Książki

Z racji mojej wrodzonej niecierpliwości zacząłem lutować ebooka ale dzięki że piszesz, sprawdziłem i faktycznie jest spora dostępność więc i tak zamówię ;)
 
  • Like
Reactions: Olo
Z racji mojej wrodzonej niecierpliwości zacząłem lutować ebooka ale dzięki że piszesz, sprawdziłem i faktycznie jest spora dostępność więc i tak zamówię ;)
i co? dobre to? zamawiać? Simmonsa mam TERROR ale jeszcze nie zacząłem (choć serial obejrzałem)
 
i co? dobre to? zamawiać? Simmonsa mam TERROR ale jeszcze nie zacząłem (choć serial obejrzałem)
Przeczytałem póki co pierwszą część czyli Hyperion i muszę przyznać że czytało mi się świetnie. Koncepcja podzielenia histori na poszczególne opowieści robi robotę i chociaż prezentują one różny poziom to jednak naprawdę dobrze się uzupełniają. Teraz czytam Upadek Hyperiona i póki co trzyma poziom a jestem w 1/3.

Dodatkowo ostatnio przeczytałem naprawdę ciekawą pozycję którą mogę śmiało polecić czyli Akwarium Wiktora Suworowa. Jest to trochę biografia, trochę dokument ale czyta się jak dobrą książę sensacyjną. Na pewno ogarnę pozostałe książki, chyba że ktoś coś czytał i może polecić ?
 
Panowie, mam trochę książek do sprzedania. Czy oprócz OLX i allegro znacie jakieś miejsca w internecie, w których się handluje książkami?
Może tu ktoś chce coś?
W ostateczności zaniosę do antykwariatu ale nie ma pewności, że to sprzedadzą a jak sprzedadzą to mnie pewnie skroją na nich.
 
Panowie, mam trochę książek do sprzedania. Czy oprócz OLX i allegro znacie jakieś miejsca w internecie, w których się handluje książkami?
Może tu ktoś chce coś?
W ostateczności zaniosę do antykwariatu ale nie ma pewności, że to sprzedadzą a jak sprzedadzą to mnie pewnie skroją na nich.
Możesz spróbować też na marketplace na fejsbuku. Podeślij co masz ciekawego to może sam coś od Ciebie zalutuje.
 
Panowie, mam trochę książek do sprzedania. Czy oprócz OLX i allegro znacie jakieś miejsca w internecie, w których się handluje książkami?
Może tu ktoś chce coś?
W ostateczności zaniosę do antykwariatu ale nie ma pewności, że to sprzedadzą a jak sprzedadzą to mnie pewnie skroją na nich.
Na vinted możesz wystawić albo sprzedać w skupksiazek.pl
 
Na vinted możesz wystawić albo sprzedać w skupksiazek.pl
o, ten skupksiążek to może być coś ciekawego, obadam, btw, posiadasz może informację (albo potrafisz ją uzyskać) a propo dat wychodzenia tego nowego wydania, w twardej oprawie, książek Malazańskiej?

edit:

chyba jednak skupksiążek.pl nie wypali

1644670597872.png


1.30 zł. :damjan:
 
Last edited:
o, ten skupksiążek to może być coś ciekawego, obadam, btw, posiadasz może informację (albo potrafisz ją uzyskać) a propo dat wychodzenia tego nowego wydania, w twardej oprawie, książek Malazańskiej?

edit:

chyba jednak skupksiążek.pl nie wypali

View attachment 33198

1.30 zł. :damjan:
Przebijam dam Ci 2 zł.
Skup książek to porażka. Odkupują książki za kilka procent wartości.
Lepiej wrzucić na olx i czekać jak nie dzis to za miesiąc lub dwa ktoś sie trafi i kupi. Albo jeszcze lepiej, zbierać sobie książki i tworzyć swoją bibliotekę.
 
Przebijam dam Ci 2 zł.
Skup książek to porażka. Odkupują książki za kilka procent wartości.
Lepiej wrzucić na olx i czekać jak nie dzis to za miesiąc lub dwa ktoś sie trafi i kupi. Albo jeszcze lepiej, zbierać sobie książki i tworzyć swoją bibliotekę.
Mam trochę zdublowanych tytułów. Te chcę sprzedać.
 
Back
Top