Kobiety (+18 - NSFW)

tumblr_llbrgr1JmG1qgtf2ao1_400.jpg
 
Wiesz co?Mogę być jasnowidzem, ale wiedziałem, że wybierze ktoś jakąs kiepską fotkę. Wpisz w google i wejdź w grafikę, na sporej większości wygląda zajebiście czy w blond, czy braz, czy czarnych czy rudych włosach, a niekażdej tak do twarzy, ale jak to mówią "ładnemu we wszystkim ładnie";)
 
Do Milianki jej daleko, zwłaszcza z tym afro;P



Kaczka, a propos tego o Ashlee, to wiesz, co innego jak ktoś całe życie bierze udziałw sesjach z najlepszymi fotografami, jest gwiazdą TYLKO ze względu na urodę i stawia ją na pierwszym miejscu w swej wartości, foty są pozowane, obrabiane, a co innego jak ktoś jest po prostu sympatyczną dziewczyną i mającą trochę innę karierę, a i tak wybrałbym ją niż każdą inną z tego tematu. Podejrzewam, że z nią byłoby chociaż TEŻ o czym pogadać i kogo/czego posłuchać, a nie tylko popatrzeć, poużywać, a po tygodniu mieć dość.
 
No oki. Ale ja do tego tematu (przynajmniej do tej pory ) podchodziłem na zasadzie : fotka dobrej dupki. Nie planuję wiązać się z nimi na dłużej :-)



Z naszego podwórka też by sie pare znalazło...Jęśli chodzi o buźkę to ta pani daje radę:



marta_zmuda_trzebiatowska_2107500.jpg




Pozytywne wrażenie robi na mnie np. ta pani ( choś jakąś pięknością nie jest):



s2_68610.jpg




oczywiście jest wiele, wiele innych...Ale o tym ....w kolejnych postach :-)
 
Trzebiatowska według mnie najładniesza Polska aktorka. @Stasinek adidasy !!! uwielbiam :-)
 
To już Glinka jest ladniejsza...a Stasinek wkleil zdjecie (trzecie) Ashlee Simpson, haha ;)o ktorej wspomnialem chwilę wczesniej...
 
To już kwestia gustu, ale nie wiem jak obiektywnie można powiedzieć, że Glinka to ic specjalnego jeśli chodzi o urodę;)



Żmuda jest ładna, ale powiedziałbym, że zdecydowanie pospolita i bez dobrego zrobienia wyglądałaby na wieśniaczkę, za to Glinka podejrzewam, że i bez makijażu ma ładne rysy i ogólnie twarz, a w dodatku jest filigranowa i ma fajne ciało;) Kłócić się nie ma co w tej kwestii myślę :)



http://1.fwcdn.pl/ph/36/59/473659/119119.1.jpg choć fakt, nie najlepsze zdjęcie, ale widać nieco natury



vs



http://www.tapeciarnia.one.pl/data/media/577/big/Katarzyna_Glinka_002.jpg



Ogólnie to na podstawie fotek ciężko zupełnie oceniać, bo to jedynie uchwycenie chwili, a kobieta to jednak nie lalka, liczy się uśmiech, spojrzenie, zachowanie, mimika, całości wówczas można ocenić wygląd.
 
"Żmuda jest ładna, ale powiedziałbym, że zdecydowanie pospolita i bez dobrego zrobienia wyglądałaby na wieśniaczkę, za to Glinka podejrzewam, że i bez makijażu ma ładne rysy i ogólnie twarz" ja uważam na odwrót :-) ale to kwestia gustu :-)



http://www.google.pl/imgres?q=marta+%C5%BCmuda+trzebiatowska&hl=pl&client=firefox-a&hs=Wk6&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1366&bih=587&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=wv475OUKw4remM:&imgrefurl=http://bank.fabrykaobrazu.com/categories.php%3Fcat_id%3D1285%26sessionid%3Dabd977fd7795a90d79ad5d481a316caf&docid=wYP0kIHkJqqTXM&imgurl=http://bank.fabrykaobrazu.com/data/thumbnails/1285/TERAZALBONIGDY_080121_4769_MM.jpg&w=750&h=1125&ei=ozOXTv_9FOiN4gSWo42iBA&zoom=1&iact=hc&vpx=807&vpy=118&dur=361&hovh=167&hovw=111&tx=89&ty=147&sig=106239873962657662343&page=8&tbnh=167&tbnw=111&start=129&ndsp=18&ved=1t:429,r:14,s:129
 
