Joe Rogan i Fighter and The Kid

O kurwa, właśnie miałem pisać o tych komentarzach, ale nie widziałem gdzie. Rozjebały mnie srogo. Np. że Tony jest typem gościa, który w pustym autobusie siada zaraz obok ciebie. Albo, że jest typem goscia, który robi walkę z cieniem na pogrzebie :D
Tony Ferguson to typ gościa który sika na siedząco a sra na stojąco :lol:
 

@Jakub Bijan @Cloud o prof Krzysztofie Meisnerze i prof Pawle Nurowskim ~1:08:35
oznaczam bo wiem ze lubicie, temat: "ślady po Wszechświecie, który istniał przed Wielkim Wybuchem"

https://arxiv.org/abs/1808.01740
This paper presents strong observational evidence (99.98% confidence) of anomalous individual points in the very early universe that appear to be sources of vast amounts of energy, revealed as specific previously unobserved signals found in the CMB sky. Though seemingly problematic for cosmic inflation, the existence of such anomalous points is an implication of conformal cyclic cosmology (CCC), as what could be the Hawking points of the theory, these being the effects of the final Hawking evaporation of supermassive black holes in the aeon prior to ours. Although of extremely low temperature at emission, in CCC this radiation is enormously concentrated by the conformal compression of the entire future of the black hole, resulting in a single point at the crossover into our current aeon, with the emission of vast numbers of (mainly) photons, whose effects we appear to be seeing as the observed anomalous points. Remarkably, the B-mode location found by BICEP 2 is at one of these anomalous points (an additional expectation of CCC).

Byc moze to jest to, na szybko wrzucam:
http://wyborcza.pl/7,75400,23824476,znalezli-punkty-hawkinga-na-niebie-to-slady-wszechswiata.html
https://www.salon24.pl/u/zbigwie/89...awkinga-czyli-szalenstwo-sir-rogera-penrose,4
 
@Jakub Bijan @Cloud o prof Krzysztofie Meisnerze i prof Pawle Nurowskim ~1:08:35
oznaczam bo wiem ze lubicie, temat: "ślady po Wszechświecie, który istniał przed Wielkim Wybuchem"
Ten odcinek nudnawy jak dla mnie. Ale za to z tym profesorem od reklamy zajebisty: "The original postmodernists were all french postmodernists. Michel Foucault, Jacques Lacan, Jacques Derrida. The three Grand Bullshiters." :juanlaugh:
 
"The original postmodernists were all french postmodernists. Michel Foucault, Jacques Lacan, Jacques Derrida. The three Grand Bullshiters."
Zabrzmialo jak Gad Saad, on ma charakterystyczny sarkastyczny ton, sprawdzilem, nawet nie wiedzialem ze byl w JRE? THX!
Dobrą beke na tt kręci i w swoich pięciominutówkach :) ma też dłuższe rozmowy #IDW
 
  • Like
Reactions: JB_
3jg4zvr2pp521.jpg
 

Here we go.

@Jakub Bijan muszę Cię zmartwic ale z tego podcastu jasno wynika, że Novitzky był sprowadzony do UFC za czasów Lorenzo i cała USADA była już wtedy dogadywana.

Osobiście uważam, że to głównie wina legalizacji kuracji TRT która narobiła im fatalnego PR i później poszło. Szczególnie przez dwóch typów Sonnena i Belforta.
 
No ale to przecież nic nowego, deal został ogłoszony jeszcze za czasów Zuffy.

Dokładnie tak. Przecież to Lorenzo wymyślił, że żeby sprzedać UFC za 4 mld dolarów trzeba się medialnie "pozbyć dopingu" i zainwestować 60 mln dolarów w USADA. Najlepsza inwestycja 2016 roku w USA.

Don MMA

2chruwo.jpg
 
Dokładnie tak. Przecież to Lorenzo wymyślił, że żeby sprzedać UFC za 4 mld dolarów trzeba się medialnie "pozbyć dopingu" i zainwestować 60 mln dolarów w USADA. Najlepsza inwestycja 2016 roku w USA.

Don MMA

2chruwo.jpg
Nie tylko to. Zatrudnil Cyborgowa zeby stworzyc pozory jej ewentualnej walki z Pyza, ktora sprzedalaby w chuj PPV. Ustawil do pionu Conora sugerujac nowym wlascicielom, ze maszynka do kasy bedzie tanczyc tak jak jej sie zagra. Im dluzej mysle o tych wszystkich jego ruchach, ktore w mniejszym badz wiekszym stopniu wybuchly w twarz nowym wlascicielom tym bardziej sie usmiecham :jjsmile:
 
Bardzo wartościowa rozmowa. Jak ktoś ma dzieciaki to tym bardziej. Oznaczam @Dzihados
Taa, jestem po 1h. Co ciekawe omawiaja Antifragility Taleba, ktory teraz niezle boje toczy ze znaczeniem IQ.

Dodam, ze to sa troche oczywistosci, ktore czlowiek podskornie wie, ale potem spotyka rodzicow ktorzy postepuja zupelnie odwrotnie.
 
  • Like
Reactions: JB_
Taa, jestem po 1h. Co ciekawe omawiaja Antifragility Taleba, ktory teraz niezle boje toczy ze znaczeniem IQ.

Dodam, ze to sa troche oczywistosci, ktore czlowiek podskornie wie, ale potem spotyka rodzicow ktorzy postepuja zupelnie odwrotnie.
Nie oglądałem całości, ale na stronie pisze że mówili o Talebie i jego książkach.
 
Back
Top