1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

KLEBER KOIKE ERBST

Discussion in 'Fankluby' started by Instinct, Feb 21, 2015.

1. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,885
    Zdobyte Lajki:
    1,901
    Punkty:
    1,790
    Taka samo zje**na mentalność, ale januszy tak się zachowujących jestem w stanie "zrozumieć". Nie mają pojęcia o sportowej rywalizacji i obiektywizmie. W pracy złorzeczą koledze by stracił pracę, a nie sami się starają brylować w niej i być lepszymi.
    Ja jestem wychowany na dopingowaniu swoim, a nie buczeniu i bluzganiu rywali. To wcale nie pomaga naszemu pupilowi czy drużynie. Na pewno nie bardziej niż wsparcie konkretnie jego/drużyny. Tyle, koniec tematu, bo nie chcę go rozmywać. Powiedziałem tylko jak odbieram taką postawę.

2. kumpel1908

kumpel1908 BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,001
    Zdobyte Lajki:
    375
    Punkty:
    1,190
    Pieknie porobil Azorka

3. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,885
    Zdobyte Lajki:
    1,901
    Punkty:
    1,790
    Wybiegając w przyszłość to KSW już powinno myśleć o dłuższym kontrakcie dla niego. Podpisali na dwie, więc spodziewali się pewnie porażki i ewentualnie drugiej szansy, a potem się zobaczy. Teraz już jasne, że byłoby to solidne wzmocnienie tej dywizji, a trzeba ją wzmacniać i to nadal. Oby więcej takich pomysłów, a będzie megaciekawie.

4. sawciu

sawciu Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,613
    Zdobyte Lajki:
    2,426
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Moria
  5. mat

mat UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,812
    Zdobyte Lajki:
    15,285
    Punkty:
    1,790
    jedno drugiemu nie przeszkadza, bo buczenie i gwizdanie ma na celu wyprowadzenie rywala z rownowagi i posrednia pomoc dla tego/tych ktorym sie kibicuje
    najwieksze znaczenie ma to chyba przy rzutach karnych, kazda druzyna na swiecie chce wylosowac strzelanie na bramke, za ktora siedza ich kibice i to jest naturalne

6. Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński Bellator
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,347
    Zdobyte Lajki:
    2,127
    Punkty:
    1,790
    Wchodzę w ten temat niezalogowany i patrzę, a tam posty Borna, więc się zalogowałem i już po problemie :)

cRe likes this.
  7. LoGi

LoGi Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    679
    Zdobyte Lajki:
    489
    Punkty:
    490
    Jednak chyba od redakcji wymagamy żeby filtrowała forum. Born będzie chujami rzucał np na Twojego ulubionego Materle i Ty tego nie zobaczysz! Materla to zobaczy i focha strzeli jak Mamed i będzie #winamarcina

8. Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński Bellator
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,347
    Zdobyte Lajki:
    2,127
    Punkty:
    1,790
    Jest jeszcze 14 z uprawnieniami więc spoko :)

9. LoGi

LoGi Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    679
    Zdobyte Lajki:
    489
    Punkty:
    490
    a jeśli będzie ciężki poniedziałek i nikt nie da rady? hehehehehe

10. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,885
    Zdobyte Lajki:
    1,901
    Punkty:
    1,790
    Ja nie obrażam zawodników jak wielu innych na forum akurat Logi. Na pewno nie przeze mnie Mamed fuckery pokazuje, a właśnie dzięki takim hejterom kibicującym przeciw niemu byle tylko w końcu poległ. Dzięki "szrotowej" części forum takie sytuacje się dzieją.

No, a co do Marcina postu. Cóż, trochę szkoda słów by się rozwijać. Skoro ma mnie w ignore'ach to spoko. Polecam to tym, którzy nie chcą czytać. choć dla mnie to oznaka słabości. Nie rozumiem jednak na ch*j się tym "chwalić" nie mając nic do powiedzenia sensownego i tylko nabijając post w tym temacie...

Najlepiej mnie zbanujcie w ogóle. Będzie więcej miejsca do hejtu dla innych, mniej dyskusji, a więcej rzucanych w eter fraz, taka moda i czasy nastały.

PS: Mat, wyciągasz sytuacje już dość skrajne z tymi karnymi. Za bardzo się oddaliliśmy od kwestii, którą poruszyłem. Jak ktoś woli kibicować przeciw komuś, a nie za kimś to droga wolna. Nie zazdroszczę spaczonej osobowości i podejścia do życia, tyle.

11. halibut

halibut UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,324
    Zdobyte Lajki:
    12,356
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Śląsk/Warszawa
    Powiem Wam, że Born ma racje, ale i racje mają przeciwnicy Borna, także jednocześnie racji Born nie ma w tej racji posiadaniu.

12. Taran

Taran PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,501
    Zdobyte Lajki:
    1,316
    Punkty:
    490
    Home Page:
    kolejna forumowa wojenka? Widać łączy NAS jedno miłość do MMA.

Minionek likes this.
  13. mat

mat UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,812
    Zdobyte Lajki:
    15,285
    Punkty:
    1,790
    Zadne skrajne. No to przy kazdym stalym fragmencie gry mozna sie z czyms takim spotkac i nic w tym zlego, bo to jest niejako sposob kibicowania za kims. Jedno drugiemu nie przeszkadza, bo jest czas na doping swojego i jest czas na probe deprymowania "obcego". W mma jest z tym ciezej, bo taki czas na deprymowanie jest wlasciwie tylko przy wejsciu do klatki, ale nie wiedzialem, ze tacy ludzie maja spaczona osobowosc panie psychologu.

14. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,885
    Zdobyte Lajki:
    1,901
    Punkty:
    1,790
    Mat, no ja bym to bardziej porównał np. do wchodzenia na wagę. Jeden jest aktualnie w centrum zainteresowania, wtedy rozumieć można jeszcze buczenie na przeciwnika rodaka, a wspieranie rodaka. W walce już takie momenty, że centrum zainteresowania przypada na jedną osobę nie ma. Chyba, że po palcu w oko lub lowie ;] Wtedy też często pojawia się buczenie, gdy gość oberwie po oczach czy jajach. No i to równie "fajne" zachowanie, gdy gość faktycznie cierpi, a uderzył go rodak, na którego na pewno nie buczą jego kibice...Sugerują, że to rywal ściemnia. Nie imponuję mi takie zachowanie od kibiców również, ale nikt się nie musi z tym zgadzać, niczego już nie wymagam ;-) Kończmy ten offtop i czekam aż temat będzie szeroko oblegany w dalszym ciągu, bo przecież to Kleber zajebisty, a nie radość, że obił akurat Anzora spowodowała popularność wątku :-)

15. Instinct

Instinct Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,143
    Zdobyte Lajki:
    1,246
    Punkty:
    1,790
    wielki zawodnik :boss:
    Sowiński naprawde musiał mieć forme życia że go ogarnął kiedyś

16. Instinct

Instinct Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,143
    Zdobyte Lajki:
    1,246
    Punkty:
    1,790
    poraz kolejny :pray:
    dajcie mu przeciwnika

17. FusionMMA

FusionMMA EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,723
    Zdobyte Lajki:
    3,972
    Punkty:
    140
    To jest jakis dziki wonsz ten Koike Kleber.

18. FusionMMA

FusionMMA EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,723
    Zdobyte Lajki:
    3,972
    Punkty:
    140
    Ludwiczek likes this.

Share This Page