Książki

Tak, ale raczej nie wszystkie. Chyba na 10 tomie skończyłem z tego co widzę.
Teraz wyszla nowa czesc, ale nie dorwalem sie do niej jeszcze. Najlepszy bohater kryminalny moim zdaniem. Wyrazisty, z wlasnymi problemami, nie jakis praworzadny glina bez wad.
 
Potrzebuje pomocy, w jakiej kolejności zacząć Wiedźmina? Mam 8 tomów.
68789219_457034965139280_1133992269473382400_n.png
 
Ryje. Co prawda za darmo nie mogę załatwić ale ci co kupują u mnie dużo mogą być zainteresowani empik premium. Dobry biznes to jest zwłaszcza jak się wykupi na rok. Różne mieliśmy projekty i akurat ten jest spoko w porównaniu do niektórych. Dużo rabatów i szybko się może zwrócić. W sumie to najwięcej można zaoszczędzić na darmowym kurierze. Niektórzy mieszkają na wypizdowie to by mogło podejść.
 
Ryje. Co prawda za darmo nie mogę załatwić ale ci co kupują u mnie dużo mogą być zainteresowani empik premium. Dobry biznes to jest zwłaszcza jak się wykupi na rok. Różne mieliśmy projekty i akurat ten jest spoko w porównaniu do niektórych. Dużo rabatów i szybko się może zwrócić. W sumie to najwięcej można zaoszczędzić na darmowym kurierze. Niektórzy mieszkają na wypizdowie to by mogło podejść.
Jakieś korzyści dla kupujących ebooki?
 
Ja tam nikogo nie indoktrynuję :fjedzia:. Gdzie chcecie kupujcie.:conorsalute:
biedaki:danaillegal:
Nie no żartuję. Obojętnie mi gdzie kupisz ważne, że się czyta na cohones:gabi_much_love:
Ty a nie masz jakichś info na temat Malazańskiej Księgi Poległych ? Dałem dupy i nie kupiłem całej serii jak była dostępna a teraz nigdzie nie ma już w sklepach, powinni chyba jakiś nowy nakład wypuścić skoro się rozeszło a tu od paru lat cisza
 
Ty a nie masz jakichś info na temat Malazańskiej Księgi Poległych ? Dałem dupy i nie kupiłem całej serii jak była dostępna a teraz nigdzie nie ma już w sklepach, powinni chyba jakiś nowy nakład wypuścić skoro się rozeszło a tu od paru lat cisza
Nie wypuszczą bo nie ma licencji, Erikson się obraził na Polskie wydawnictwo i ma nas, że tak powiem w dupie.
Mój kuzyn sprzedaje pierwsze cztery tomy + myto ogarow, ale za dość zaporową cenę.
 
Ty a nie masz jakichś info na temat Malazańskiej Księgi Poległych ? Dałem dupy i nie kupiłem całej serii jak była dostępna a teraz nigdzie nie ma już w sklepach, powinni chyba jakiś nowy nakład wypuścić skoro się rozeszło a tu od paru lat cisza
A które cię interesują?
 
Przepływy Nocy (tom 5)
Myto ogarów (tom 8)
Pył snów (tom 9)
Okaleczony Bóg (tom 10)

Oczywiście w tych nowych wydaniach.
Przyplywy nocy sprzedałem za 390 zł w marcu. Jak trafisz w granicach 200zl to warto brać, bo zawsze możesz odsprzedać drozej.
 
Ja pierdole jakie ceny. A da się je dostać w normalnych cenach, np. po angielsku ?
W angielskim przekładzie to bez januszowania, 50-60 zł za tom. Jak czas cię nie goni to polecam zakupy na bookdepository,com z amerykańskim vpn(często promocje 30-40%).
 
Back
Top