KOMENTARZ ROKU


idealny budzik przed galami ufc i nie tylko, no kurwa... miod na moje hejterskie serce
wstajesz jak nowo narodzony, bedzie testowane

:redford:
 
Hahaha, kurwa ten temat jednak ma potencjał, dziwi mnie tylko że dorosła osoba (tak myślę) daje się tak łatwo podkręcić dostarczając przy tym rozrywki masą. Jako że nie jestem internetowym napinaczem, nie będę dawał osądów kto kim jest, kim mógłby być, a kim chciałby być. PiS joł, hwdp

@andrzej_t. Kurwa przypierdol cykl, po czasie przestań trenować, zacznij pić oporowo BROWARY. I będziesz miał taki bebzol, ale nie wiem po co Ci to, ja robiłem odwrotnie, z 93 do 76 :D w chwilę!
 
Hahaha, kurwa ten temat jednak ma potencjał, dziwi mnie tylko że dorosła osoba (tak myślę) daje się tak łatwo podkręcić dostarczając przy tym rozrywki masą. Jako że nie jestem internetowym napinaczem, nie będę dawał osądów kto kim jest, kim mógłby być, a kim chciałby być. PiS joł, hwdp

@andrzej_t. przestań trenować, zacznij pić oporowo BROWARY. I będziesz miał taki bebzol

to już zrobione :lol: co dalej ?
 
Koniec tego offtopu bo rozjebujecie temat. Na razie :yellowcard2:
Później będą bany

Ja ze swojej strony chciałem nominować post mojego serdecznego kolegi oraz autorytetu w sprawach wszelakich @TYTUS
Śmiałem się przy nim mocno

„CZEKAM NA ARTYKUŁ
"MM@Rock$ rozpoczyna współpracę z Berkut Fight klub ! od dziś nazywa się MMABerkutRocks"
Od jutra zmiany !
- j@ł#wka Madzia zostaje zwolniona.
- likwidujemy działy :
Kobiety (+18 - NSFW)
Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja
Tatuaże
Wesołych świąt
Absurdy poprawności politycznej.
Katolicyzm i inne religie
Wino i wszystko o nim
Kobiety walczące w MMA
Uzależnienia #bezhashtagaaleprawiezy

Zakaz publikacji na temat :
-wieprzowina
-narkotyki wszystkie @ćpunki ban
-kobiecego mma
- Nie wolno pisać o nieczystych zwierzętach PSACH
- ZERO ALKOHOLU @PIJAKI też ban z automatu.
W CZASIE RAMADANU PORTAL NIECZYNNY !

Salam alejkum red. Mohamad Jakubov Bijanov





*post ma charakter humorystyczny jego celem nie jest nikogo obrażanie”
 
Napisałbym ci coś o tym twoim miodkowaniu... ale i tak będzie to jak grochem o ścianę bo będziesz wiedział lepiej i się mądrzył...

Skoro nie znasz sprawy to po ki ch** się mądrzysz? Cała sprawa nie dotyczyła ani ciebie ani reszty forum. To co napisałem pod adresem konkretnego osobnika to nie jest jednodniowy wyziew energii tylko kumulacja długiej historii której ty widocznie nie znasz. Czas grzecznej rozmowy i kultury był dawno temu i już się skończył. Ale przecież ty tego nie wiesz bo nie widziałeś ale pierdolić będziesz. Więc padły takie i nie inne słowa i je nadal podtrzymuje. Robi offtop i przypierdala się o ch wie co. Próbowałem grzecznie, nie wyszło. wiec teraz jest niegrzecznie.

Było to tylko między konkretnymi osobami. Lecz poczułeś się strasznie wywołany do tablicy jako przedstawiciel narodu i reprezentant wszelakich cnót i poruszania tego w każdym temacie. O rzeczniku cohones!

Tutaj w sensie na forum. Tutaj nie znaczy że wszyscy obecni na forum. Znowu przekręcasz i dodajesz swoje wizje. Tak o lizaniu i wielu innych smutach co drugi temat bywa pełny tego gówna. W tedy ciebie panie miodek jakoś nie widzę. Widać ci po drodze jest w takiej sytuacji i czujesz się komfortowo.

Moje wypowiedzi tutaj nie są kalkulowane pod kątem czy tobie lub komuś innemu przypadną do gustu. Jak kogoś tak boli moja obecność to masz ignora i guziczek report.
Pierdolisz dużo o kulturze i zachowaniu. Problem ze na forum wielu nie umie się zachować jak człowiek bo strugają cwaniaków internetowych. Będę traktować daną osobę adekwatnie do tego jak ona się odnosi do mnie. Wybacz że tobie to nie podchodzi. Być może właśnie jak by paru szczekaczy tutaj dostało raz na jakiś czas w psyk to była by kultura i inaczej by sie zachowywali. No ale to twój właśnie kochany internet gdzie byle pajac jak ten cały marcostam przyjdzie i poszczeka bez konsekwencji.
Oj zaraz powiesz że komuś grożę czy straszę.
Born?
 
