KOMENTARZ ROKU

No nic nie biore, nawet bym nie wiedział co. Jak wiesz to powiedz tyle, że jaja i konar wolałbym zachować w tej sprawności co są :wink:
Ja się nie znam. Ja tu tylko mięsem rzucam na lewo i prawo.

Jeśli ty tak na poważnie, to kwestia do czego masz dostęp i na co cie stać. I nie w perspektywie jednego cyklu ale całego roku i od bloki.
Bo pobrać parę metek jak gimnazjalista to nie ma sensu. Chyba że zaczniesz na rozgrzewkę z 40mg a później teścik. Jeśli naprawdę na sucho zawsze jechałeś to już po takim małym cyklu byś poczuł. Ale coś czuje że jaja sobie robisz ;)
 
Ja się nie znam. Ja tu tylko mięsem rzucam na lewo i prawo.

Jeśli ty tak na poważnie, to kwestia do czego masz dostęp i na co cie stać. I nie w perspektywie jednego cyklu ale całego roku i od bloki.
Bo pobrać parę metek jak gimnazjalista to nie ma sensu. Chyba że zaczniesz na rozgrzewkę z 40mg a później teścik. Jeśli naprawdę na sucho zawsze jechałeś to już po takim małym cyklu byś poczuł. Ale coś czuje że jaja sobie robisz ;)
Nie do końca, ok, koksów bym może jednak nie chciał brać (chociaż kiedyś na poważnie rozważałem, dostęp i kasa się zgadza :wink:) ale jakby tak w miarę na sucho zbliżyć się do formy tego gościa ?
 
Nie do końca, ok, koksów bym może jednak nie chciał brać (chociaż kiedyś na poważnie rozważałem, dostęp i kasa się zgadza :wink:) ale jakby tak w miarę na sucho zbliżyć się do formy tego gościa ?
Chodzi ci o tego ulanego? Samar wyjebany pewnie przez hgh albo mega miski. Tak jak mówię jaja sobie robisz ;)
Na sucho to można inne rzeczy pewnie robić. Wal dietę wysoko białkową plus węgle. Dowal dobry cykl na kredzie. Przywal gainery te pół na pół i całą resztę od witamin po bcaa, dobre białeczko. Albo wpierdol syntol.... ;)

Temat rzeka.
 
Chodzi ci o tego ulanego? Samar wyjebany pewnie przez hgh albo mega miski. Tak jak mówię jaja sobie robisz ;)
Na sucho to można inne rzeczy pewnie robić. Wal dietę wysoko białkową plus węgle. Dowal dobry cykl na kredzie. Przywal gainery te pół na pół i całą resztę od witamin po bcaa, dobre białeczko. Albo wpierdol syntol.... ;)

Temat rzeka.
Też mnie się zdaje, że to hgh. Ale jaj sobie nie robię (poprostu już prawie taki samar mam a nie chce mi się biegać i go zrzucać, zresztą lubię go, większość życia ważyłem poniżej 60 kg)
 
Też mnie się zdaje, że to hgh. Ale jaj sobie nie robię (poprostu już prawie taki samar mam a nie chce mi się biegać i go zrzucać, zresztą lubię go, większość życia ważyłem poniżej 60 kg)
Jak to mawiają. Każdy ptak musi mieć swój dach.
 
Ej kurwa czytanie ostatnich komentarzy tego wątku, to jak słuchanie ludzi ze schizofrenią. Najpierw okres agresji, nienawiści, silnych emocji, teraz gadka o dietach? Wróćcie proszę do awantury, bo nudno :awesome:
Nie śmiej się z ludzi z chorobą afektywną-dwubiegunową i osobowością borderline bo jest ogromna szansa (wg wszystkich w okół), że jakbym poszedł do psychiatry to właśnie to by u mnie zdiagnozował :deniro:
 
Widzę jakaś impreza była. Ale za długie. Jakby ktoś dał w jednym poście to wrzucę do ivonki.
 
Widzę jakaś impreza była. Ale za długie. Jakby ktoś dał w jednym poście to wrzucę do ivonki.

no to jedziesz, nie spierdol tego

Nie posraj się z rozpaczy przygłupie, zbrakło argumentów to trzeba spierdalać, typowe... Widać dupę ból ci ściska że aż tutaj mordę piłujesz. Dobraliście się z z tym pojebem marcinos do pary idealnie.
Dwa kretyńskie łby, co nie rozumieją do czego służy forum i że ludzie tutaj dyskutują czasami na właściwy temat a nie tylko o jebaniu i lizaniu stóp.

Mam gdzieś twój ignor i twoją zasraną opinie. Widać ból pochwy masz nieludzki.
Sam pierwszy mordę piłujesz jak skończony debil co nie rozumie czym jest forum a później strzela focha jak typowy lamus. Ale czego wymagać od umysłowej ameby takiej jak ty i twojego kumpla idioty co cię jak debil wszędzie lajkuje. Do takich tępych ludzi jak ty tylko prosto z mostu i bez hamulców bo inaczej nie dotrze boś za tępy.

A sam fakt że aż tutaj ujadasz pokazuje jak bardzo cię dupa piecze.
Normalnie się powieszę bo jakiś idiota oznajmił że daje ignora LOL. Zaraz jeszcze przyleci kolejny kundelek marcinos i będzie szczekał. Pęknie się dobraliście do pary dwa oszołomy.

PS
Mało kto chce czytać twoje zasrane komentarze, za co też już ktoś cię dodał do ignora, buehehe.

Kurwa co za odpad

Już? Już się wypłakałeś? Jeszcze o bana poproś bo zly niedobry crt14 cie miesza z błotem. Tylko nie zapomnij dalej kłamać!

To ty do mnie się od samego początku przyjebałeś. To ci modelowo bez cenzury odpowiadam, Pierdol się skurwysynu! Tak jesteś dla mnie skurwysynem. Czas na kulturę już miną, sram na ciebie. Za ciągłe podjazdy w moją stronę gnido. Modzi nie reagują na takiego pasożyta jak ty. Cóż def będzie nadal narzekał że syf na forum.

Ale tak kurwa będzie do póki takie odpady jak ty tutaj są tolerowane.

Nigdy nikogo nie atakowałem, a moja obecność na forum była zawsze w miarę pozytywna. Ale jak mam do czynienia z takim skurwysynem jak ty to przestaje owijać tekst w ładny papierek. Sram na ciebie.

Albo wypierdolą mnie albo ciebie z tego forum. Więcej twojego stękania i jebania smutów w moją stronę tolerować nie będę.

Albo modzi wyjebcie tego patolowca albo niech forum gnije i chuj!

:awesome:
 
Może mnie ktoś oświecić kogo On tak bluzgał? Wiem, że była jakaś inbka ale pamięć już nie ta.
 
@crt14 kto Ci tak zalazł za skórę?
Niejaki marcinos, zalazł to za dużo powiedziane, a poboczny wątek to zaraza. Po prostu szczerze wyraziłem co myślę na temat danej jednostki i internetowych kundli. Zresztą żeby mieć pełny obraz sprawy trzeba by dużo czytać w paru tematach. A nie wygłaszać opinie na podstawie jednego czy drugiego komentarza wyrwanego z kontekstu.

Jak widać większość ma zabawę i się nie zgadza z moją opinią. Lecz jak już napisałem wcześniej bawcie się dobrze. A ja zdania na temat odpadów genetycznych mocnych tylko w mordzie nie zmieniam i pierdole szczekające kundle forumowe.

pozdro
 
Back
Top