Kącik hip-hopowy. #rapsy

Pewnie ze stronę wcześniej to wrzucałem
Przegapiłem. Dałem lajka
giphy.gif
 
To pierwsze brzmi jak demówka nagrana w chacie na tanim sprzęcie. To drugie dużo lepiej. Taka średnia polska sprzed kilkunastu lat. Nic co by dupę urwało, ale też nie totalna tandeta
Bo to było w domu nagrywane kilkanaście lat temu haha :awesome:
 
@Siedem
Oceń



:beczka:
 
@Siedem
Oceń



:beczka:

O kurwa, co to za raszpla? Habibi? Baba? Idiotka...

A co do "numeru" z jej głosem nawet Eminem brzmiałby chujowo, przykro mi.
 

Na początku to myślałem że robisz theme do pana Kleksa a później jak weszło to wydaje mi się że jest jakiś zbędny efekt, za dużo najebane, i wolne trochę, wokal ledwo słychać, ciężko mi było wyłapać, wiem że miał być w tle, ale jest ledwo do wyłapania
 
Na początku to myślałem że robisz theme do pana Kleksa a później jak weszło to wydaje mi się że jest jakiś zbędny efekt, za dużo najebane, i wolne trochę, wokal ledwo słychać, ciężko mi było wyłapać, wiem że miał być w tle, ale jest ledwo do wyłapania
Na czym słuchałeś, bo odtwarzałem na słuchawach przy produkcji, później na małych odsłuchach, telefonie i głośniku bluetooth i wszędzie rozumiałem słowa? I fakt, wokal miał być mocno w tle, ale miał być zrozumiały
 
Last edited:
Na czym słuchałeś, bo odtwarzałem na słuchawach przy produkcji, później na małych odsłuchach, telefonie i głośniku bluetooth i wszędzie rozumiałem słowa? I fakt, wokal miał być mocno w tle, ale miał być zrozumiały
Na telefonie xD
 
Na telefonie xD
Byś chociaż byle jakie słuchawki ubrał :lol:
Nie umiem za bardzo miksować basu tak by chociaż jego namiastka była słyszalna w telefonie. Tu już trzeba jakiś saturator nałożyć żeby wyższe harmoniczne wjechały a w mpc takiego efektu nie mam i musiałbym na kompie to zrobić.
 
Back
Top