Do tej pory wybierałem raczej zabawne komentarze, ale ten jest po prostu wyjątkowo trafny. A dotyczy przyczyny niespotykanej wrażliwości zawodników MMA na krytykę w internecie.

ja to napisze krotko co by nie rozwodzic sie zbytno w temacie. Ci panowie, po prostu na codzien przyzwyczajeni sa do cukru w kostkach/lizana po dupskach przez cale otoczenie, od tzw podworka po sale treningowa bo wiesz, dobrze sie napierdalajo. Szczere komentarze w internetach sa niemalym dla nich zaskoczeniem i zupelnym przeciwienstwem tego z czym sie spotykaja na codzien. Wiekszosci z nich po prostu ciagle, czesto nieszczere komplementy a bardziej brak wytykania wad ryja baniak. Czesto i gesto ich super ego nie dopuszcza do siebie jakiejkolowiek krytyki w tzw realu. Zamiast jeden z drugim docenic szczerosc to ciska sie jak popierdolony stajac sie najwiekszym wrogiem tego, ktory powiedzial im prawde ale to juz ogolnie tyczy sie wiekszosci spoleczenstwa. Ludziska twierdza, ze cenia sobie szczerosci i prawdomownosc ale jak ta prawda zaczyna bolec to zamiast i tak ja docenic to staja sie najwiekszymi wrogami tych, ktorzy ich uswiadomili. Tyczy sie to zarowno zawodnikow jak i moze jeszcze bardziej trenerow, ktorzy to niejako ze wzgledu na swoja pozycja maja jakies powazanie w swiatku i to gilga ich ego niemilosiernie, czyniac z nich, w ich mniemaniu nieomylne wyrocznie. Mysle, ze tzw kadra trenerska to ma bardziej poryte baniaki niz sami zawodnicy. Obserwacja z zycia, z otoczenia mojego i moich znajomych.
 
Do tej pory wybierałem raczej zabawne komentarze, ale ten jest po prostu wyjątkowo trafny. A dotyczy przyczyny niespotykanej wrażliwości zawodników MMA na krytykę w internecie.
Kurwa piękny komentarz :redford:jaki temat, bo chciałbym dać serdecznego lajka.
 
Historia,i jeden z lepszych komentarzy na temat kultury w krajach rozwiniętych , dzieci będą czytać na lekcjach polskiego, zobaczycie!

Anegdotka odnośnie swołoczy szprechającej.
Lat temu będzie pewnie z 8, w helweckiej miejscowości rodzącej dziwne konotacje, a imię jej Baar, się pracowało. Jako że srać na Stocha w toiu nikt normalny nie lubi, to się latało do znajdującego się za płotem centrum handlowego. Kibelek mikry, ot kajuta i pisuar, ale jak się załapało, to była posiadówa w ciepełku a nie odskok w plastikowej sławojce przed zderzeniem towaru z taflą, by lawendowy wypełniacz muszli pleców nie opierdolił. No i zasiadłem jak lord. A co, godzinówka i tak leci a usprawiedliwienie jest, wszak każdy facet potrzebuje skupienia. Wtem, wpada jakiś helmut, szarpie za klamkę i pierdoli coś w nieludzkim języku wroga. Chuj mu w dziąsło, wyjebane na adolfa, nie ruszam się nim nie skończę. Jak już odleżyny zaczęły doskwierać człowiek zmuszony był wrócić do tyrania za franciszki. Wyłażę z kajuty a tam helmut, który wiekowo to jeszcze pewnie dobrze pamiętał jak muther i der tate na banhof sztrase sztabki rabina josefa deponowali po trzydziestym dziewiątym, żeby helmut miał po wojnie od życia na podjeździe ten jebany forester, siedzi gołą dupą na pisuarze i jebie kloca. Gdy mnie zobaczył to zaczął coś świszczeć w tym narzeczu podludzi. Żeby nie te kosmiczne stawki za fona ze szwajcarkowa, to miałbym ze sobą coś lepszego niż najprostszą cegłę bez transmisji danych i innych bajerów, a tak to nie było mi dane strzelić fotki ku pamięci jak to w tym cywilizowanym świecie wygląda kultura.
 
Ludzie Wy w ogóle czytacie co Wy piszecie?
Uważacie że nazywanie normalnie wyglądającej kobiety 'ulaną' jest miłe i normalne?
Nie no dojrzałe max.
Czy to jest zawodniczka czy nie jak ogóle mozecie mieć śmiałość to wypisywać gdzieś, gdzie ta osoba może to przeczytać...
Gdyby to trafiło do osoby cierpiącej na zaburzenia odżywiania to naprawdę miałaby zajebista motywacja do wszystkiego.
Wstyd mi, że to czytam. Serio.
 
Madzia poleciałas strasznie grubo. Wiesz, że Cię uwielbiam, wszyscy na forum wiedzą, że jestem zadeklarowanym feministą, ale jeśli ktoś jest sportowcem i wychodzi do ZAWODOWEGO starcia, to każdy kibic ma prawo ocenić formę fizyczna tego sportowca. Jeśli ta forma jest gówniana, to dlaczego mamy tego nie napisać? Bo jest kobietą? Serio? Raszewska też jest kobietą, a formę ma wykurwista. Przy niej Karolina wygląda jakby nie miała nic wspólnego ze sportem, taka jest prawda.
 
Back
Top