Kickboxing / Muay Thai

RenatoLaranja

Moderator
Cohones
Jako, że dużo się dzieje (a nie znalazłem podobnego tematu), zakładam nowy temat dedykowany K1/Muay Thai :) Jeśli jest takowy to proszę zamknąc i podpiąć jako post.
Na początek tematu kilka newsów:

Yokkao Extreme 2013
26.01.2013
Yokkao_Extreme_2013_Poster-700.jpg

mały preview



Muay Thai The Gathering
09.03.2012 Cork City, Irlandia
TheGathering3.jpg

HL Saenchai



Glory 5 London
408583_405755626172477_393785776_n.jpg

23 marca 2012
5 top walk

Heavyweight
Tyrone Spong (Suriname) vs. Remy Bonjasky (Netherlands)
Lightweight(70kg)
Andy Ristie (Suriname) vs. Albert Kraus (Netherlands)
Light-Heavyweight (95kg)
Stephane Susperregui (France) vs. Danyo Ilunga (Congo)
Featherweight (65kg)
Liam Harrison (UK) vs. Mosab Armani (Morocco)
Lightweight (70kg)
Jordan Watson (UK) vs. Steve Moxon (Australia)

I świeży news dla fanów
184301846-M.jpg

John Wayne Parr, australijska legenda K1/Muay Thai, po wygranej w zeszłym roku z Jordanem Taiem zdecydował się przejść na emeryturę. Jednak niedawno jego menadżer poinformował media, że Parr podpisał kontrakt na 3 walki i pierwsza z nich odbędzie się 19 kwietnia 2013 roku na gali Powerplay Promotions.
 
Faktycznie, brakowalo tematu o K-1 bo czesto gdzies w innych tematach sie ten watek przewijal.



Ja osoboście z niecierpliwością czekam na pojedynek Sponga z Bonjaskim. Licze ze "King of the ring" wygra bo uwazam ze gosc jest bardzo utalentowany co udowodnil toczac swietny pojedynek z Alim. Po tym pojedynku chyba nawet zaczeli razem trenowac a ludzie od Aliego zajeli sie jego promocja. Licze tez na to ze zawita na dobre w MMA i troche namiesza w ciezkiej.
 
Założyłem też między innymi dlatego, że w rodzimym K1/MT mamy bardzo dużo sukcesów. Są one często pomijane, a o wielu zawodnikach warto wspomnieć, niektórzy patrzą w przyszlość i widzą się jako zawodnicy MMA.
@lugasek :-)

edit. Jak ktoś ma uprawnienia to może zmienić temat na K-1 / Muay Thai
 
edit. Jak ktoś ma uprawnienia to może zmienić temat na K-1 / Muay Thai


To już lepiej zmienić na kickboxing / muay thai



K1 to organizacja, teraz panuje Glory. Więc lepiej kickboxing / muay thai żeby nie raziło w oczy osoby zorientowane.
 
K-1 to również jedna z formuł, kickboxingu.


To dlaczego nie nazywa się temat low kick albo light contact, przecież to też jedne z formuł.



Mnie to razi bardzo i każdego kto ma pojęcie również.



Jeżeli temat ma na stałe wpisać się w cohones to niech ma poprawną nazwę.
 
Nie zwrocilem wczesniej na to uwagi ale fakt poprawnie to nazwa tematu powinna brzmieć kickboxing
 
Fakt K-1 to organizacja, ale z niej wykształciły się K-1 rules. Założyłem K-1 / MT bo jednak większośc popularnych gal bazuje na tych systemach. W sumie z tematu może wynikać, że chodzi o organizację.
Ale jasne miał to być temat zbiorowy więc jak ktoś może to proszę zmienić temat na Kickboxing / Muay thai :)

A przy okazji kolejny News
28 lutego na Arnold Sports Festival odbędzie się gala K-1
ArnoldSports • @ArnoldSports @K1GlobalTV is coming to the 2013 Arnold Sports Festival. Going to be a weekend highlight. http://ow.ly/gQwhw #ASF2013
 
Brakowało tego tematu bardzo !







Glory 6 odbędzie się w Stambule, w walce wieczoru Ghita - Saki !!
 
świtało mi założenie takiego tematu, ale miałem obawy, że zostanę zjedzony,a tymczasem taka super reakcja;D Cieszę się bardzo, na mauy thai się wychowałem. Bonjasky - Spong- mega hit na wiosnę. Liczę na Remy-ego!
 
