Konkurs Walentynkowy

jut

M-1 Global
Light Heavyweight
Z okazji Walentynek pomyślałem sobie, żeby w ten dzień okazać trochę łaski temu robakowi zatruwającego forum i upamiętnić go w formie zabawnych (ewentualnie nie muszą być zabawne) memów. Tematyka dowolna i forma pracy dowolna. Prace mogą być już wcześniej gdzieś publikowane.

Oczywiście "Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić  jego postępowanie", ale uważajmy na ro co piszemy, żeby temat za szybko nie spadł z rowerka.

Nagroda? Brak, chyba że Paweł Ryt jako największy zarobas rzuci trochę grosza skromnym dżentelmenom-magazynierom okupującym to forum.
Czas trwania? Aż się nie znudzi albo admin nie zamknie (ale to się nie zdarzy, bo pomimo pełnionej funkcji posiada sporo dystansu i garść humoru :heart:).

Skoro powiedziałem A to mówię i B i zaczynam jako pierwszy. Technika wykonania: podpierolone zdjecie z neta i podpis w edytorze z telefonu:

1. Tu skrin z dyskusji o niewątpliwej winie hejtera i oczekiwaniu na sprawiedliwość (lub choćby prawo):
Screenshot_20230214-094243_Chrome.jpg

2. Kolejny:
main_piknik_rodzinny_na_podlasiu.jpg

Czekam na Wasze prace. Może w końcu będzie zabawnie :-)
 
Last edited:
Ten ludek i domek na dole to coś z bezdomnym? A ta chujowa ręks to jeszcze nie wiem... ale myślę
Chujowa Ręką ma krew na ręce bezdomnych? Czy mu płonie od klepania po "małej glowie"?
Gdybyś tak dwie odpowiedzi wymieszał...
Aaa, no i @Desperados już zauważył, że początek to CHUJOWA RĘKA
 
Back
Top