Koncert życzeń

eddie1.gif
 
Po chuj mi konto z banem na HP ?
Ktoś zgłosił jakiś post z 18 września pewnie Pesto ta parówa co ciągle płacze. Pesto= Alladino.
I nie odpisuj grubasie opuchnięty Alladynie bo i tak nie widzę.
Trolujesz? @Cloud serio słabe te jego teksty. Mógłbyś mu napisać, że to nie ja i żeby się ogarnął albo coś?
@defthomas @Dzihados nie sądzicie, że chłop przesadza?
 
Alladino wezwij jeszczę tatę Kebabiba płaczku.Pa
Wiesiu
its-time-to-stop-posting-1482243.png


Przelecz się, dojdź do siebie, poukładaj swoje życie, poukładaj bałagan w głowie. Odetchnij, wyloguj się na chwile do życia. Zadbaj o rodzinę, która na pewno cierpi mając osobę chorą psychicznie u boku. Na prawdę, odpocznij od forum, bo wygląda to tragicznie.
 
Wiesiu
its-time-to-stop-posting-1482243.png


Przelecz się, dojdź do siebie, poukładaj swoje życie, poukładaj bałagan w głowie. Odetchnij, wyloguj się na chwile do życia. Zadbaj o rodzinę, która na pewno cierpi mając osobę chorą psychicznie u boku. Na prawdę, odpocznij od forum, bo wygląda to tragicznie.
Zdzisiu
Wydupcaj na pole.
Poukładaj sobie swój syf obłudniku albo poukładaj otoczenie w którym wegetujesz. I bardzo współczuje twojej rodzinie która musi to znosić.
 
Nie wiem, komu to zawdzięczam ale dziękuję za przywrócenie konta do pełnej funkcjonalności.
Załamanie nerwowe za mną, leki działają :) Dzięki raz jeszcze szefie wszystkich moderatorów :OK:
 
Back
Top