Joe Rogan i Fighter and The Kid

@dizel77 masz video w JRE? bo ja od kilku dni mam tylko samo audio
Słucham tylko highlighty na jutubie na słuchawakch jak sobie robię żarcie w kuchni xD Wolę 100 razy bardziej Your Moms podcast posłuchać. Nie specjalnie już mnie Joe obchodzi ostatnio. Mam inne rzeczy.
 
Słucham tylko highlighty na jutubie na słuchawakch jak sobie robię żarcie w kuchni xD Wolę 100 razy bardziej Your Moms podcast posłuchać. Nie specjalnie już mnie Joe obchodzi ostatnio. Mam inne rzeczy.
ty a wez sprawdz, jak mozesz. YMH, ogladam tez Fedsmoker jest dla mnie wielka inspiracja, wspanialy czlowiek RIP :cry:
 
Nagrywa jeszcze? Zniknął? Słuch o nim zaginął
Mial tam jakas aferke o molestowanie. Sprzed ilus tam lat, chyba 20 nawet. Na moje, ktos tu chcial chyba go na kase naciagnac albo nadepnal komus na odcisk i ten chcial go, jakos ujebac. Odszedl z tego powodu z TFATK i jakis czas, faktycznie unikal rozglosu. Dziwne to bo podobne perypetie wczesniej mial jego ziomek Chris D'Elia. Ta sama taktyka, usuniecie sie w cien, na jakis czas. Obecnie ma swoj podcast, z jakims typem i znowu zaczyna pojawiac sie, goscinie w TFATK. Wznowil tez swoje wystepy w stand-upie
 


Tym razem Schaub nie zachował się jak debil tylko jak bohater (oczywiście jeśli to co mówi jest prawdą).

No to ciekawe, bo w komentarzach ludzie piszą, że nic z tego co mówi nie zgadza się z raportami straży pożarnej/ policji. Dzieci miały zostać wyciągnięte przez funkcjonariuszy.
 
Back
Top