Joe Rogan i Fighter and The Kid

Fajnie obejrzeć po podcaście z Roganem. Rozjebało mnie jak mówił swojemu synowi czemu nie może zostać bokserem "Why would you wanna fight beasts like me hahaha" :rofl:

 
@dizel77 kurwa popłakałem / porzygałem się ze śmiechu

Schaub nagrał speciala. To chyba fotki tuż przed


Ja oglądam ten podcast głównie po to żeby widzieć jak omawiają różne filmiki :lol: Tym bardziej, że najbardziej lubię humor o zabarwieniu seksualnym. Special Jima Nortona mi najbardziej się podobał na Netflixie. Sam jestem w realu trochę freakiem pod tym względem lol :shy:ale prosze się mnie nie bać :lol:

tu nie ma seksu w ogóle ale "Machines Within" to jest klasyk :lol:



 



Jak ktoś jeszcze nie widział, zajebisty odcinek, oglądali wszystkie walki i nie było praktycznie konspiracji.

Zajebisty humor - check
Homoerotyczne wstawki o zawodnikach - check
Alkohol - check
Marysia - check
 
GDZIE JEST KURWA KANYE WEST ?! Rogan coś odpierdala. Kanye podobno już od dawna jest gotowy na nagranie.

tumblr_pkvzkoIf2E1st9jvs_1280.jpg
 
Last edited:
Ja raczej słucham tylko, rzadko kiedy coś oglądam. Dopiero pewnie w następnym tygodniu to ogarnę. Za dużo tego jest lol
tzn by być dokładnym,też w 80 % słucham.Przy okazji mówię że ten K. West moim zdaniem nie ma nic ciekawego do powiedzenia.To jest widocznie istotne dla kultury amreykanskiej.Dla mnie na pewno nie
 
  • Like
Reactions: JB_
tzn by być dokładnym,też w 80 % słucham.Przy okazji mówię że ten K. West moim zdaniem nie ma nic ciekawego do powiedzenia.To jest widocznie istotne dla kultury amreykanskiej.Dla mnie na pewno nie
Tak samo wyjebane na kaniego. Lepiej powiedzcie, kiedy ten Sly będzie.
 
tzn by być dokładnym,też w 80 % słucham.Przy okazji mówię że ten K. West moim zdaniem nie ma nic ciekawego do powiedzenia.To jest widocznie istotne dla kultury amreykanskiej.Dla mnie na pewno nie
Odcinek z Kanye to gwarantowany shit show i być może największy podcast ever (na pewno największy podcast Rogana).
 
Back
Top