jak ty :/ ?!

Już nie można czytać takich komentów jak Twój, pasują na onet, czy interie…

9. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    van Matsen tak się składa, że Mariusz z poważnym gościem walczy za dwa tygodnie.

10. van Matsen

Featherweight

Komentarze:
    9
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dodam tylko, że Pudzian nad kondycją niestety musi popracować. Ale 10min wytrzymał. 1 runda dynamiczna, ładne obalenia, dużo ciosów (często nie krytych). Mógł jeszcze kopnąć ze 3-4 razy więcej Najman-kicków.
    Mamed trochę mnie zawiódł.. Muszę przyznać, żę dogrywkę wygrał Sakuray 1 punktem (był aktywniejszy w gnp)

11. KARGULEN71

KARGULEN71 Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    7
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Za dwa tygodnie Pudzian pozna, co znaczą lata treningu sztuk walk, w końcu zakończy się ten cyrk ze sterydem wojownikiem, jeszcze wygrałby ze trzy walki i wszyscy na siłownie by ruszyli, na szczęście Tim go rozniesie!

12. van Matsen

Featherweight

Komentarze:
    9
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Venom, racja, ale wg mnie to jest bardzo zła decyzja.. Moje zdanie wypowiedziałem pomimo tego faktu. No ale cóż, Pudzian tak zdecydował, to tak będzie. Ja jednak naprawdę wątpie żeby wygrał z Timem. Mówił o lepszej taktyce, ale ja przy jego obecnej kondycji nie widzę innej niż tej pokazanej z Najmanem, czy Kawaguchim. Jeżeli wygra, to naprawdę mnie zaskoczy, ale szczerze w to wątpię.

13. q.

q. BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    844
    Zdobyte Lajki:
    406
    Punkty:
    1,790
    Zagadka! Kto wypowiedział po walce te słowa…
    “Byłem przygotowany na dogrywkę.”
    a) Pudzian
    b) Mariusz Pudzianowski
    c) Dominator
    d) ktoś inny

ps. przed udzieleniem odpowiedzi obejrzyj walkę…

14. robert098

robert098 Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    151
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    świetnie sie przygotowali Japończycy moim zdaniem Mamed przegrał czekam na rewanż we wrześniu Sakurai pokazał naprawdę klasę Pudzian naprawdę wygrał gdyby miał kondycje lepsza to kto wie najlepiej zaprezentował sie Jan Błachowicz [​IMG] jeszcze troche i będzie najlepszym zawodnikiem w Polsce przebije nawet Mameda [​IMG]

15. Paterro

Paterro Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    135
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Chciałbym tutaj jeszcze zauważyć , że po walkach Pudziana wyłoniło nam się sporo znawców mma , co nie było tak widoczne dopóki nie stoczył on swoich pierwszych dwóch walk ..

16. kyoo

kyoo Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    10
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Pietrzek93 podejrzewam że emeryt jak jeff monson by nie miał dużych problemów.A co do trenowaniu boksu i karate pudzian mówił że je ćwiczy od kilkunastu lat ,i jak widać ma zajebiste postępy.Aż śmiać się chce.Nie wiem czy wiecie ale dał już propozycje,chong man choi,alexander emelianenko.Rozniosą go w pył.Od wygrywaia z stongman porąbało mu się w głowie.Myśli że siłą świat zwojuje.Już nie mogę się doczekać jak ktoś mu w końcu porządnie ten wielki ryj oklepie.

17. Be eS

Be eS Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,612
    Zdobyte Lajki:
    21
    Punkty:
    1,790
    Szczerze mówiąc spodziewałem się, że Pudzian szybciej się wypruje. Dramatu nie było.

18. kyoo

kyoo Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    10
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    van MatsenNo Gravatar to ty pieprzysz ten gość kawaguchi jest pionek w mma .Jak nie wierzysz to wejdz w internet wpisz jego nazwisko,i zobaczysz jakich miał przeciwników.A miał takich jak najman w boksie, to przeważnie japonczycy i to co mieli beznadziejnie bilanse walk.

19. Kropotkin

Kropotkin Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    39
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    kyoo masz rację! walką z Monsonem byłaby bardzo ciekawa, a co do głowy Pudziana, to cóż nic jej nie ryje tak jak występy w tańcach, śpiewach i hulańcach- bo tylko tam można obcować z ,,elitą” polskiego ,, aktorstwa” i ,, gwiazdorstwa”
    Co do oprawy KSW to myślę, że teraz każdy gloryfikator rzekomego sportowego zacięcia obu założycieli przemyśli sprawę i kierunek, w którym ta dwójka podąża- Ja osobiście nie lubię jak mi wyskakują w czasie walki jakieś kwadraty z mordami- nawet nie wiem kogo,. Ale wywiad z Mroczkiem mówi sam za siebie, zmierzamy do tego poziomu, w którym od dawna są stany- w kierunku celebrytowej głupoty.

20. panpan

panpan ONE FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,542
    Zdobyte Lajki:
    3,892
    Punkty:
    1,790
    Wszyscy tylko ten Pudzian i Pudzian… narazie to oferma jest….miejmy nadzieje, ze ni stanie mu sie krzywda z Silva. Mamed i Janek dali dobre walki i prawie nikt o tym nie dyskutuje. Mamed wiadomo… widac bylo ze to nie jego dzien, ale sprawiedliwie podsomuwojąc Japończyk powinienen wygrac ta walke! Pozdro

Share This Page