Joe Rogan i Fighter and The Kid

"BMI is THE best online IQ test on the internet. Listen folks I did mine and turns out I'm close to being a genius. Taking all those kicks in the head has made me good at finding the next number in a sequence and finding which picture doesn't belong in a set. Go to bmi.com for an easy to take and understand IQ test with their intuitive user interface and use promo code: ROGAN to get an extra 10 points in your IQ certificate."

:muttley:

Albo ktoś mu zapłacił za reklamę tej strony, albo Joe jest naprawdę głuptasem. Test IQ zwany BMI, zatwierdzony przez BMI, za jedyne 20$ odkryjesz swój potencjał intelektualny.
 
Fookin snake
giphy.gif


Niech zgadnę, Rogan wchodzi w dupę snajkowi, że przerwanie było za wczesne, a gdyby tam był Cejudo to by potwierdził, że było ok.
 
Fookin snake
giphy.gif


Niech zgadnę, Rogan wchodzi w dupę snajkowi, że przerwanie było za wczesne, a gdyby tam był Cejudo to by potwierdził, że było ok.
"Yeah, TJ says he had the single leg, but let's be honest here. Do you really think he could complete it? How many Olympic gold medals in Wrestling does he have? Zero, I'm sure. Now, you may ask, how many Olympic gold medals in Wrestling does Henry Cejudo have? Well, let's count them."

pulls out Gold Medal from under his shirt
:muttley:
 
Właśnie zdałem sobie sprawę, że najlepszy gość akutalnie jaki może pojawić się u Rogana jest Tony Ferguson. Im bardziej o tym myślę, tym bardziej mi sie micha cieszy. Przecież taki odcinek byłby genialny :lol: El Cucuy by pozamiatał mówię wam :lol:
 
Dziwne,chyba zdjęli podcast z CEO Twittera , nie ma zdjęcia na Instagramie z tym gościem a Joe zawsze fote strzela:eddieconspiracy:
 

Wyszło już info ile Alex Jones zarobił na tym swoim cyrku ? :lol: Strzelam, że to idzie w grube miliony jak patrzę na tego rolexa. Zastanawiam się też, czy już kompletnie stracił rozum i prywatnie stał się tą personą którą sobie wykreował w głowie na potrzeby tego show :lol:
 
@Tar-Ellendil nie dam rady przesluchac w sensownym czasie tego CEO twittera, serio Joe taki miekki byl?
Rogan go nie przyciskał zbyt mocno, ale ogólnie to cała ta burza jest wywołana przez Alexa Jonesa i jego miniony, które twierdzą że Joe pracuje dla CIA.

Nie wydaje mi się, żeby powtórka z Jackiem przyniosła pozytywny rezultat, ale przynajmniej widać że Roganowi zależy na tym by rozwiać te kontrowersje.
 
Back
Top