Kryminaliści Przestępcy Patologie Konfidenci Kibole

A później motyw z filmu "stary, gdzie moja bryka" . Nie wierzę w ten market i kluczyki w aucie jak i na noc pod domem :nono:
Bóg mi świadkiem. W nocy zamknięta brama i co prawda kamera prewencyjnie jest ale na posesji jak wezmę kluczyki do domu to przez pomyłkę i jak zwykle ich szukam bo gdzieś położe albo nie wiem w których spodniach lub kurtce.
 
Dobra niech Ci będzie. Co do tematu... Coś mi świta że gdzieś kiedyś słyszałem że Pudzian to konfident, i nie wiem czy to prawda, wie ktoś coś na ten temat? . Coś też o Krzysiu Jotko było, nawet jakiś papier po internecie krąży
 
Racja, patologia jest super. Nic lepiej nie buduje charakteru mlodego czlowieka jak widok najebanego ojca napierdalajacego mame bo ostatnie pieniadze z zasilku wydala na bulki. Cudownie przygotowuje do zycia w spoleczenstwie przygladanie sie jak wujek dyma najebana do nieprzytomnosci mamusie bo ojciec mu pozwolil za cwiarteczke lodowej.
W szkolach powinni organizowac zielone szkoly w rodzinach patologicznych zeby kazde dziecko mialo stycznosc z zarzyganymi rodzicami nie pamietajacymi zeby nakarmic wlasne potomstwo.
Super sprawa!
tak, to co opisales to jest patologia ale mi chodzi o to, ze dla niektorych ludkow z tego forum juz samo mieszkanie w blokach, wypicie piwa na przyslowiowej lawce, na dzielni, pojscie na mecz czy praca fizyczna czyni z ciebie patusa, imbecyla, prostaka, przyglupa, ogolny plebs. Co ciekawe, pewnie wiekszosc z tej "arystokracji" na swoj status materialny jak narazie, w ogole nie miala zadnego wplywu. Urodzil sie w domku czy lepszej dzielnicy i wszystko odbiegajace od tej idylli to patologia. Ogolnie wkurwia mnie takie szufladkownie ludzi bo czesto, w ogole nie ma pokrycia w rzeczywistosci. Co ciekawe ci sami ludzie jakos nie widza patologi w tym, ze dwoch typow oklada sie po mordach w zelaznej klatce :wink: Suma sumarum slowo "patologia", jest czesto naduzywanym zwrotem, analogicznie do "lewak".
 
Nie bądź taki, daj pospamować, gdzie mamy takie dyskusje prowadzić. :D

To na dole to po pewnym ksw wszyscy wiedzą :D
 
tak, to co opisales to jest patologia ale mi chodzi o to, ze dla niektorych ludkow z tego forum juz samo mieszkanie w blokach, wypicie piwa na przyslowiowej lawce, na dzielni, pojscie na mecz czy praca fizyczna czyni z ciebie patusa, imbecyla, prostaka, przyglupa, ogolny plebs. Co ciekawe, pewnie wiekszosc z tej "arystokracji" na swoj status materialny jak narazie, w ogole nie miala zadnego wplywu. Urodzil sie w domku czy lepszej dzielnicy i wszystko odbiegajace od tej idylli to patologia. Ogolnie wkurwia mnie takie szufladkownie ludzi bo czesto, w ogole nie ma pokrycia w rzeczywistosci. Co ciekawe ci sami ludzie jakos nie widza patologi w tym, ze dwoch typow oklada sie po mordach w zelaznej klatce :wink: Suma sumarum slowo "patologia", jest czesto naduzywanym zwrotem, analogicznie do "lewak".
Każdy ma swój punkt widzenia. Niemiec ma Polaka za zwierzę, lekarz przeciętnego pacjenta ma za nic a złodziej mający majątek 10 tys powie coś takiego o pijaczku co sępi o 5pln
Cohones ponad wszelkimi podziałami.
 
Strasznie to ważne sprawy są, kto jest kur.wą, a kto jest prawilny na dzielni... Folklor, nic więcej.
 
