1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Koniec współpracy między UFC a Extreme Sports Channel?

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by marcinmarcin86, Jan 2, 2018.

1. Grubas

Grubas UFC
    Flyweight

Komentarze:
    7,782
    Zdobyte Lajki:
    6,501
    Punkty:
    790
    To chyba jest nas tylko 2:beer:Juras z Janiszem by dostali bana od KSW jakby zaczeli komentowac UFC:lol:

2. Baton17

Baton17 Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,579
    Zdobyte Lajki:
    4,095
    Punkty:
    790
    Przeciez juz komentowali UFC w jednym czasie z KSW, a zdarzalo sie ze i jednego dnia.
    Poza tym oby nie eleven bo nie mam i dziadostwo dodatkowo platne, trzeba dokupowac pakiet sport za w chuj kasy co sie tylko dla UFC nie oplaca. Tak to przynajmniej sobie codziennie wieczorem mozna bylo wlaczyc stara gale, albo nastepnego wieczora obejrzec powtorke tego co bylo w nocy

3. wolftime

wolftime BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,004
    Zdobyte Lajki:
    553
    Punkty:
    140
    Oby wzielo eleven, bo tez mam w pakiecie :p

4. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,012
    Zdobyte Lajki:
    11,230
    Punkty:
    1,790
    Dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia, bo mam dostep do wszystkich polskich kanalow, a zawsze pozostaje jeszcze BT Sport, ale swietnie byloby gdyby pojawil sie partner, ktory podpromuje troche UFC i da polskiemu widzowi nieco wiecej niz sama transmisja. Zwlaszcza, ze wiele wskazuje na to, iz 2018 moze byc szczegolnym dla naszych w UFC.

Rafciu27, Dispel and mampytanie like this.
  5. wielkid

wielkid Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    4
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    40
    Normalnie to na 100% kupiłby UFC POLSAT z kanałem POLSAT FIGHT mieli by co pokazywać tam. Jak wiadomo POLSAT pokazuje dużo boksu w tych samych godzinach co UFC ale najważniejsze jest to że POLSAT pokazuje KRS1 (dokładnie 4 gale w roku) mimo że większość gal na PPV. Jakby Polsat wykupił UFC to panowie włodarze KRS1 nie mogliby by powiedzieć, że ich partner telewizyjny ma produkt, który jest W DUPIE.

Baasteek likes this.
  6. Tony Maniana

Tony Maniana Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,837
    Zdobyte Lajki:
    1,748
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Polska

Skoro oficjalnie to może i nowy partner sie ujawni oficjalnie. Oby.

mampytanie and Grubas like this.
  7. Grubas

Grubas UFC
    Flyweight

Komentarze:
    7,782
    Zdobyte Lajki:
    6,501
    Punkty:
    790
    Stare dzieje chłopaku. Teraz już by to raczej nie przeszlo... chodzi mi o komentarz Jurasa i Janisza.

Rafciu27 likes this.
  8. Navalha

Navalha Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,532
    Zdobyte Lajki:
    669
    Punkty:
    1,790
    Może redakcja jest w stanie się coś dowiedzieć ?

9. Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński Bellator
    Lightweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,286
    Zdobyte Lajki:
    2,009
    Punkty:
    1,190
    Na te chwile nie mamy pewnych informacji.

10. PawelMMATrn

PawelMMATrn XCage

Komentarze:
    327
    Zdobyte Lajki:
    492
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Pora na akcję #KurskiMusisz :crazy:
    Gale na żywo w TVP1 i powtórki na TVP SPORT :fly:

Arlovski, tinc, Pryzmiak and 8 others like this.
  11. Pestilence28

Pestilence28 Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    8
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    290
    swoją drogą orientuje się ktoś może w ilu krajach jest/było transmitowane UFC na takiej samej zasadzie jak było u nas ? w sensie za darmo w tv :)))

12. Slayer

Slayer Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    102
    Zdobyte Lajki:
    72
    Punkty:
    140
    Nie, nie, no przecież ludzie będą wygłupieni
    miały być 4 gale w roku, w telewizorni leci prawie co tydzień,
    zawsze był Pudzian, jest chuchro Oleksiejczuk,
    niby Gamrot mistrzem, a tam jakieś el chuje, kebaby, no i przecież Gamrot wygrał z tym irolem,co co ten irol tak se zdjęcia z tym pasem robi???

13. Underdog

Underdog Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    250
    Zdobyte Lajki:
    101
    Punkty:
    290
    Tak czytam z zainteresowaniem od wczoraj. Ciekawe rzeczy tu piszecie, ale w gruncie rzeczy to na razie możemy sobie tylko pogdybać. Ja myślę, że weźmie to mimo wszystko Eleven lub Polsat, ewentualnie C+. Nie wierzę i nie chciałbym, by trafiło to w ręce publicznej, TVNu, TV Puls, czy jakiejś innej niszowej TV.
    Dla nas najkorzystniejsze byłoby chyba Eleven. A to dlatego, że najmniej o nich wiemy i są można powiedzieć nowi na rynku. Mają już dość mocną pozycję wśród kanałów sportowych i wydaje się, że walczą o to by cały czas ją wzmacniać. Wygląda też na to, że ich stać. Obawiam się tylko tego, że jak sama nazwa wskazuje mogą stawiać prawie wszystko na piłkę nożną. Już zajebali C+ Primera Division, Serie A i Ligue1. Kto wie czy Premier League nie będzie za 2 lata następna.
    Canal+ schodzi na psy niestety. Mam wrażenie, że coraz mniej im już zależy albo portfel się kurczy. W zasadzie to zostało im już tylko NBA i Premier League. Nawet Ekstraklasą już się dzielą. Ligę Mistrzów też zdaje się lada chwila stracą. Poza tym jak widzę co robią z Bellatorem to naprawdę miałbym obawy gdyby wzięli UFC. Przecież Bellator sportowo wygląda lepiej niż kilka lat temu. Kiedyś raczej nie trafiali tam zawodnicy z UFC, a już na pewno nie tak renomowani jak teraz. I nie są to przecież tylko emeryci. A oni na ten Bellator mają totalnie wyjebane. Puszczają jakieś powtórki i to zamiast z rana tuż po zakończeniu gali to najwcześniej wieczorem dnia następnego gdy wszyscy znają już wyniki. Z kolei gale, które można by pokazać na żywo o normalnej dla Polaka porze totalnie ignorują. Nie wiem czy wykupili tylko te z amerykańskiej ziemi czy chcą komuś zagrać na nosie. Jakby nie widzieli, że grają sami sobie.
    Polsat też jest ryzykowną opcją dla konsumenta. Bo wiadomo z KSW się temat kurewsko gryzie, a też bym się nie zdziwił jakby z PPV co jakiś czas wyskoczyli.

