[KONKURS] 2xPPV na KSW 23 do wygrania !

A tak coś mnie tknęło podczas śniadania, żeby wcześniej wejść na forum... Muszę częściej słuchać intuicji.
 
A mozesz napisac do kogo wyslales - zwlaszcza czy wysalles do mnie ? :) bo nie wiem czy sparwdzac szkynke czy moge wracac do sprzatnia chalupy :)
 
Sprawdzanie skrzynki zajmuje więcej czasu niż napisanie tu posta i czekanie na odpowiedź? No nie żartuj :)
 
Grzechu spardzam co kilka minut z nadzije ze cos przyjdzie, jak napisze ze do mnie nie wyslal to nie bede sprawdzal i tyle
 
Chłopaki ogólnie rozdałem z 10. Teraz tylko poszło do HubiSSJ3 :P



Sorrki ale więcej nie moge dać bo nie mam :(
 
Te PPV to twój własny budżet, czy jakimś innym magicznym sposobem je dostałeś? Twoja dobroczynność jest aż podejrzana ;) Gratki dla ciebie za taką bezinteresowność.
 
Nie nie z mojego budżetu nie ani ze sponsora bo nie mamy :D Po prostu kilka dostałem ko kolegi a kilka wygrałem w konkursie :)
 
Jak nie dostałem kodu to:




oczywiscie zart ;), dzieki za checi i dobra inicjatywe, nie jeden pewno chcialby sprzedwac takie kody na allegro :)
 
mahonekkk - WTF? Wczoraj konto założyłem, wpisałem kod, a dziś wyskakuje info, że nie ma konta za podaną skrzynką? Mam maila potwierdzającego założonie konta, mam kod, ale konto nie działa.
 
Panowie, jest akcja, mam 1 kod z tego konkursu Śnieżki na zbyciu, jest ktoś chętny ? Jak tak, to spoko, napiszę, kto pierwszy ten lepszy, przynajmniej ktoś skorzysta
 
Back
Top