Koncert życzeń

Panie.. to nie jest kwestia przegladarki.
Panie, toż możesz symulować mobilne urządzenie na desktopowej przegladarce. I jak daje 720 to ciagle stronnicowanie jest.

Stronnicowanie jest na mobile i na desktop (+symulowane mobile), wrzucalem screenshoty.

To w Cohones 2.0.

Dark Cohones tez ma, tylko kolory stronnicowania sa ciulowe i slabo widac na mobile, na desktop jest ok.
 
To chodzilo o kolory? Czy jak?
chodzi o to ze my nie mamy stronicowania na gorze w wersji mobilnej :beczka:

moze cos w skrypcie (najpredzej java) ogranicza wyswietlanie szablonu i zabiera stronicowanie a zostaje 'unwatch' przycisk subskrypcji...
na urzadzeniach o nizszej rozdzielczosci.
Jesli twoja Zona ma gorszy fon albo masz jakis starszy to sprobuj odpalic i zobacz czy jest bo u nas zwyczajnie nie ma.
 
Jest prośba do moderacji żeby dodać Prezesa Kokocinskiego. Kawul jest dwa razy, a Kokocinskiego nie ma, mimo że jest na topie, jako prezes i zawodnik ememej.
 
Jest prośba do moderacji żeby dodać Prezesa Kokocinskiego. Kawul jest dwa razy, a Kokocinskiego nie ma, mimo że jest na topie, jako prezes i zawodnik ememej.

To może prezesową od razu.

Tylko pytanie w jakim wcieleniu, z Insta czy normalnie.

:zakręcony:
 
@Roshi
Mozesz Unwatch zrobic, albo zbanowac autora pierwszego posta, styknie?

A gdzie te życzenia o których mówiłeś?
 
Dodałem webp i webp jako dozwolone rozszerzenia attachmentow, mozesz potestowac czy to starczy,
nie da rady dodac bezposrednio jak obrazek :sad:
ehhehe.png
 
Da radę zrobić tak żebym nie widział zablokowanych uzytkowników jak ktoś ich cytuje? Jak zablokowany przeze mnie użytkownik pisze posty to w ogóle ich nie widzę i zajebiście, ale jak ktoś zacytuję zablokowanego użytkownika to mi się pojawia i zaśmieca. Fota dla przykładu.
Screenshot_2023-11-24-16-17-50-847_com.android.chrome-edit.jpg
 
Back
Top