Kawa na ławe gnoju

wy kurwa jestescie jacys przytrzymani? trzeba byc polmozgiem, gorzej, zeby zakladac kilka kont, pisac z nich i jeszcze siebie lajkowac
ja pierdole, rece opadaja, one sie nie unosza

kaczka to wyjatek :kis:

Albo wyjątkowo wybitną jednostką, wiem co mówię. Znam się trochę na psychice ludzkiej. Np wielu dobrego kłamce nazwie jebanym oszustem. Niby prawda, ale jest przy tym inteligentym typem. Poogladaj sobie dokumenty o największych degeneratach tego świata, zrozumiesz o co chodzi.


Manipulowanie ludźmi, oszukiwanie itd i to tak, żeby cie nie wykryli tego nie zrobi debil. Tak samo hakerzy i jeszcze dalej.


Pamiętaj nie masz pojęcia z kim masz styczność w internecie :deniro:
To, że ktoś udaje debila nie znaczy, że nim jest. Widziałem ludzi z mega IQ ledwo przędacych w szkole i matołów z piątkami kujących się na blache.
 
Last edited:
Albo wyjątkowo wybitną jednostką, wiem co mówię. Znam się trochę na psychice ludzkiej. Np wielu dobrego kłamce nazwie jebanym oszustem. Niby prawda, ale jest przy tym inteligentym typem. Poogladaj sobie dokumenty o największych degeneratach tego świata, zrozumiesz o co chodzi.


Manipulowanie ludźmi, oszukiwanie itd i to tak, żeby cie nie wykryli tego nie zrobi debil. Tak samo hakerzy i jeszcze dalej.


Pamiętaj nie masz pojęcia z kim masz styczność w internecie :deniro:
To, że ktoś udaje debila nie znaczy, że nim jest. Widziałem ludzi z mega IQ ledwo przędacych w szkole i matołów z piątkami kujących się na blache.

wiem co masz na mysli i jaki przekaz za tym idzie
ale to nie ta liga
 
ja osobiście mam 2, ale drugie mi zbanowali, więc w sumie mam jedno.
 
Chciałem być oryginalny i napisać, że nie mam konta na cohones, ale już mnie uprzedzono :płacz:

teraz nie dostane lajków, bo mi zabrano pomysł
 
Back
Top