Kącik hip-hopowy. #rapsy

Ni**as in Paris Stockholm

IMG_20221017_223802.jpg

IMG_20221017_221535.jpg
 
Jakoś nie mogę się do niego przekonać
Tez raczej wielkim fanem nie jestem, ale korzystając z okazji że gwiazda tego formatu gra "tak blisko", loty z poznania można dorwać za 29-40pln, mam ziomków na miejscu to aż żal nie skorzystać. Dał rade na żywo. W lipcu byliśmy na Rolling Stonesach na stadnionie 60k wiary, to dopiero było :antonio: Grube ryby omijają Polske szerokim łukiem :( W tym roku już 50 Cent grał, Stonesi i Kendrick Lamar a w przyszłym roku np. Justin Bieber :D Wyczekujemy Eminema :devil smile:
 
Tez raczej wielkim fanem nie jestem, ale korzystając z okazji że gwiazda tego formatu gra "tak blisko", loty z poznania można dorwać za 29-40pln, mam ziomków na miejscu to aż żal nie skorzystać. Dał rade na żywo. W lipcu byliśmy na Rolling Stonesach na stadnionie 60k wiary, to dopiero było :antonio: Grube ryby omijają Polske szerokim łukiem :( W tym roku już 50 Cent grał, Stonesi i Kendrick Lamar a w przyszłym roku np. Justin Bieber :D Wyczekujemy Eminema :devil smile:
 
Spotkali się by my kiedy
Mam podobne podejście :fjedzia:
Jak Bóg da... :mamed:
jednak taka kolaboracja to zabawa granatem bez zawleczki. Jak obudzisz we mnie demona, to się skończy tym, że odzyskam świadomość w więzieniu Guayaquil z siódemką, ale do odsiadki. A Ty sobie tylko pomyślisz - ta plaża wczoraj wyglądała inaczej... ale już po chwili będziesz zachodzić w głowę: co do chuja robię na plaży w Santa Elena z dwudziestoma kilogramami pasta de coca w walizce i którędy kurwa do domu.

 
Last edited:
Jak Bóg da... :mamed:
jednak taka kolaboracja to zabawa granatem bez zawleczki. Jak obudzisz we mnie demona, to się skończy tym, że odzyskam świadomość w więzieniu Guayaquil z siódemką, ale do odsiadki. A Ty sobie tylko pomyślisz - ta plaża wczoraj wyglądała inaczej... ale już po chwili będziesz zachodzić w głowę: co do chuja robię na plaży w Santa Elena z dwudziestoma kilogramami pasta de coca w walizce i którędy kurwa do domu.


dobre rapsy
 
  • Like
Reactions: osk
Jak Bóg da... :mamed:
jednak taka kolaboracja to zabawa granatem bez zawleczki. Jak obudzisz we mnie demona, to się skończy tym, że odzyskam świadomość w więzieniu Guayaquil z siódemką, ale do odsiadki. A Ty sobie tylko pomyślisz - ta plaża wczoraj wyglądała inaczej... ale już po chwili będziesz zachodzić w głowę: co do chuja robię na plaży w Santa Elena z dwudziestoma kilogramami pasta de coca w walizce i którędy kurwa do domu.


O Ty chuju, z 20 minut temu słuchałem tego kawałka i sampla z którego to było zrobione
 


Facet ma 120 tysięcy subów na YT. Dekadę temu był w mainstreamie.

Teraz dużo tych chłopaków kończy kariery bo jak widzą że dziś topką jest Kinny Zimmer czy Oki to serio idzie tylko kończyć kariery :lol:


Po 40 zasięgowo mocny jest tylko Ostr, Peja,Sloń,KęKę, Tede Kali i Pezet.

Reszta nie da rady zdobyć już tych 12- 25 latków, którzy robią im miliony na Spotify i YT
 
Last edited:
Kali to też się sprzedał zasięgiom, ten kawałek to podchodzi pod disco polo.

Szczerze nie zakładałem, że on kiedyś wysmaruje takie coś.

Jestem pewny, że Planet zaatakował tam m.in Kaliego o robienie disco polo dla zasięgów.

 
Last edited:
Akacz z zapowiadanym powrotem płyty bardziej w klimacie "Autopsji", ale widoczna zawarta ewolucja w raz z kolejnymi nagranymi płytami.

 
Back
Top