Kobiety (+18 - NSFW)

Stasinek,a Ty wiesz czyj wizerunek masz na awatarze i czyje zdjęcia wklejasz? :-) Jesteś może z Łodzi?
 
Pisałem, że przypadkowo znalazłem. To jest ktoś, kogo znasz? mam zmienić? Nie ma problemów, przepraszam.


Edit: Zmieniony.
 
Justyna G. z Łodzi.Nie ma problemu jeśli o mnie idzie,to nie moja kobieta, po prostu znam to środowisko:-) Natomiast z modelkami i fotografami bywa tak( a fotografował ją w obu przypadkach, które miałeś/zamieściłeś-Paweł O. z Pabianic),że lubią mieć czasem roszczenia za posługiwanie się ich pracami czy też ich wizerunkiem.Po co mają Cię potem ścigać hihi:-) Być może byłeś zaskoczony,że to Polka w ogóle.Pozdro600( a gust jak najbardziej masz kolego)



Edit: a mnie się nie trzeba bać(bez powodu)Nie jestem internetowym napinaczem.Kaczka wkleił kiedyś zdjęcie mojej kobiety,na moją prośbę skasował,za co mu też podziękowałem-bez napinki i gróźb :-)
 
Tyle, że Polka to wiedziałem - nie było natomiast nic, że z Łodzi i że ktokolwiek ją zna z tego forum ;)


Dzięki wielkie. Lepiej mieć bardziej neutralny awatar ;)
 
Żarty sobie stroje :-) lepiej nie robić sobie zbędnego przypału, chociaż wątpię, żeby Stasinek był ścigany za avatar :-)
 
Ścigany za avatar-nie,ścigany za posługiwanie się wizerunkiem bez zgody bywa w modzie modelek i twórców pracy/zdjęcia.( da się czasem jakiś grosz wysądzić)Uwierz-znam przypadki w których zasądzano odszkodowanie,bo przecież nie o kryminale tu mówię:-)



Edit: @Pervert-to czemu nie atakowałeś?Próbowałeś,czy brakowało pewności siebie?:-)
 
photo_103975_1536211_slide.jpg
 
@Kolagero, za dużo gadać. Powiedzmy, że popełniłem trochę błędów, kilka zawdzięczam koleom z maty, ale chyba najgorsze było gdy zobaczyła moje urodziny ;)
 
@Pervert



Ha,ha,ha...wybacz,ale po prostu je sobie doskonale wyobraziłem i rozumiem,że mogły nie przypaść jej do gustu.:-)Było pewnie grubo,może dumny z nich nie jesteś i w konteście tej zmarnowanej znajomości akurat ich żałujesz,ale myslę,że byłeś na nich przede wszystkim sobą,bawiłeś się w swoim zaufanym gronie i jeśli urokliwa sąsiadka spojrzała na Ciebie krytycznym okiem przez pryzmat tego jak facet czasem musi odreagować,to chyba prędzej czy później męczyłbyś się w związku z kimś,kto nie akceptuje Cię takim,jaki jesteś.(Powiało filozofią jakąś...ale to prawda,przećwiczone z autopsji)Nie da się na dłuższą metę grać wyłącznie świętego,porządniejszego niż się jest,nie da się też być większym skurw...niz faktycznie się jest tylko dlatego, bo panna tego akurat oczekuje,to w facecie lubi.Tak więc-jak to psychologowie mówią-może niezgodność charakterów w Waszym przypadku?Może tak miało być?
 
Kolagero o jakim Ty związku mówisz? Tam o żadnej dłuższej relacji nie było mowy ;) btw po urodzinach obudziłem się na balkonie, na którym wcześniej jeden z kolegów biegał na waleta :) nie muszę mówić, że sąsiadowałem z nią balkonem właśnie? :) więc tak, impreza była bez mała szampańska ;)
 
@Pervert-a to ja już nie wiem jakie Ty masz priorytety,jakie zamiary wobec sąsiadki miałeś.:-)W takim razie sorry za moje wywody,chyba się juz zestarzałem na tyle, by mówiąc"eh,było tak blisko"- mieć na myśli:"eh,można było stworzyć/zbudować jakąś fajną,bliższą relację"Cóż starość nie radość,człowiek po 30stce cenić zaczyna sobie chyba(w niezauważalny czasem sposób) trwalsze relacje.Stąd pewnie moja interpretacja Twoich słów.
 
Właśnie pobiłes rekord: triple-post :-)



Btw. Dupkę byś jakąś wkleił , a nie madrości życiowe prawisz <No ofence> :-)
 
Kaczka...I kto to mówi?Ciebie nikt nie przebije,nawet jakbym pomyłkowo walił po 10 postów na raz,a nie taki mój cel.Nie wskakiwał mój komentarz dwukrotnie,a nie lubię pozostawiać rozmówcy bez odpowiedzi.Skasować się nie da,można jedynie edytować czyszcząc pole tekstowe.Przeprosiłem,więc co się czepiasz,znów chcesz podpaść?:-)



Nie wklejam,z wiadomych Ci powodów,ja swój ideał mam i przyznam się,że od 3 lat nawet nie mam ciśnienia na oglądanie się za innymi.A,że ładne wklejasz te panny,to inna sprawa-Twój gust już pochwaliłem bo wynajdujesz perełki, które do mnie przemawiają;)
 
ejj, sorry za offtop, ale chyba powinniśmy się bać. zostaliśmy umieszczeni na czarnej liście egzekutora ;(

Na pierwszy ogień idą: kaczka41, pervert, kalogero, automat, terek80, malinowsky.


btw, cóż za potwarz być na jednej liście z kaczką :/



;)



tumblr_lr0hn5tVX81qzy9ouo1_500.jpg




tumblr_lr0godBDiT1qzy9ouo1_500.jpg




tumblr_lnluh5pDUH1qzy9ouo1_500.jpg




tumblr_lpan5pVF8S1qzy9ouo1_500.jpg




tumblr_lpan6tgWQi1qzy9ouo1_500.jpg




tumblr_lpalzyN7h21qzy9ouo1_500.jpg
 
@Pervert-ja tam nad towarzystwem na liście nie będę ubolewał,nie żywię do nikogo urazy,szybko zapominam żale,bardziej martwi mnie autor listy,bo ja już anonimy dostaję,głuche telefony,dziwne wózki pod domem zaczęły się kręcić.Lekka psychoza się zaczyna-kto swój,kto wróg.On jak powiedział-jest czujny,więc czas na drgawki kolanowe:-)
 
Back
Top