1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Junior Dos Santos vs. Roy Nelson na UFC 117

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by ironical man, May 9, 2010.

1. ironical man

ironical man Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,968
    Zdobyte Lajki:
    771
    Punkty:
    1,790
    Panowie, ale na spokojnie. Nelson to jest taki gość, że stać go zarówno na KO, solidne obijanie w parterze, oraz na poddanie, a Dos Santos póki co pokazał “jedynie” super boks i w zasadzie tyle. Do tego z jaką niby śmietanką walczył? Gonzaga, Yvel oraz Mirko totalnie bez formy? Goscie w zasadzie to się ostatnio ani nawet realny TOP 10 nie otarli, więc nie ma co przeceniać faceta. Po tej walce będzie coś więcej wiadomo, szczególnie jeśli dojdzie do parteru. Rzecz jasna nie wywyższan jego przeciwnika bo tak samo Roy też nie walczył przecież z nikim z samego szczytu. Ogólnie to zestawienie bardzo ciekawe.

2. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Junior Dos Santos vs. Roy Nelson na UFC 117

3. DJKrolikos

DJKrolikos Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    42
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
  4. serus

serus Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    605
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Chce zobaczyć ground game Juniora. I wg. mnie zobaczymy w tej walce, bo nie sądzę, że Nelson będzie chciał stać z Dos Santosem. Ale i tak Cigano się przejedzie bo Nelsonie a później title shot z Cainem :)

WAR JUNIOR!

5. Korz

Korz Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    302
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Liczyłem że Dos Santos dostanie mocniejsze nazwisko np. Franka Mira. Walka ciekawa, myślę, że Roy będzie musiał polować na obalenia.

6. Zlatan

Zlatan WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,353
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790
    Wcale bym nie skreslal Nelsona. Ciekawe jak Junior spisuje sie w parterze. Mysle ze Roy nie ma szklanej szczeki. Tak czy inaczej to Cigano jest wielkim faworytem. Zapowiada sie konkretna walka. UFC ostatnimi czasy robi arcyciekawe pojedynki ;)

7. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Miejmy nadzieję, że w końcu zobaczymy ten parter Cigano :)

8. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Trochę mnie już zaczyna drażnić to zestawianie Cigano ze środkową półką. Kim jest w tym momencie dla niego taki Roy Nelson? Nie chcę mu nic odbierać, bo Roy wywalczył sobie uznanie u mnie już dawno. Ale uważam że Cigano pokonując ostatnimi czasy “Śmietankę”, zasłużył sobie na kogoś ze znacznie wyższej półki niż ta na której siedzi Nelson. Nelson stawia pierwsze kroki w UFC i niech tak będzie. Ja już prędzej bym dał Cigano właśnie Franka Mira, tak jak zaproponował Korz. Uważam że to byłby doskonały test dla Cigano przed Title Shotem do którego niewątpliwie się zbliża wielkimi krokami.

9. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    UFC nie da mu Mira, bo Frank dostanie teraz łatwiejszą walkę. Velasquez ma obiecanego kolejnego title shota, a cała reszta ma zabukowane walki. Moim zdaniem to bardzo dobry pojedynek.

10. jurass

jurass BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    776
    Zdobyte Lajki:
    10
    Punkty:
    1,790
    tez uwazam ze to dobre zestawienie
    moze jesli chodzi o "hierarcheie zawodnikow"
    Junior zasluzyl na cos wiecej
    ale z drugiej strony po raz pierwszy zostanie sprawdzony przez zawodnika o takich gabarytach i pewnie rowniez (jak wielu z was zauwazylo) po raz pierwszy zostanie poddany probie jego parter

11. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Moim zdaniem też. Po za tym, mam wrażenie, że Roy nadal jest oceniany przez pryzmat swojego brzucha :] Gdyby był postury Caina to już by ludzie krzyczeli żeby dawać mu Lesnara albo kogoś tam ;] Ja trzymam kciuki za Roy'a

12. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    czemu ten temat ze strony zniknał ? :]

13. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Jak próbowałem napisać zanim temat zniknął ;p Wcale nie uważam że to złe zestawienie, tylko tak jak wyjaśnił to jurass bardziej chodziło mi o hierarchię [​IMG] Sam Roya Nelsona mam za czarnego konia zawodów odkąd go ujrzałem w TUFie ;p I lubię go za styl, za podejście i także za to jak wygląda [​IMG] Ale to nie zmienia faktu że według mnie Cigano powinien walczyć w tym momencie z czołówką. Bo to zestawienie jak dla mnie jest odrobinę niesprawiedliwe. To takie trochę zajmowanie czasu, póki nie nadejdzie jego kolej na Title Shota. Wiem że pojedynek będzie dobry, ale uważam że to nie jest krok do przodu dla Cigano, na który ewidentnie zasłużył. To bardziej stanie w miejscu. A i powtarzam ze nie chcę ujmować nic Royowi. Po prostu na tą chwilę Roy nie jest szczeblem w drabinie Cigano, za to Cigano jest szczeblem dla Roya. Ja to uważam za niesprawiedliwe ;p Bo w razie ewentualnej wygranej Roy wskakuje wyżej, Cigano w tej sytuacji jedynie poprawia rekord.

14. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    a co jeśli się okaże, że to Roy będzie DOMINATOREM w tym pojedynku ? [​IMG] pożyjemy, zobaczymy, gala obsadzona kapitalnie [​IMG]

15. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Pod względem stylu i umiejętności Roya jest to jednak krok wprzód dla Cigano, bo Nelson to bardzo dobry grappler, z dużo mocniejszą szczęką od Gonzagi i zwykle walczący inteligentnie.

Dos Santos ma już obiecaną walkę o pas, ale w między czasie musi stoczyć chociaż jedną walkę, bo w kolejce przed nim jest jeszcze Velasquez. Według mnie to bardzo dobre zestawienie.

16. Zlatan

Zlatan WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,353
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790
    Zastanawia mnie jak Nelson zareagowal by na middle kicka ;)
    Lubie typka

17. jurass

jurass BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    776
    Zdobyte Lajki:
    10
    Punkty:
    1,790
    Lucifer oO
    i pewnei masz racje, tak naprawde jest to zajecie go czyms
    bo na razie nie ma za bardzo z kim walczyc innym (wsyzscy juz cos maja)
    lepiej przeciez zeby chlopak walczyl i zdobywal doswiadcznei zamiast ciagle w gymie cwiczyc czekajac na innch

Yagiel
    pisalem juz w innym watku, ale pewnei nie zobaczyles,
    co to za walka w Twoim podpisie?

18. kakamamara

kakamamara Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    65
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Cigano jest jeszcze dość młody na title shota wiec zanim go dostanie to musi rozprawic sie z Nelsonem i pewnie z jeszcze jednym fighterem (tu wychodzi Mir albo przegrany CarwinLesnar)
    Ja jestem za Nelsonem, polubiłem tego grubasa

19. spartan

spartan BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    979
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    hmmm,jeżeli nelson nie znajdzie sposobu zeby sprowadzic walke do parteru to cygan szybko go odprawi w kraine wiecznych łowów,ale jezeli walka znajdzie sie na ziemi to moze byc ciekawie,gruby to świetny grappler ale i dos santos po naukach u nogów myślę wiele potrafi,wg mnie dobre zestawienie walki,porazka nie zwolni na pewno ani jednego ani drugiego

20. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    jest to pojedynek Mieshy Tate z o ile dobrze pamietam Zoila Frausto

Share This Page