1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kita vs. Grabowski – typowania ludzi z branży (Świat)

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Jun 10, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790

Jeden z najważniejszych pojedynków w historii polskiego MMA odbędzie się już w tę sobotę na gali Beast of the East w Gdyni. Starcie Michał Kita kontra Damian Grabowski wzbudza też sporo emocji poza granicami naszego kraju, dlatego poprosiliśmy zaprzyjaźnionych z nami ludzi z szeroko pojętego światka MMA o wytypowanie wyniku tej walki.

Jordan Breen – dziennikarz Sherdoga

Zarówno Kita jak i Grabowski często inicjują walkę w klinczu, a nie jestem pewny czy któryś z nich będzie miał znaczącą przewagę w tej pozycji. Wydaję mi się, że możemy zobaczyć sporo walk o pozycję i tańczenia Poloneza w zwarciu. Z mniej posępnej strony, Grabowski jest dużo bardziej płynnym sportowcem. Biorąc pod uwagę jego umiejętności wchodzenia za plecy i złe nawyki Kity jak niezręczne stanie nad zawodnikiem w gardzie, oddawanie pleców w wymianach grapplingowych i słaba obrona z dołu, jeśli któryś z nich ma gdzieś prawdziwą przewagą, która może się uwidocznić w tym pojedynku, jest to ofensywny grappling Grabowskiego. Jednakże, niezrozumiały dystans 2 x 5 minut w tej walce, może sprawić, że nie zobaczymy satysfakcjonującego zakończenia i walka skończy się jakimś wywołującym konsternację werdyktem punktowym. Stawiam na Grabowskiego z powodu jego przewagi w parterze, ale na tym głupim dystansie i przy moim niepokoju wobec jakości sędziowania to jak wróżenie z fusów.

Jay Furness – dziennikarz Fight Magazine UK

Obaj zawodnicy stoją na szycie dywizji ciężkiej w Polsce i mają zadatki by po tej walce narobić szumu na scenie międzynarodowej. Kita przywozi na tę walkę wspaniałą formę, doświadczenie w starciach z mocnymi rywalami i solidne zwycięstwa w M-1 Challenge w zeszył roku. Jednakże, mam przeczucie, że to Grabowski wyjdzie z tego starcia zwycięsko, używając swoich skutecznych technik parterów obroni swój niepokonany rekord i doskonałym 12-0 uda się do turnieju Bellatora.

Ian Dean – menadżer i promotor Cage Warriors

Myślę, że Grabowski może to wygrać

Tiago Okamura – menadżer m.in. Daniela Tabery i Daniela Acaccio

To może być pierwszy raz kiedy obaj będą zdani na decyzję sędziów. Kita przez decyzję

Tim Leidecker – menadżer i dziennikarz Sherdoga

Postawię na Kitę przez TKO, runda 1

Alfredas Lifsicas – menadżer czołowych litewskich zawodników Artemija Sitenkova i Sergeia Grecicho

Damian Grabowski przeniesie walkę na ziemie i tam skończy pojedynek przez TKO lub poddanie

Cengiz Dana – zawodnik MMA

Damian wygra przez poddanie w drugiej rundzie

Yasubey Enomoto – zawodnik MMA

Postawię na Damiana, wydaję się większym gościem i pewnie da radę obalić Kitę

Al Yu – dziennikarz MMAWeekly

Grabowski to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników w wadze ciężkiej na świecie. Damian robił duże wrażenie budując swój niepokonany rekord, widać, że cały czas robi postępy. Michał Kita to twardziel, ale myślę, że to będzie wieczór Grabowskiego, który wygra przez TKO.

Bruno Carvalho – mistrz WFC w wadze średniej

Stawiam na Damiana, ten gość jest nie do zatrzymania. Damian przez TKO, runda 1

Alessandro Gelke – menadżer m.in. Marlona Sandro

Damian przez poddanie

Alan Omer – czołowy piórkowy w Europie

Grabowski wygra przez TKO w drugiej rundzie

Ryan White – zawodnik MMA i promotor ZT Fight NightChciałbym, żeby wygrał Michał Kita bo z nim przegrałem, ale Grabowski to też silny zawodnik, więc trudno przewidywać wynikKamil Uygun – zawodnik MMAPostawię na mojego przyjaciela Michała Kitę, trenowałem z nim i wiem, że jest bardo mocnym zapaśnikiem. Kita i Kops zwyciężą.Tom Watson – mistrz BAMMA w wadze średniejPatrząc na to, że Michał Kita to mój kolega i były sparingpartner postawię, że wygra przez TKO w pierwszej rundzie. Ten gość to bestia.Rados Joksimovic – menadżer MMADamian Grabowski wygra przez poddanie w drugiej rundzieLucio Linhares – były zawodnik UFCZnam tylko Kitę, Michał to bestia.Wad Alameddine – menadżer m.in. Paula DaleyWow, to bardzo ciężka walka do typowania. Jest to tym trudniejsze, że obaj mają duże doświadczenie, twarde walki i twardych rywali w swoim rekordzie. Jeśli koniecznie musiałbym wygrać jednego, postawiłbym na Damiana Grabowskiego. Jest wszechstronny, silny i mocno bije. Wydaję mi się, że wygra prze poddanie w drugiej rundzie.Ariel Helwani – dziennikarz MMAFightingStawiam na Grabowskiego!Ricardas Toliusis – promotor litewskiego Real FightsMyślę, że wygra Damian GrabowskiToni Valtonen – zawodnik MMADamian wygra przez duszenie zza pleców w trzeciej minucie pierwszej rundySatisch Jhamai – uczestnik KSW ExtraGrabowski wygra przez poddanieEdvardas Norkeliunas – rywala Macieja Jewtuszko na BOTE 2Będę zgadywał bo nie widziałem ich walk. Patrzyłem na Sherdogu na ich rekordy i myślę, że Grabowski może to wygrać, bo jego przeciwnicy byli lepsi. Ale to tylko strzał, bo Michał Kita ma bardzo dobrą wygraną nad Oleinikiem [​IMG]Bert Kops – trener w Kops GymMichał na pewno wygra!Alan Orr – promotor 10th LegionŚwietne zestawienie! Obaj są bardzo twardzi i mają umiejętności we wszystkich aspektach MMA. Damian Grabowski przez TKO.Martijn De Jong – trener i menadżer Golden GloryDamian Grabowski przez poddaniePodsumowanie:Damian Grabowski – 19Michał Kita - 7niezdecydowany - 1
    Kita vs. Grabowski - typowania ludzi z branży (Świat)

