Książki

Ooo, zaciekawiłeś mnie Conanem. Pamiętam jak się tym jarałem za dzieciaka, zawsze chciałem sobie to jakoś skompletować i przeczytać wszystko od początku...
Ja również, a że wziął się za to Vesper, który ostatnio top forma to aż żal nie wziąć.
 
Ja również, a że wziął się za to Vesper, który ostatnio top forma to aż żal nie wziąć.
Łooo, jak tylko wrócę z roboty to zamawiam!
Dzięki za info :)

Pytanie, bo w sumie nigdy tego nie wybadałem, ile tego jest? Ile tego będzie?

Coś kojarzę, że tych książek z Conanem było dużo.
 
Łooo, jak tylko wrócę z roboty to zamawiam!
Dzięki za info :)

Pytanie, bo w sumie nigdy tego nie wybadałem, ile tego jest? Ile tego będzie?

Coś kojarzę, że tych książek z Conanem było dużo.
Tak, ale tam też było chyba kilu autorów. Obecne wydanie obejmuje tylko dzieła Howarda, a wg tego co widnieje w opisie to leci chronologicznie i na pierwszy ogień idą opowiadania.
Nigdy Conana nie czytałem, jedynie filmy i ten serial z niemczurem, ale jak zobaczyłem wydanie to wiedziałem od razu, że powinę
 
Tak, ale tam też było chyba kilu autorów. Obecne wydanie obejmuje tylko dzieła Howarda, a wg tego co widnieje w opisie to leci chronologicznie i na pierwszy ogień idą opowiadania.
Nigdy Conana nie czytałem, jedynie filmy i ten serial z niemczurem, ale jak zobaczyłem wydanie to wiedziałem od razu, że powinę
Ja w dzieciństwie przeczytałem jedną ale nie pamiętam czy była Howarda, chyba tak i wtedy obudził się we mnie mały barbarzyńca :)

Fakt, autorów było wielu.

No to jak to jest jego pełny zbiór to :pudzianfap:
 
Back
Top