Kobiety (+18 - NSFW)

1_hqnnqsn.jpg




2_hqnnqss.jpg




3_hqnnqsq.jpg




Image.ashx




sb.asp




alexandra_stan_goraco_w_fhm_07.jpg




cApsrh.jpg
 
Czasami jak widze jakie laski wrzucacie to jestem załamany :D np: Kaczka co jest fajnego w tych pierwszych 3 zdjęciach? To wygląda jak zdjęcia z ulotek burdelu.
 
Na tych 3 pierwszych fotkach jast laska jakiegoś kolesi, co sie chwalił na inso jakiś czas temu. Ps. Lenkias - kwestia gustu - imo dobra dupa.
 
Dupa, jak dupa. Dupy nie urywa :D A tak na serio, nawet jeżeli komuś się podoba, to nie zmienia to faktu, że fotki słabe ;)
 
Czekałem tylko na komentarz Lucka w tym temacie :D



Jak tam " Sakuś " haahahahaha xDD
 
A dlaczego czekałeś na mój komentarz tutaj? :D



Co do sakusia to ja naprawdę mówiłem wówczas o avatarze :)
 
Kurwa...bez kitu, patrzeć nie mogę i chyba przestanę tu włazić. Co innego jak byście wyszli na ulicę, porobili fotki ładnych klientek, ale jak Wy z neta wyciągacie, w większości poprzerabiane foty...na świecie jest ponad 3MILIARDY kobiet, kogoś to dziwi i zaskakuje, że wiele wygląda tak jak powyższe?Musiał naprawdę z niewieloma kobietami mieć do czynienia. Sorry.



A i Kaczka po Tobie też się tego nie spodziewałem:P Dziecko jest, wiek też, a klientki takie jak wklejasz to codziennie widzę jak z gimnazjum/Liceum sportowego wychodzą (no może bez takich piersi, ale to też mnie jakoś nie dziwi, niekażdej starzy dadza kilka tysięcy na operację na 18stkę czy 16stkę jak to bywa w Stan ach)...coś nie tak :P
 
Bo Lucek jest takim symbolem ... Nie wiem jak to określić, żebyś się nie obraził :D
 
Chciałem wrzucić kilka fotek kobiet, które są w moim guście i dlatego wpisałem w google.pl grafika "zdjęcia pięknych kobiet". O to co znalazłem -



Chajzer.jpg




A tu kobiece cudo, według mojej opinii -



kobieta-w-bikini-lezaca-na-trawie.jpg
 
Jaki sens ma ten topic ?:-)



Stare konie a ślinią się nad fotkami lasek ,które i tak nie wyglądają zwykle tak w rzeczywistości.Zresztą sensu topicu nie widzę chwalicie się fotkami lasek znalezionych w necie kto znajdzie lepszą?:-)
 
Ja tam lubię na ładne kobiety popatrzeć. Nie wiem w czym problem i komu ten topić przeszkadza? Nikt nikogo nie zmusza aby tu zaglądał.
 
Nawet jest lekki motyw zwiazany z MMA w tym temacie, dwie strony wczesniej byla ring girl Bellatora Mercedes Terrell (ta pani: http://www.google.co.uk/search?q=mercedes+terrell&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=en&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1280&bih=589 )
 
belmondo, ta blondynka w twoim przedostatnim poscie wyglada jak straszliwa dresiara,



kaczka, ta na plazy to Brittney Palmer?
 
Kaczka, ta druga świnka taka, bez rewelki, chyba, że kogoś skusi kur**ski strój:) ta trzecia to aż oczy bolą od photoshopa, tak się rozpływa dziewczyna :D



These girls defeated Born2kill by sztuczność.



Jak ktoś lubi takie laski to polecam kupić sobie lalę, ale taką droższą, która jednak człowieka chociaż przypomina, a do ludzkiego wyglądu im tak blisko jak tej większości z tego tematu ;D
 
B2K - dobrze ,że o 4 nic nie napisałeś, bo już w ogóle byś sie pogrążył ( 9 miejsce na miss świata 2009) . BTW. To Twój gust - Twoja sprawa. Ps. Wklej jakieś laski co Tobie sie podobają - ocenię też z ciekawości.
 
W czym ja się pogrążam?Ja kobietę mam i mi starcza, a do brzydkich nie należy, choć Wam zwolennikom plastiku to pewnie ciężko dogodzić;)



Kaczka, o czwartej nie pisałem, bo jest ładna, widac to z natury, więc czemu miałem się czepiać?:) Taką urodę na przykład mogę docenić, więc chociażby ją mogę podać za przykład ładnej dziewczyny. Powklejałbym... parę lat temu, ale wybaczcie, wyrosłem z podniecania się fotkami.



A co do samych wyborów Miss, pozostawiają one wiele do życzenia, więc i 9 miejsce nie musi o niczym świadczyć, z resztą dam głowę, że kilka powyżej niej było brzydszych. No, ale pamiętajmy, że tam i inne "walory" się liczą.



EDIT: Tak na szybko z bardziej znanych osób za przykład naturalnego piękna mógłbym tu wymienić Christinę Milian, a mało murzynek jest łądnych z natury, no i np Ashlee Simpson, w każdym kolorze jej zajebiście. Jesli to zły gust to wybaczcie poraz wtóry:)
 
Ehhhh....:-)



Tak chciałem po prostu wiedzieć jakie preferujesz (oprócz oczywiście Twej kobiety) , bo większość lasek ,rzekłbym z wyzszej pólki - krytykujesz non stop.



Dobra koniec dyskusji - pozdro Świnoujścianinie :-)







Edit. Milian fajniutka ale ta poniżej - już mniej:



ashlee_simpson_2.jpg
 
Back
Top