1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kontuzje żeber

Discussion in 'Rocks Trening' started by El Testosteron, Sep 4, 2016.

 1. El Testosteron

  El Testosteron Oplot Challenge
  Welterweight

  Dołączył:
  Aug 30, 2016
  Komentarze:
  57
  Zdobyte Lajki:
  26
  Punkty:
  140
  Płeć:
  Male
  Na dzisiejszym sparingu wyłapałem solidne kolano w okolice 6-7 żebra z prawej strony. Na chwilę mnie przytkało, ale oddech szybko wrócił. Natomiast ból nie mija, pojawia się przy dotyku i przy każdej zmianie pozycji, a jak kichnąłem to masakra. Nie boli przy oddechu nawet głębokim. Nie ma też żadnego siniaka, ani nic.

  I teraz pytanie czy to może być pęknięcie czy tylko stłuczenie, bo szczerze mówiąc nie chce mi się w niedzielę rentgenów szukać.
   
 2. kokaina

  kokaina Legacy FC
  Featherweight

  Dołączył:
  Mar 26, 2010
  Komentarze:
  1,906
  Zdobyte Lajki:
  1,051
  Punkty:
  1,790
  Raczej stluczenie, przy peknieciu bys prosil zeby Cie zabrali na pogotowie. 2 razy mialem konkretnie stluczone zebra, 2 razy od tej samej osoby - prawy na korpus ;) Objawy takie same jak u Ciebie, ciezko mi bylo prowadzic nawet auto, czasem pojawialy sie mocne, paralizujace skurcze. Niestety jedynym lekarstwm sa masci i odpoczynek - u mnie dosyc dlugi (kolo 4 tygodni). Kuruj sie i zdrowia zycze.
   
  El Testosteron likes this.
 3. Olos

  Olos PRIDE FC
  Middleweight

  Dołączył:
  Apr 9, 2014
  Komentarze:
  6,943
  Zdobyte Lajki:
  7,324
  Punkty:
  490
  Płeć:
  Male
  W kwietniu podczas sparingów przy kopnięciu gość wyciął noge na której stałem. Wyjebałem jak długi bezpośrednio na prawy bok klatki piersiowej, bo ręka ochroniła głowe. Powiem Ci że nie mogłem złapac oddechu przez chwilę i zaczęlo mnie boleć jak skurwysyn, ale adrenalinka wskoczyła wstałem i dokończyłem trening. Potem w domu mnie nakurwiało opór. Chodizłem z tym z dwa tygodnie bo miałem swoje pierwsze zawody w karate i nie chciałem łazić po lekarzach. Smarowałem ketonalem i innymi gównami, stoczyłem z tym 3 walki. Podczas treningów musiałem robić przerwy, kasłać nie mogłem, jak brałem większy oddech to samo, budziłem się w środku nocy jak przekręcalem się na prawy bok itd. Poszedłem po zawodach do szpitala na RTG i nic. Po jakimś miesiącu mnie puściło ot tak. Imo masz stłuczone tylko te żebra.
   
  El Testosteron likes this.
 4. lemmy

  lemmy Bellator
  Bantamweight

  Dołączył:
  Dec 1, 2012
  Komentarze:
  3,983
  Zdobyte Lajki:
  3,961
  Punkty:
  1,190
  Też to kiedyś przerabiałem, prześwietlenie możesz zrobić, ale na to i tak dostaniesz tylko przeciwbólowe.
   

Share This Page