Konkurs! Konkurs na najlepszy posiłek po treningu! Do wygrania zestaw suplementów!

@jablkozz wg. Mauricza przed :) każdy ma inny organizm i powinien dobierać wszystko pod siebie :)
Ps. Papaj to kulturysta a dieta kulturysty różni się od diety pod MMA
 
Dobra, to tym razem z karteczką, żeby się liczyło. Pitca wkurwiona:
Z racji, że kolejny raz musiałem robić zdjęcia pitcy, a ona tego nie lubi (jak to pitca) dałem do sosu 3 duże ząbki czosnku i łyżeczkę chilli.
Na wierzchu klasycznie ser, szynka i trochę kukurydzy, żeby złagodzić piekielny posmak chilli, do którego nie jestem przyzwyczajony.
Połowę polałem oliwą pomarańczową, drugą o smaku białej trufli. Brzegi ciasta posmarowane olejem z prażonego sezamu. Bardzo fajna sprawa, polecam, około 15 zł w Leclercu.
Ryj mi wykrzywia, ale smakuje zajebiście.
P.S. Kartka podpisana przez marker, który znajdował się w rękach takich tuzów, jak Mirko CroCop, Gegard Mousasi, czy Forrest Griffin, więc mam nadzieję, że danie jako ogół zdobędzie uznanie :}

2fc48b8482c1e455d93c9a32c1aedf1f.png


3679429c13176ad516f0dd5f8f024325.jpg
 
Siema! Moja propozycja to stek wołowy grillowany z rozmarynem oraz pieczony batat na pieczonym jarmużu z oliwą z oliwek. Do wszystkiego sos czosnkowy na jogurcie naturalnym. Idealny posiłek potreningowy, dostarczamy białka zwierzęcego i węgle z batata do uzupełnienia glikogenu mięśniowego, ponadto moc witamin i mikroelementów.
ipHIOcfuj


Piękne kurwa!
 
Back
Top