KOMENTARZ ROKU

Wszyscy mają książkę - mam i ja!
A teraz słuchajcie kurwa wszyscy co się tutaj odhefanerowało przed chwilą albo - żeby było bardziej uczciwie - co mi nasz kolega odmarasował.
Siedzę sobie z moją kobietą przy drugim śniadaniu, rozmawiamy jak zwykle o inwestycjach, kawka, pączki, pomarańcze. Stuk-puk do drzwi, myślę sobie: "to na pewno listonosz, wreszcie książka przyszła!". No i tak było właśnie, więc od razu rozerwałem paczkę jak pierdolony jaskiniowiec, żeby przeczytać dedykację, ale... wtedy przyszło mi na myśl, żeby wykorzystać tę okazję do zaszpanowania przed kobietą, więc mówię jej: "weź Ty zobacz jako pierwsza dedykację. Jako jasnowidz mówię Ci, że będzie coś o jebaniu woodley'a pisanego z małej litery, jebaniu także gołębi i może jakieś życzenia, żeby Karol wreszcie dał dobrą walkę lub coś w ten deseń". Ona tak patrzy, rozczytuje te gryzmoły ledwo, spogląda na mnie i pyta z wielkim fochem: "kogo kurwa"? Ja oczywiście zdezorientowany i wtedy moje oczy widzą o to właśnie

View attachment 15511

Ja: :damjan:
Ona : :siara:
Ja: :fjedzia:
Ona ::stevecarell:
bardzo dobre
giphy.webp
 
Rozpierdol to dopiero zrobi ekranizacja postapokaliptycznej wizji miasta "Sanok"...

Dogasające, osrane zgliszcza płonących sof na osiedlach, żądne mordu, oszalałe, srające ocalałym z katastrofy do dup zmutowane gołębie, dziury w asfalcie... oraz masa innych zagrożeń w rozjebanym Sanoku. Wszystko to spowodowane awarią transformatora w miejskiej rozdzielni.

Głównymi bohaterami próbującymi przetrwać w tym pojebanym uniwersum byliby ojciec gadżeciarz mordujący zastępy mutantów śmiercionośnym, bezprzewodowym odkurzaczem: (twardziel w złotych kajdanach z okularami przeciwsłonecznymi, chociaż w Sanoku nigdy ni chuj nie świeci słońce) @andrzej_t wraz z lekko upośledzonym synem: @Baasteek, (okoliczne wróble wiecznie wyżerają mu strawę) który jest 30kg twardzielem żądnym mordu, bo za gówniaka oglądał ze starym Rambo na tvp2. Jak ktoś go pociśnie zawsze ma ciętą riposte w odpowiedzi i jest po kutasiarzu.

Ta dwójka bohaterów w kolejnych odcinkach przemierza Sanok popijając z duraleksów berbeluche wymieszną z kolą i próbuje odgadnąć jego tajemnice.


Wszelkie podobieństwa z użytkownikami Cohones są zupełnie przypadkowe.
Hbo, do dzieła:antonio:

:waldeklaugh:
 
:deniro:Toć Hef przecież lubi szukać idealnej kobiety, to przecież jedna z romantycznych podstaw bytu. Ona gdzieś tam jest, i oczy wypłakuje za naszym Hefanerem, a on akurat skulony, stara się na klopie jak najciszej srać, żeby kobieta i sąsiedzi przypadkiem nie usłyszeli, bo czar pryśnie... :neildegrassewhoa::mjsmile::homer:
Przepraszam @Hefaner ale ten komentarz idealnie spina wiele wątków cohonesowego scenariusza twojej postaci. Jeszcze zabrakło czegoś feminizmie i żeby było w formie legendarnej już tabelki i byłoby :brainoverload:
 
