Kącik hip-hopowy. #rapsy



Żebyśta wiedzieli ile rapsów jest ukrytych w kawałkach the Prodigy (tych od Firestartera, bo nie chodzi tu ziomku o czarnego rapera).
:jjsmile:

Fajnie zrobiony film, bo parę sekund piosenki i parę/paręnaście sekund oryginału, skąd były sample pobierane.
 
Aż mnie kusi żeby iść na strych i przekopać ponad 400 starych płyt na których jest masa starych numerów o których dawno zdążyłem zapomnieć. Choćby A Tribe Called Quest i Common później Common Sense. Lubiłem choć zawsze wolałem West.
 
Aż mnie kusi żeby iść na strych i przekopać ponad 400 starych płyt na których jest masa starych numerów o których dawno zdążyłem zapomnieć. Choćby A Tribe Called Quest i Common później Common Sense. Lubiłem choć zawsze wolałem West.
A ja chyba wschód, choć zachodem nie gardziłem. Z czasem to i nawet crunk polubiłem.
 
Wolałem klimaty killaforni , wielkiego H i nowego Orleanu. Mój kolega to dopiero był "gangsterem". Tak się wkręcił że w opuszczonych portkach nosił dziewiątkę gazową. :juanlaugh:
Pewnie że geto bojsów sie słuchało czy funkującego basu i piszczałek. Od początku '90 byłem w to wjebany i łykałem wszystko. Nie wszystko wchodziło mi jednakowo, bo o ile pierwsza płyta outcastów wjchała jak złoto, to kolejne już mniej, ale po latach doceniłem je mocno i nadal lubię się wsłuchać w produkcje organized noise
 
Pewnie że geto bojsów sie słuchało czy funkującego basu i piszczałek. Od początku '90 byłem w to wjebany i łykałem wszystko. Nie wszystko wchodziło mi jednakowo, bo o ile pierwsza płyta outcastów wjchała jak złoto, to kolejne już mniej, ale po latach doceniłem je mocno i nadal lubię się wsłuchać w produkcje organized noise
Outkast zawsze było specyficzne o ile big boi dość standardowym rapperem to Andre zawsze był artystycznym czubkiem.
 
Ze wschodu to tak na maksa słuchałem Wu ale zanim to się rozwodniło na milion projektów i jeszcze więcej ludzi. Z takich klasycznych opowiadaczy historii to NAS a po za tym to wolałem bardziej wpadający w ucho zachód wliczając bardziej surową gangsterke z ciężkim podkładem muzycznym.
 
Back
Top