Joe Rogan i Fighter and The Kid

Kocham tego człowieka. Mój biologiczny tatuś się nie udał także musiałem przekazać gdzieś moją miłość. :lol: Najlepsze jest to, że on to na poczekaniu wymyśla. Nikt nie robi lepiej reklam w podcastach :lol:



jeszcze to :lol:

 
Kocham tego człowieka. Mój biologiczny tatuś się nie udał także musiałem przekazać gdzieś moją miłość. :lol: Najlepsze jest to, że on to na poczekaniu wymyśla. Nikt nie robi lepiej reklam w podcastach :lol:



jeszcze to :lol:


Załuje że nie wpadłem na jego stand up w Wawie.Taka okazja za szybko sie nie powtórzy.
 

Spoko gość ale masy za nim nie pójdą. To jest intelektualista a nie przywódca. Za mało charyzmy i tej magii która sprawi, że tłumy za nim pójdą. Coś jak u nas Sławomir Mentzen. Nie ze wszystkim się z nim zgadzam ale lubię go słuchać bo bardzo inteligentny typ i nie jest świrem jak Korwin. Niestety nie wróżę mu duzej kariery właśnie przez brak charyzmy. Chociaż to, że jest Azjatą może mu jakoś pomoże sam nie wiem :lol:

Swoją drogą jak tak dlaej pójdzie to za parę lat Rogan zostanie wybrany do 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie lol :lol:
 
Dznr5KKVsAAjMFs.jpg:large
 
Back
Top