To jest po prostu złoto, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że skumać ten komentarz mogą tylko osoby czytające HP i to czytające go od dawna. Coś pięknego, taki prezent dla Cohones, a do tego napisany w bardzo staranny sposób, za co przyznaję dodatkowe punkty :gabi_much_love:
@Senator Kozioł teraz stoisz przed najważniejszą życiową rozkminą. Sam musisz wybrać kto jest Twoim mentorem.
Albo pójdziesz drogą, którą kroczy @Hefaner i jebniesz pannie przez telefon umoralniającą rozmowę, uprzednio naciągając profilaktycznie prezerwatywy jak getry na swe członki i trzymając spryskaną spirytusem salicylowym słuchawkę przez codofix uświadomisz ją, przedstawiając dane w formie tabelki i wykładając wszystko z podziałem na role, że to droga bezecna i zgubna, którą kroczyć nawet Kerouac by się wzdrygał.
Jest też druga ścieżka, którą wydeptał sensei @Baasteek . Pokażesz, że masz jaja i odjebiesz pannie osiemnastogodzinne Waterloo, po którym nawet białej flagi nie będzie miała siły z podłogi podnieść.
Pamiętaj, sam musisz podjąć decyzję kto jest Twoim wzorem do naśladowania. Ja jestem tu tylko przypadkowym widzem.
 
W związku ze zbliżającym się UFC on ESPN 3: JDS vs Ngannou w komentarzach na temat gali mogą pojawiać się nie do końca zrozumiałe hasła, dlatego podrzucam słowniczek pojęć z objaśnieniami*
Bez-tytu-u.png

* - prawie rzetelne dane zebrane na podstawie prawie wszystkich tematów o Ngannou
Istnieje legenda, że ktoś kiedyś w komentarzu nazwał Francisa Ngannou Francisem Ngannou
 
Nominacja dla @klocuniek należy się w chuj!

Skontaktował się ze mną Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który zaalarmowany przez użytkownika @FAMEMMA zażądał ode mnie zamieszczenia tutaj niniejszej informacji co też niezwłocznie czynię:

"Na bardzo niewłaściwe zachowanie dziennikarza Jakuba Madeja portalu mmarocks, który zadał bardzo nieetyczne pytanie tutaj:użytkownik Ludwiczek w równie nieodpowiedni sposób naprowadził kilkanaście tysięcy osób na uwłaczający godności człowieka wpis użytkownika Boomster:
Bezwstydny użytkownik Boomster zamieścił listę obelżywych, rasistowskich, w żaden sposób nie wpisujących się w obowiązującą narrację - przejawów rasizmu wobec wybitnego sportowca. Oto dowód:
Bez-tytu-u.png


Powyżej zamieszczona lista została zebrana na podstawie wpisów różnych użytkowników forum cohones wobec których OMZRiK podjęła odpowiednie działania natury prawnej zmierzające do postawienia niżej wymienionych osób przed sądem (niektórzy z Panów popełnili przestępstwo po kilka razy):

1ik7ih.gif


Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych prosi użytkowników o wytypowanie najbardziej obelżywych zwrotów skierowanych w tego wybitnego sportowca oraz wyłonienie tych użytkowników, którzy dopuścili się wielokrotnego przestępstwa tego typu.

E: Kurwa nie wczytuje zacytowanych wszystkich nazwisk Francisa, a w komentarzu widać włożone napracowanie.
 
Byłem w Biedrze na zakupach po robocie i dostałem penera w gratisie :lol:
Jakiś chuj napruty jak bela fika do mnie, że mi wypierdoli. Nie wiem za co, wiem tylko że Mi strasznie z ryja jebało (ale to cecha wszystkich penerów-serio straszny smród).

Sytuacja o tyle dziwna że był z trzyletnim dzieckem. No kurwa debil.

:waldeklaugh:

Jedena literka wszystko zmienia
 
O ile Baastek istnieje na prawdę a nie jest tylko wytworem zespołu tajnych agentów post-sowieckiego wywiadu to jest jedym z tych dziwnych lekko autystycznych młodzieńców. Ciężko jest im się odnaleźć w społeczeństwie więc budują własny świat urojeń. Koledzy się śmieją i lekceważą. Wszystko to do momentu kiedy sąsiadka wzywa policję do dziwnego zapachu z piwnicy. Wezwany patrol znajduje tam zmasakrowane zwłoki kilku zaginionych dawno kobiet i puste butelki drogiej whisky.

:boystop:
 
Back
Top