"Żmuda jest ładna, ale powiedziałbym, że zdecydowanie pospolita i bez dobrego zrobienia wyglądałaby na wieśniaczkę, za to Glinka podejrzewam, że i bez makijażu ma ładne rysy i ogólnie twarz" ja uważan dokładnie na odwrót :-) ale to kwestia gustu. Chciałem wrzucić foto, ale coś nie działa
 
też macie problem kto ma wieśniackie rysy, a kto nie



jak można marudzic i wybrzydzac patrząc na dziewczyny, którym niwiele brakuje do zwyciężczyń konkursów piękności



jeśli chodzi o Glinkę vs Trzebiatowska - Glinka jest 6 lat starsza i to widac, zwłaszcza po ilości tapety. Trzebiatowska na fotkach wychodzi tak sobie; zdecydowanie bardziej służy jej kamera



dla mnie ideałem kobiecej urody jest Charlize Theron



wiem, wiem... nie jest najbardziej fotogeniczna, cycki ma za małe ale w filmach wygląda oszałamiająco







charlize-theron-1.jpg
 
Mam nadzieje że wspór rostrzygnąłem :-)


128_11.jpg




PS: Wydaje mi się że żaden z was w życiu kobiety nie miał :-)
 
@belmondo



Prawda jest taka ,że to co ty oglądasz w sieci ja mam na żywo...



Niektórzy w XXI wieku widzę ,że tracą kontakt z rzeczywistością przesiadują całymi dniami w sieci...



Jeśli szukasz kobiety radzę od czasu do czasu opuścić swoje 4ściany i umówić się z jakąś ładną kobietą ;)



Najwidoczniej z kobietami w rzeczywistości radzisz sobie słabo to myślisz ,że na forum w tej kwesti zostaniesz ekspertem...



Pozostało ci się jedynie ślinić przed ekranem monitoru patrząc na retuszowane zdjęcia ! Pozdro
 
Cwanish, nie spinaj się, na pewno nie każdy jest takim Boskim Alvaro jak Ty. :-) Nic nie poradzisz na to, bo będą te zdjęcia wklejać, więc... Twoje zdanie wszyscy mają w dupie.
 
Widzę niektórych zżera tutaj ostatnimi czasy frustracja. Sorry panowie, ale to że Badr Hari powiedział o mma że to pedalskie obściskiwanie wcale nie znaczy ze znajdziecie tutaj rozochoconych pedałów co będą zdjęcia nagich facetów wrzucać. Jak się komuś nie podoba to niech nie zagląda, proste.
 
:-) Internetowy Rocco się znalazł...



@Cwanisz gratuluję Ci haremu; na prawdę nie wiedziałem, że jesteś aż taki jurny.







Kate Upton z dedykacją dla wszystkich przeglądających ten temat, tzn samotnych, zaślinionych krostowatych młodzieńców bez życia poza 4 ścianami



pzdr







KateUptonwet.jpg












@naiver ta tyczkarka to Allison Stokke



na aktualnych fotkach ma 15 kg więcej
 
@vanish



Faktycznie jesteśmy zakompleksionymi pojebami bo oglądamy i wrzucamy zdjęcia ładnych kobiet i jest to dowód, że nie mamy swojej kobiety i nigdy nie mieliśmy !!!



Jak śmiecie zakładać takie tematy ! i oglądać gołe kobiety, Wy chamy jedne !



p.s @sranish nie podoba się nie oglądaj i nie ośmieszaj się żałosnymi komentarzami, bo to ty wychodzisz na zakompleksionego smarka.
 
Ale Wy się spinacie, a rozumując moje argumenty jako "nie lubisz dziewczyn, załóż o chłopcach" to już wogle na niższe pułapy wyibraźni nie można zejść . Tylko dlatego, że cenię trochę inne kobiety na żywo?Mam dziewczynę, to większa pewność, że lubię kobiety. Wklejać fotki może równie dobrze ktoś komu się sukienka laski ze zdjęcia podoba i sam by chciał taką mieć.



Nawet nie chce mi się powtarzać argumentów;) Temat nie jest zły, tylko obiektywizm we mnie zawsze sprawia, że staram się większość spraw wypośrodkować ;) Fakt, że nie lubię jedynie "wyglądających" kobiet, nie mających nic innego do zaoferowania zmusza mnie trochę do walczenia o troche inne typy;D a siedzenie i oglądanie/przeglądanie fot w internecie trochę kojarzy mi się z czasami dorastania ;) No i żywe widoki są dla mnie ciekawsze.



Dobra, bez ciśnień Panowie, wklejacie.
 
Back
Top