Kobiety (+18 - NSFW)

8fcdcf3906353ca2.jpg

b24a68edd5b0558f.jpg

24cf8e79e251c5cb.jpg

f90091227ccf7f1c.jpg

1ef0fcae14f05069.jpg

436c08784923e816.jpg

f58b728ded380431.jpg

b464bc99091416de.jpg

0980ada1841c61bd.jpg

f4079e3b134c5c71.jpg

1a6bbbf1d79e6fc4.jpg

ef3daad7b618c8d8.jpg

e26df0b009582325.jpg
 
Sylikonowe cyce, jeszcze poprawione grafikiem powodują u mnie ambiwalentne odczucia.
U mnie poniekąd też, bo nie ma to jak zrobić sobie cycki,a potem się nimi chwalić całemu światu jak to przecież zasługa chirurga,a nie natury.
Ale,że ktoś tu wcześniej ją wrzucał i się podobało to też jak zobaczę coś nowego to tu wklejam,proste :fjedzia:
Poza tym z twarzy ładna :jimcarrey:
 
I co mozna bez OF jak widać^^ Fajna naturalna dziewczyna i w każdej odsłonie jej dobrze... :tysoncoffe:

brianaanes-20.jpg

Zajebista ale te włosy na łapach to powinna ogolić. Kobiety powinny mieć włosy tylko na dwóch fragmentach ciała- na głowie i paseczek nad cipką (pod warunkiem, że mają ciemne owłosienie, bo jak blond to nad cipą golić)
 
Zajebista ale te włosy na łapach to powinna ogolić. Kobiety powinny mieć włosy tylko na dwóch fragmentach ciała- na głowie i paseczek nad cipką (pod warunkiem, że mają ciemne owłosienie, bo jak blond to nad cipą golić)
Od razu poznać szczyla :suchykarol:
 
Lubisz baby z wąsem, a twoje gumowe pusie mają bujny zarost?
:jarolaugh:
Wiem, że z jedną babą to za dużo świata nie widziałeś, ale powiem ci, że kobiety to :brainoverload: i fajniej nie dyskryminować lasek przez to, czy są wydepilowane z kurwa idealnym paskiem. Co wy kurwa jakieś niedojebane gestapo od pasków nad pizdą? Mierzycie je kurwa linijką czy suwmiarka jest konieczna?!

Klasyka to
"żeby facet nie mógł z gołą babą w windzie".

A wy to jakieś rurkowe pizdectwo - "kurwa była źle ogolona, podrapała mi podbrzuszek, już nigdy się nie spotkamy. Dno".

Jesteście dokładnie tym, czego nie trawicie w tych czasach. I się tym jaracie. A na koniec życia będziecie pluć na swoje podejście, które umożliwiło rozjebanie świata, jaki ceniliście.

Klasyka.
 
Wiem, że z jedną babą to za dużo świata nie widziałeś, ale powiem ci, że kobiety to :brainoverload: i fajniej nie dyskryminować lasek przez to, czy są wydepilowane z kurwa idealnym paskiem. Co wy kurwa jakieś niedojebane gestapo od pasków nad pizdą? Mierzycie je kurwa linijką czy suwmiarka jest konieczna?!

Klasyka to
"żeby facet nie mógł z gołą babą w windzie".

A wy to jakieś rurkowe pizdectwo - "kurwa była źle ogolona, podrapała mi podbrzuszek, już nigdy się nie spotkamy. Dno".

Jesteście dokładnie tym, czego nie trawicie w tych czasach. I się tym jaracie. A na koniec życia będziecie pluć na swoje podejście, które umożliwiło rozjebanie świata, jaki ceniliście.

Klasyka.
Ale się odpaliłeś. Lubisz zarośnięte to git, twoja sprawa, a ktoś inny nie lubi. Szczeniackie to jest wyzywanie za to, że ktoś nie ma takiego samego gustu jak ty.
 
Ale się odpaliłeś. Lubisz zarośnięte to git, twoja sprawa, a ktoś inny nie lubi. Szczeniackie to jest wyzywanie za to, że ktoś nie ma takiego samego gustu jak ty.
A nie dyskryminacja kobiet ze względu na ogolenie się?

Hehe, wszyscy tacy ogoleni :juanlaugh:
 
Back
Top