Kącik hip-hopowy. #rapsy

Leży już na półce Jacek. Słychać że dj Bobo nagrywany dużo wcześniej. Czuć Narkopop
kupiłbym ale balagan sie skasztanił co nie zmienia faktu ze lubie posluchac jego numerow, anyway robił lepsze mixtape'y niz płyty studyjne
 
kupiłbym ale balagan sie skasztanił co nie zmienia faktu ze lubie posluchac jego numerow, anyway robił lepsze mixtape'y niz płyty studyjne
No niestety ale Kazik ostatnio spadek formy wyraźny. Narkopop to jego opus magnum, którego już raczej nie pobije. Ja i tak kupuje bo po prostu lubię jego muzykę do tego nie jest mainstrimowy co mi pasuje
 
Nie spodziewałem się, że może mi się spodobać raps zrobiony przez youtubera. Tak jak te jutubery robią gówna pod wyświetleń i się na da tego słuchać, tak Z dupy(jego kontent mi się średnio podoba) zrobił na mnie ogromne wrażenie, mega profeska.
 
Ten teledysk to jest mistrzostwo. Przepiękny jest. Tak własnie jest na Florydzie przynajmniej tak mi sie wydaje bo nigdy nie byłem :lol:

 
Nie spodziewałem się, że może mi się spodobać raps zrobiony przez youtubera. Tak jak te jutubery robią gówna pod wyświetleń i się na da tego słuchać, tak Z dupy(jego kontent mi się średnio podoba) zrobił na mnie ogromne wrażenie, mega profeska.

to jest ogólnie spoko gość tylko pod młodą publikę robi content jaki robi :lol: :Duke3d:
 
Back
Top