koniec organizacji BAMMA

FSU

Oplot Challenge
Heavyweight
Najpierw słyszeliśmy o angażu sporej części zawodników z europy przer Bellatora. 95 procent z nich zasilało szeregi Bamma na kontraktach długoterminowych lub pojedynczych na walki. Okazuje się że za angażami stoi nie kto inny jak matchmaker Bammy Jude Samuel który znalazł nowego pracodawcę. Bamma ogłosiła w połowie tego roku kilka gal z których większość się nie odbyło, lub wszystko na to wskazuje, że sie nie odbedą do końca tego półrocza. Na twiterze czytamy ponadto o przejściu do Bellatora Davida Green, CEO i współtwórcy Bamma. Współpraca Bammy z Bellatorem chyba nie wyszła jej na dobre.
 
  • Like
Reactions: JB_
Najpierw słyszeliśmy o angażu sporej części zawodników z europy przer Bellatora. 95 procent z nich zasilało szeregi Bamma na kontraktach długoterminowych lub pojedynczych na walki. Okazuje się że za angażami stoi nie kto inny jak matchmaker Bammy Jude Samuel który znalazł nowego pracodawcę. Bamma ogłosiła w połowie tego roku kilka gal z których większość się nie odbyło, lub wszystko na to wskazuje, że sie nie odbedą do końca tego półrocza. Na twiterze czytamy ponadto o przejściu do Bellatora Davida Green, CEO i współtwórcy Bamma. Współpraca Bammy z Bellatorem chyba nie wyszła jej na dobre.
Od dawna współpracowali. Nie wygląda mi to na koniec BAMMA, tylko złowią następne talenty i będą je szlifować, a później wypuszczać na rynek. UFC ma Cage Warriors, a Bellator ma BAMMA.
Pojawią się nowi ludzie, a kolejna gala przecież jest na 9 grudnia planowana w Dublinie.

Wygląda na zwykłą reorganizację, a nie koniec.
 
Jak narazie nowy matchmaker Bamma przyznaje że nie ma jeszcze żadnej walki na grudzień zaplanowanej, i gala prawdopodobnie się nie odbędzie.
 
  • Like
Reactions: JB_
Jak narazie nowy matchmaker Bamma przyznaje że nie ma jeszcze żadnej walki na grudzień zaplanowanej, i gala prawdopodobnie się nie odbędzie.
A z drugiej strony są przymiarki na to, żeby Bellator zrobił ten event w Dublinie pod marką BAMMA. Nie wydaje mi się, żeby rzeczywiście to był koniec końców jak podkreśliłem, tylko są zmiany.

"Although it has yet to be announced yet, sources suggest that Bellator plan on launching its European agenda with a December event in Dublin."

https://www.mmafighting.com/2018/9/...a-ceo-dave-green-made-head-of-bellator-europe
 
Back
Top