Joe Rogan i Fighter and The Kid

Dalej nie wiem czy nie jest to dobrze zawoalowany dowcip o pedofilii. Jeśli tak, to bardzo dobry:putinlaugh:

No stary, w wiezieniu w najbardziej strzezonej czesci sa ci ktorzy powiedzieli dziecku
mloda jestes, a juz jak stara k..a
Przeciez wiadomo że już nie jest, i do pierdla ;)
Czyli musialoby byc na odwrot :) ale umysł masz błądzący po niecnych zakamarkach! ;)
:deniro:
 

@Dzihados @Jakub Bijan

Będzie ciekawiej tym razem?

Lol rozjebało mnie jak ściemniali, że nie mają dostępu do prywatnych wiadomości użytkowników. Ta jasne :lol: Ale ogólnie szacun, że są gotowi brać udział w tych podcastach u Rogana czy Harrisa i narażać się na niewygodne pytania. Jakoś mam wrażenie, że chyba coś tam chcą sie jednak poprawić. Może jestem naiwny:lol: . Poza tym nie wyobrażam sobie, żeby ktoś z ważny z Facebooka czy Jutuba przyszedł do Rogana żeby dyskutować z Timem. Plus dla Twittera. W sumie to jest moje ulubione medium społecznościowe z tych dużych. Zajebiste algorytmy, fajna przejrzysta szata graficzna. Już chuj z tą polityką zawsze się coś tam ciekawego wyświetla.
 
Słuchał ktoś tego Wellsa?
Rozjechal mnie jak powiedzial ze nauka klimatyczna jest lepiej rozkminiona niz fizyka :) Mozna wrecz wywoniskowac, ze nauka klimatyczna nie potrzebuje fizyki :) Co tam energie, cisnienia, odleglosci, predkosci....
No i ze trzeba myslec o wszczynaniu wojen z panstwami niedbajacymi o ekologie :)
Jak ktos lubi sie bac to polecam - koniec swiata, brak jedzenia, susze, pozary, powodzie, wojny, migracje, olbrzymie kataklizmy wystepujace rownoczesnie...

A jak juz w takich klimatach to polecam analize symboliki uzywanej przez Alexa Jonesa do prezentowania teorii konspiracyjnych (jeszcze tej nie ogladalem, ale kiedys spodobalo mi sie jak opisuje symbolike w filmach):
 
Słuchał ktoś tego Wellsa?
Rozjechal mnie jak powiedzial ze nauka klimatyczna jest lepiej rozkminiona niz fizyka :) Mozna wrecz wywoniskowac, ze nauka klimatyczna nie potrzebuje fizyki :) Co tam energie, cisnienia, odleglosci, predkosci....
No i ze trzeba myslec o wszczynaniu wojen z panstwami niedbajacymi o ekologie :)
Jak ktos lubi sie bac to polecam - koniec swiata, brak jedzenia, susze, pozary, powodzie, wojny, migracje, olbrzymie kataklizmy wystepujace rownoczesnie...

A jak juz w takich klimatach to polecam analize symboliki uzywanej przez Alexa Jonesa do prezentowania teorii konspiracyjnych (jeszcze tej nie ogladalem, ale kiedys spodobalo mi sie jak opisuje symbolike w filmach):

Obejrzałem w całości ten odcinek z Wallsem. Na podstawie tego, że Jeff Bezos chodzi na siłownię koleś wywnioskował że musi się pewnie uważać za Boga.
:brainoverload:
 
Obejrzałem w całości ten odcinek z Wallsem. Na podstawie tego, że Jeff Bezos chodzi na siłownię koleś wywnioskował że musi się pewnie uważać za Boga.
:brainoverload:
Heheh a to mi umknelo (jestem gdzies w 2/3), nie zmienia to faktu ze to dziennikarz autor aktywista plujący liczbami :) Albo analizami psychologicznymi na podstawie informacji prasowych :)
 
75qavhlkxrk21.jpg
 
A tego nie znam? Coś mnie ominelo?
Po prostu dawno dawno, jak związkowcy robili strajk, to się wzywało Pana Pinkertona i on uniwersalnym językiem przy pomocy dwururki przekonywał gamoni, żeby szli do pracy albo do domu i już nie wracali. Dziś już niestety nie wolno tak a np. od razu widać, że temu Andrewowi by taka terapia nie zaszkodziła.
 
Po prostu dawno dawno, jak związkowcy robili strajk, to się wzywało Pana Pinkertona i on uniwersalnym językiem przy pomocy dwururki przekonywał gamoni, żeby szli do pracy albo do domu i już nie wracali. Dziś już niestety nie wolno tak a np. od razu widać, że temu Andrewowi by taka terapia nie zaszkodziła.
cohones bawi i uczy
 
Back
Top