Kącik hip-hopowy. #rapsy

No to dawaj te złożone analizy dlaczego taco jest taki super i dlaczego miałbym sié zachwycać nim a nie big elem?
Nie napisałem, że jest taki super. Tylko, że nie jest pedalskim raperem fajnopolackim.
Zajebiste porównania. Wyjebmy całą muzykę klasyczną do kosza, bo nikt już nie zagra jak Chopin :bart:
 
Nie napisałem, że jest taki super. Tylko, że nie jest pedalskim raperem fajnopolackim.
Zajebiste porównania. Wyjebmy całą muzykę klasyczną do kosza, bo nikt już nie zagra jak Chopin :bart:
Kompozycje Chopina są dojebane i dobry wirtuoz grając te nuty zagra coś dojebanego. "Dzieła" taco to gówno i odtwarzanie tego jest odtwarzaniem gówna
 
Przecież nawet go nie słucham obecnie. Zajebałeś argument z dupy, że ktoś musi jarać zioło 20 lat i dopiero wtedy może mieć numery o trawie, które będziesz słuchał, nawet jeżeli ma rymy częstochowskie i chujowe zaplecze techniczne. Jesteś ignorantem i wrzucasz wszystko do jednego worka "chujowizny", bo Ci tak wygodnie i chuja wiesz o rapie z okresu ostatnich 20 lat. Broniąc się jakimiś argumentami z pizdy.

przecież żeby rozmawiać o czymś tak złożonym jak muzyka, to trzeba mieć jakieś argumenty. Chyba, że dla Ciebie jest to tożsame z rybami z puszki z Dino.
Kurwa "oldskulowe" głowy i złota era rapu :juanlaugh:
Tak, chuja wiem, jednak wolę słuchać złodzieja co zajebał tira a nie takiego który zajebał jabłko z bazaru :kis:
 
Szybko jak Nicky lauda
Kurwę wsadzam do bolta
Na szyi nosze tombak
Ej kurwo zrób mi louda
X2

Refren już mamy, dawaj bit @szplin to odpierdolimy nowoczesnego megahita rapowego coby @Shoocker wpadał w ucho


Tylko pamiętaj że sample mają być takie dziecinne jak np w filmie animowanym jak muzyczka leci i bohaterzy idą na jakąś wyprawę takie wiesz o co chodzi taką skoczną wyprawę radosną
 
Szybko jak Nicky lauda
Kurwę wsadzam do bolta
Na szyi nosze tombak
Ej kurwo zrób mi louda
X2

Refren już mamy, dawaj bit @szplin to odpierdolimy nowoczesnego megahita rapowego coby @Shoocker wpadał w ucho


Tylko pamiętaj że sample mają być takie dziecinne jak np w filmie animowanym jak muzyczka leci i bohaterzy idą na jakąś wyprawę takie wiesz o co chodzi taką skoczną wyprawę radosną
To ja dam jedną zwrotkę:
Jestem sobie Siedem, zawsze jebie biedę.
Słucham se oldskulu, lubię słuchać żulów.
Największe patusy to są rapu tuzy
Słucham dziś Biggiego, nie znam angielskiego :tiphatb:
Łoooooo!
 
taka?


nie ma takiej definicji

podaj cytat

czyli lepszy od patusów dla patusów?

flow jest. Co ma funk do rapu? Każdy ma samplować funk?

Pedalskie szprotki z dino dla fajnopolactwa?

aha

Ten argument jest inwalidą. Po pierwsze Taco nie nawija o rzeczach, których nie przeżył. Po drugie myślisz, że jak ktoś ma tatuaże to na pewno grypsował i wie o czym nawija? Czy weryfikujesz po własnych doświadczeniach życiowych? Przecież ostatnio nawet cała kariera Jaya-z i nawijanie o pchaniu towaru została podważona.
Kurwa dorosłe chłopy się dalej z rapem utożsamiają :juanlaugh:

Nawet Taco na początku mi się podszedł, był spoko klimat na bicie







ale zrobił się strasznie nużący i zaczął męczyć swoim flow.. koniec końców trudno go pomylić z kimkolwiek. Nie wrzucałym go jednak do worka kompletnych łachów
 


Ostatnio youtube zaskoczył i przypomniał. Jaka to jest świetna nuta. Wykonanie top od początku do końca. Ciekawa, creepy historia, modulacje głosu, no i ten bit który nadaje niesamowity klimat. @szplin łapaj bo bit chyba jeden z ciekawszych jakie zostały stworzone.

Słonia konkretnie poryło. Jest wege i o zwierzątka się martwi a wygląda jak chudy szczur

A bit fajny, tylko horrorcore mi nie siada. Wolę jednak o życiu rapy :lol:
 
Słonia konkretnie poryło. Jest wege i o zwierzątka się martwi a wygląda jak chudy szczur

A bit fajny, tylko horrorcore mi nie siada. Wolę jednak o życiu rapy :lol:
Osobiście również, nie przepadam za horrorcore, ale akurat od dej piosenki pasował idealnie. Ogólnie chyba z nowych twórców bitów, najbardziej przypadły mi do gustu bity Kubiego.
 
Waco kozackie bity wtedy siekał
Myślę że do tej pory by kleił ale go wydymali nieeelegancko, części by siadały a drugiej nie. Przecież co Waco zrobił w to jest to mimo że jego nakład był minimalny to klasyka
 
Back
Top