Kącik hip-hopowy. #rapsy

Nigdy się nie przekonałem do francuskiego rapu. To jest taki język beta, że aż się czuję zakłopotany kiedy go słucham :beczka:
 
Ale to siedzi :cmgkeepgoing: Teledysk jakiś kosmos, klimat nie do podrobienia :bomb:

Vultures miało wyjść dzisiaj o 6 rano polskiego czasu, oczywiście Kanye nie byłby sobą, gdyby wydał album w zaplanowanym terminie, więc trzeba czekać dalej :siara:

 
Ale to siedzi :cmgkeepgoing: Teledysk jakiś kosmos, klimat nie do podrobienia :bomb:

Vultures miało wyjść dzisiaj o 6 rano polskiego czasu, oczywiście Kanye nie byłby sobą, gdyby wydał album w zaplanowanym terminie, więc trzeba czekać dalej :siara:


W chuj mi to nie siedzi.
Dlaczego już nie ma rapu? Dlaczego?!
 
Dla mnie to już za bardzo pop a za mało nakurwiania flow na bitach. Jestem wychowany na złtej erze hip hopu i jednak to, w którą stronę on odpływa niezbyt mi siada

Nie dziwię się też. Mi gdzieś te nowości z reguły siadają, natomiast w 2022 roku jak byłem na Openerze i wjechał Playboi Carti, to byłem w szoku co to jest za muzyka :whodefuk: To jest dopiero specyficzny styl, a to, jak wyglądają koncerty, to już jest ultra specifyczne :lesnarhappy:
 
Back
Top