Mnie w patologii najbardziej fascynuje to, że przyczynę swoich problemów widzą wszędzie poza sobą samym. Winna jest policja, politycy, sąsiad skurwiel który się dorobił więc pewnie kradnie, system, kibice drużyny przeciwnej, lewacy, ciapaci, żydzi, komuniści, cykliści ale kurwa nigdy żaden patus nie jest winien swoich problemów. I z moich obserwacji wynika, że to najczęściej ludzie z takim myśleniem wychodzą na największą patologię.
Z drugiej strony zauważyłem, że ludzie, którzy z takiego toksycznego bagna się wyrwali i wzięli swoje życie we własne ręce to zazwyczaj najbardziej życiowe osoby jakich znam - świetnie ogarnięci, żadne problemy nie są w stanie ich złamać, liczą tylko na siebie i z reguły świetnie sobie w życiu radzą i zdecydowanie lepiej radzą sobie z ciężkimi problemami, niż ludzi którzy mieli lepszy start.
 
Dobra niech Ci będzie. Co do tematu... Coś mi świta że gdzieś kiedyś słyszałem że Pudzian to konfident, i nie wiem czy to prawda, wie ktoś coś na ten temat? . Coś też o Krzysiu Jotko było, nawet jakiś papier po internecie krąży
Cos więcej o Krzysiu?
 
Jotko to podobno swego czasu wąchal się z antifą, ale to że jest konfidentem to nowość. Zresztą jeśli spojrzymy na komentarze na przeróżnych stronach to okaże się ze co drugi zawodnik MMA to konfident i tym podobne.:matt:
 
Kaczka idź proszę emotki tworzyć albo jakieś inne głupoty w "przebieralni"
Tu jak narazie nikt nie robi syfu , może temat z czasem wejdzie całkowicie na właściwe tory. Tak więc zmykaj
 
Kaczka idź proszę emotki tworzyć albo jakieś inne głupoty w "przebieralni"
Tu jak narazie nikt nie robi syfu , może temat z czasem wejdzie całkowicie na właściwe tory. Tak więc zmykaj
A jakie masz oczekiwania wobec tego tematu?
Rzucanie nazwiskami i paragrafami? Plotki?
 
Wiesz ze nie wiedziałem? Dzięki za info :D. Swoją drogą niby dlaczego, pff w takim razie olewam chyba ten temat jak tu zaraz jakieś nieprzyjemności maja się zacząć

AA, i sam skasowałem swojego posta :D
 
Wiesz ze nie wiedziałem? Dzięki za info :D. Swoją drogą niby dlaczego, pff w takim razie olewam chyba ten temat jak tu zaraz jakieś nieprzyjemności maja się zacząć

AA, i sam skasowałem swojego posta :D
Spokojnie, póki jakiś prawilniak robiący screeny nie wpadł, jesteś bezpieczny.
Ogólnie to co masz krąży po necie od miesięcy jak mnie pamięć nie myli, ciężko byłoby udowodnić chyba że to ty pierwszy udostepniłeś
 
Spokojnie, póki jakiś prawilniak robiący screeny nie wpadł, jesteś bezpieczny.
Ogólnie to co masz krąży po necie od miesięcy jak mnie pamięć nie myli, ciężko byłoby udowodnić chyba że to ty pierwszy udostepniłeś

Chyba nawet dłużej, już wiem o co chodzi ze screenami i konfidentem... Ciekawe który to. Nic z tych rzeczy, akurat sam mam to w folderze download na telefonie, nie ja to wrzuciłem w internet, nie mam dostępu do takich dokumentów.
 
Wiesz ze nie wiedziałem? Dzięki za info :D. Swoją drogą niby dlaczego, pff w takim razie olewam chyba ten temat jak tu zaraz jakieś nieprzyjemności maja się zacząć

AA, i sam skasowałem swojego posta :D
Art. 241. § 1. Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Chyba się łapie. Trzeba by zapytać @Comber
 
E tam, myślę że te dokumenty już dawno zostały ukazane światu i się nie łapie, ale dzięki za wyjaśnienie.
 
Chyba nawet dłużej, już wiem o co chodzi ze screenami i konfidentem... Ciekawe który to. Nic z tych rzeczy, akurat sam mam to w folderze download na telefonie, nie ja to wrzuciłem w internet, nie mam dostępu do takich dokumentów.
Kogo to dotyczyło ? Napisz tylko inicjały.
Panowie myślałem, że temat pójdzie bardziej w kierunku ....... NIE zawodników mma.
 
Art. 241. § 1. Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Chyba się łapie. Trzeba by zapytać @Comber
Sprawa jest z 2010 roku, przez siedem lat raczej postępowanie sądowe się zakończyło
 
Back
Top