Konkurs Unibetu #2 - UFC Fight Night: Maia vs. LaFlare (700 zł do zgarnięcia) [ZAKOŃCZONY]

Daj ludziom żyć, niedziela wieczór jest.

Wysiliłem się i podliczyłem, może się nie walnąłem.

poprawne typy:
zwycięzca + metoda: lukasz4493, kapusta, Solaris, cypher
zwycięzca: feniks, Boomster, Suchar, Kumar, Kuchar90, Bartass89, raynor187, Orest, cienki79, Pietagoras, SqualeD
 
Zgodnie z zasadami konkursu pierwszeństwo w losowaniu otrzymali: lukasz4493, kapusta, Solaris, cypher - ponieważ czwórka ta poprawnie wytypowała underdoga oraz metodę skończenia. Poprawnie underdoga odgadło też jedenastu innych użytkowników i wśród nich wylosowanych została trójka szczęśliwców w postaci: Boomster, Cienki79, Orest

Pełna lista wygranych:
@lukasz4493 - 100 zł
@kapusta - 100 zł
@Solaris - 100 zł
@cypher - 100 zł
@Boomster - 100 zł
@cienki79 - 100 zł
@Orest - 100 zł

Przekażcie mi swoje @ na które jesteście zarejestrowani w Unibecie. Możecie je podać tutaj lub na [email protected] (w tytule wiadomości podajcie swoje nicki z Cohones). Kwoty zostaną przelane gdy wszyscy dopełnią formalności. A już za tydzień kolejny konkurs w którym do wygrania będą bonusy na konta! Śledźcie uważnie dział Zakładów Bukmacherskich na Cohones!
 
Nie chcę mi się zakładać konta tylko dla bonusu, także swoją wygraną (jeśli można) przekazuje @kiras owi, królu bukmacherki, obróć zakład i postaw browara na UFC:) Powodzenia.
 
Nie chcę mi się zakładać konta tylko dla bonusu, także swoją wygraną (jeśli można) przekazuje @kiras owi, królu bukmacherki, obróć zakład i postaw browara na UFC:) Powodzenia.
Dzięki! :beer: załatwione :wink:
 
Po co ktoś bierze udział w konkursie jak później nawet nagrody nie chce odebrać? Zmniejsza tym samym szanse innym, którym być może zależy na wygranej...

Nie żebym się przypieprzał konkretnie do ciebie Orest, ale to jest drugi konkurs UNIBETu i drugi raz ktoś "przekazuje" nagrodę komuś innemu... A pewnie osób biorących udział 4fun w tych konkursach było i tak więcej.
 
Nie chcę mi się zakładać konta tylko dla bonusu, także swoją wygraną (jeśli można) przekazuje @kiras owi, królu bukmacherki, obróć zakład i postaw browara na UFC:) Powodzenia.

W porządku. Nie ma z tym problemu skoro osoba ta również udziela się na Cohones.

@UNIBET Następne UFC jest 4-ego kwietnia. Jaką galę przewidujecie do typowania? Bellator?

Następny konkurs będzie z okazji gali Bellator 135.
 
Back
Top