Reasumując jak wspomniałem na początku nie wiemy zbyt wiele. Nawet jak już będzie wiadomo kto, to pojawi się jeszcze ważniejsze pytanie - JAK?

Baasteek and Rafciu27 like this.
  14. Siedem

Siedem Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,965
    Zdobyte Lajki:
    1,073
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Pomorze
    Akurat te programy nie są niszowe, tylko kurwa ogólno dostępne. :facepalm:
    Eleven jakby nie było jest właśnie niszowym programem... Reszta to powielanie sloganow i masło maślane. Wybacz moją reakcje kolego, ale jak ktoś pisze ze tvn czy Puls jest niszowym programem :facepalm::hi:

E. C+ postawił na bfc gdy jeszcze Marcin tam walczył i był blisko pasa, myśleli pewnie ze zainteresowanie będzie większe, a inie przewidzieli że Held nie zdobędzie pasa i przejdzie do UFC.

Baasteek likes this.
  15. Underdog

Underdog Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    250
    Zdobyte Lajki:
    101
    Punkty:
    290
    Chodziło mi tylko o Puls kolego(?) - niszowe jak Puls. A ta niszowość tyczy się oglądalności, a nie dostępności. Sorry za skróty myślowe, może użyłem złego słowa. Tej oglądalności co prawda nie sprawdzałem, ale nie sądzę by Puls był tutaj na wysokiej pozycji. Jeśli jest to chyba tylko ze względu na to, że odbiera na naziemnej, tak? Janusz z Grażyną może siedzo i patrzo. Mniejsza z tym. Ja na tym gównie nic nie oglądam.
    Faworyzuję Eleven, bo wydaje mi się, że mogą zrobić to lepiej niż C+ i Polsat, który i tak promował będzie KSW i niektóre gale UFC mogą pójść przez to w odstawkę. Dostępność programu nie jest dla mnie najważniejsza. Miałem okazję obejrzeć kilka gal na Extreme i było fatalnie. Jak napisałem wyżej nie jest ważne tylko gdzie to będzie, ale też jak będzie podane.

16. Siedem

Siedem Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,965
    Zdobyte Lajki:
    1,073
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Pomorze
    Dla nas ważne jest jak będzie podane, dla nowych odbiorców nie do końca , wezmą to tak jak będzie zapakowane, dlatego że wcześniej lepszego opakowania nie widzieli i nie będzie ich to gryźć.

Założę się o awatar z kutasem, że twój "niszowy Puls" ma większą średnia oglądalność niż Eleven. I nie obchodzi mnie to, czy Puls ogląda Janusz z Grażyna, czy seba z andżelą, bo to sprawa drugorzędna. Liczą się cyferki w które też się nie zaglebiałem, jednak w ciemno stawiam tak jak pisałem że Puls ma większą średnią oglądalność niż Eleven. Co do gal na ESC to nie oglądałem ani jednej, ponieważ wolę oryginalny komentarz.

Idąc Twoim tokiem myślenia, możesz napisać że TVP Katowice jest niszowym programem, bo ogólno dostępny, ale nikt go nie ogląda. Ale nie możesz w ten sposób napisać o Pulsie. Znaczy możesz, ale to wtedy mija się z prawdą.

-kolegą nazwałem Cie nie dosłownie, jeśli i to muszę tłumaczyć, skoro Cie to zdziwiło. Równie dobrze mogłem napisać brudasie, jednak mam jakiś tam szacunek do innych osób.

Baasteek likes this.
  17. Khebabib

Khebabib WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,558
    Zdobyte Lajki:
    4,099
    Punkty:
    290
    A w studiu na wzrór Fox'owski będą robić za ekspertów Janek Tomaszewski wespół z Michałem Żewłakowem i Radziem Majdanem.

18. Baasteek

Baasteek Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,716
    Zdobyte Lajki:
    1,741
    Punkty:
    790
    nikt w najbliższym czasie nie weźmie UFC bo kazdy w naszym kraju ma ten niszowy sport w DU***

:fjedzia:

19. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,265
    Zdobyte Lajki:
    3,028
    Punkty:
    1,790
    Zgadza się, sport jakim jest UFC ludzie mają w dupie, bo i UFC jest w dupie.
    KRS1 z kolei jest super na topie, przez co sport KSW rozwija się prężnie i ludzie chcą oglądać ;)

20. m1ch4uu7

m1ch4uu7 Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    8
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    40
    I niestety tak pewnie bedzie...
    Marze o Eleven bo chlopaki ze stacji super wykonuja swoja robote i stawiaja na mloda kadre

tinc likes this.

Share This Page