Remy po tym co pokazał na turnieju Glory nie ma sznas ze Spongiem.



Mam nadzieję że Remy będzie faworytem u buków to sobie trochę wygram.
 
Polecam wszystkim obejżeć! Nie wiem tylko czy to ma być seria dokumentów, ale wydaje mi się, że tak. Super produkcja w każdym razie.


Kevin Ross będzie walczył 25 stycznia na gali Lion Fight 8 w Las Vegas z Chrisem Kwiatkowskim. Obaj zawodnicy wchodzą do ringu po ostatnio przegranych walkach (w tym przegrana Rossa z Saenchaiem). Ross między innymi przygotowywał ostatnio do walki braci Diazów.
A co do samej gali
lionfight8.jpg
 
Szkoda ze nie ma redaktora odpowiedzialnego za sporty uderzane.






Odpowiedzialnego nie ma, co nie znaczy, że nie ma wśród redakcji osób znających się na walce pełno kontaktowej w stójce. Na początku istnienia portalu MMA Rocks pojawiały się na nim również i newsy z dziedziny Kicka (kilkukrotnie też boksu). Kwestia taka, że jesteśmy dziś sprofilowani w 100 % na MMA. Jak mawiała Dosia...



PS. Wyedytowałem temat na Kickboxing.
 
Swietny temat, tego brakowalo. Mam nadzieje ze zalozyciel tematu bedzie ja na biezaco prowadzil:)
A tak wlasciwie to redakcja mmarocks nie myslala zeby wypuscic strony zadedykowanej sportom uderzanym? Tak jak to robia niektore serwisy zagraniczne ze jest kilka serwisow w jednym pakiecie
 
A tak wlasciwie to redakcja mmarocks nie myslala zeby wypuscic strony zadedykowanej sportom uderzanym? Tak jak to robia niektore serwisy zagraniczne ze jest kilka serwisow w jednym pakiecie






Z tego co wiem, wolimy skupić się w całości na MMA oddając tej dyscyplinie resztkę czasu wolnego, którego mamy.
 
Zawsze mozecie ogarnac nowych redaktorow ktory swoj czas na to poswieca. Robicie dobra robote bardzo z mma a wydaje mi sie ze jest zapotrzebowabie na taka strone szczegolnie w naszym kraju. Sprawa do przemysleniabi absolutnie wasza decyzja, taka luzna sugestia z mojej strony
 
Na początku istnienia portalu MMA Rocks pojawiały się na nim również i newsy z dziedziny Kicka


Kiedyś nawet w tytule chyba było newsy ze świata mma, k-1.



Nawet jeżeli nie ma redaktorów odpowiedzialnuch za k-1, to gdyby pojawił się taki który choć doda wyniki, zapowiedzi większych gal to będzie fajnie. Nie mówie o żadnych wywiadach czy artykułach.



Strona nie nazywa się kickboxingrocks, ale nie zaszkodziłoby, a chętny pewnie się znajdzie.
 
A ja wlasnie sadze ze strona z wywiadami i relacjami by sie przydala. Mamy na prawde mocna scene stojka tyle ze ci ludzie sa pomijani poza lokalnymi mediami. Ja sam wywodze sie z mt i jak jeszcze walczylem to media wogole nie interesowaly sie tymi zawodami a jak nie ma rozglosu to nie ma sponsorow. Na prawde uwazam ze uderzany portal z ladna szata graficzna i waszym doswiadczeniem bylby czyms swietnym. Patrzac bo zalozycielu tematu to jesli chce mu sie wrzucac newsy na forum to pewnie moglby to robic w roli redaktora. Juz nie spamuje pozdrawiam
 
Jest chyba z dwa lub nawet trzy portale o MMA, które dodatkowo wrzucają wiadomości o KB i MT. Co prawda mają zero komentarzy, ale mimo wszystko istnieje alternatywa.
 
No to chłopaki załóżcie swoją stronę, a później zawsze możecie spróbować nawiązać jakąś współpracę z Rocksami. :)
 
Widzę ten temat bez bezsensownych postów które nic nie wnoszą jak maliny czy keesdablju też się nie obejdzie.



Wiadomo w każdym temacie trzeba pospamować, przecież licznik leci.
 
Back
Top