2. pawelll1987

pawelll1987 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    46
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Do tej konfrontacji (bez skojarzen [​IMG] ) musialo dojsc predzej, czy pozniej. Moim zdaniem dla zwyciezcy bedzie to przepustka juz do naprawde duzych walk, a dla pokonanego delikatny hamulec. Obaj panowie sa swietnymi zawodnikami i jak posluchac wywiadow z nimi, to maja glowy na karku i nie sa zarozumialcami. Mam nadzieje, ze wygra Damian i stanie sie naszym “towarem eksportowym” pelna geba. I na Niego tez stawiam.

3. mmaniasty

mmaniasty Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    154
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    beznadziejna walka 2 rundowa.tak wazna walka a tylko 2 rundy-przeciez pudzian nie walczy to po co taki cyrk

4. KingDante

KingDante BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    968
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    Zaimponowaliście mi ilością i jakością typujących- a to nie łatwe, ostatnio tak zaimponowała mi choreografia Lakers girls

5. pawelll1987

Welterweight

Komentarze:
    46
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Z tymi 2 rundami to masz racje. Mysle, ze obaj Panowie wytrzymaliby dluzej, ale z drugiej strony, nie beda musieli odkladac sil i klinczowac po 2 min, tylko czysta walka.

6. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Zajebista inicjatywa! I nawet Ariel wysłał swój typ :) Z tym, że dwie rundy to beznadziejny pomysł to się akurat zgadzam.

7. P.K

P.K Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    29
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Bardzo dobra robota chłopaki z tym typowaniem !
    Świetny materiał, bardzo fajnie czyta sie opinie ludzi, którzy siędzą w tym sporcie latami.
    Ja osobiście stawiam na Damiana i wygraną przez TKO.

8. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Breen nadał już niezbyt pochlebną etykietę polskim sędziom.

9. Endrjiu88

Endrjiu88 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    25
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Sędziowie będą z Holandii, raczej obawiałbym się żeby nie było “cudów” w walce Sztangi ze Stringerem.

10. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Nie zakładajmy z góry, że coś będzie nie tak.

11. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Obu lubię. Niech wygra lepszy!

12. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    pawelll1987 – dla przegranego tej walki nie bedzie zadnego hamulca, bo obaj maja juz zaplanowany start w turnieju Bellatora. Jedyne co moze ich w tym momencie spowolnic to kontuzja (odpukac w niemalowane).

13. pawelll1987

Welterweight

Komentarze:
    46
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    O Bellatorze wiem, ale mysle, ze przegrany bedzie juz mial etykietke tego “drugiego”. Obaj zasluguja na wygrana. Niech wygra lepszy, chociaz kibicuje Damianowi [​IMG]

14. grzejnik78

grzejnik78 Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,557
    Zdobyte Lajki:
    584
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Odnosze wrazenie ze Jordan Breen sluchal ostatniej SS [​IMG]

15. Mapple

Mapple Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    5
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    BOTE organizuja holedrzy a Kita trenuje w holendersk klubie wiec jakbym mial pisac teorie spisku ze holedrzy wiedza ze Kita 3 -ech rund nie uciagnie to postawiłbym na Grabowskiego. Z drugiej strony myśle ze Kita jest wszechstronniejszy pomimo kilku błędów które mu się zdarzały.

16. Xanderalek

Xanderalek Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    145
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    nie czaje tych dwóch rund wszyscy to krytykują, a organizatorzy gal nadal swoje…

17. drifter

drifter Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    472
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Przyłączam się do KingDante, że zgromadzenie typujących robi wrażenie.
    Najlepszy w tym typowaniu Toni Valtonen. [​IMG]

18. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    cieszę się, że wam się podoba, jutro druga polska część typowania

19. pawelll1987

Welterweight

Komentarze:
    46
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    @ Venom
    Pudzian tez bedzie typowal? Dobra swiruje [​IMG] Ale pomysl swietny, mam nadzieje, ze bedzie juz stalym punktem przed waznymi walkami.

20. Mam typ od Pudziana przysłał mi smsem: Myślę, że chłopaki pobawią się troszeczkę. Z tego co wiem, to Damian tanio skóry nie sprzeda, ale i Michał tanio skóry nie sprzeda. Na pewno będzie fajnie i tak jak przez 11 lat bawiłem się w strongmanach tak jeszcze wrócę do klatki. A tutaj myślę, że Grabowski trochę znokautuje Kitę.

Share This Page