Joe Rogan i Fighter and The Kid

Pamiętam kiedyś oglądałem jakiś dokument o Schillingu na youtube jak był w Tajlandii i też byłem w lekkim szoku że kopci fajki...

kiedyś na ten temat GSP się też wypowiadał u Rogana:

Georges St. Pierre: “I don’t believe in strength and conditioning. I never do strength and conditioning. I do not believe that running on a treadmill or doing I don’t know what so-called machine. I don’t believe that’s going to help you have better cardio for a fight. I think everything in fighting is about efficiency.”
Joe Rogan: “So you don’t do strength and conditioning as far as like hitting tires with sledgehammers?”
GSP: “I never did it in my life. I remember I had a Muay Thai instructor from France, Jean-Charles Skarbowsky, that I even brought on the reality show The Ultimate Fighter. The guy smoked I don’t know how many packs of cigarettes a day. He’s always drinking alcohol. He’s a real character, and he’s completely out of shape, but when he spars with us in Muay Thai, he kicks everyone’s ass. The reason is because he is more efficient than we are.”
 
Last edited:
Dopiero zczaiłem cały odcinek z Joe Shillingiem. Bardzo dobry ale był jeden mega słaby moment w 1 godzinie 21 minucie kiedy Shilling opowiada o tym jak zmarł mu ojciec przed walką z Melvinem a Rogan zupełnie nie złapał i przerwał mu wypowiedź i zaczął narzekać że jest słaby obraz na YT.

Shilling:My dad passed away three weeks before the fight
Rogan: WHY DOES THAT LOOK SO SHITTY? IS IT OUR COMPUTER THAT'S DOING THAT? COME ON MAN. IT'S A FUCKING YOUTUBE VIDEO. PISSING ME OFF! BOOM! DAMN!
 
Też to zauważyłem mega słabe.. :/ Rogan czasami tak ma. On jest strasznie skoncentrowany na sobie. Teraz próbuje to tuszować, ale w pierwszych podcastach to było one man show.
 
Miałem sporą przerwę od Rogana :) Było coś ciekawego w ostatnich odcinkach ? Jakiś konkretny odcinek godny polecenia @Karateka@ ?
 
Miałem sporą przerwę od Rogana :) Było coś ciekawego w ostatnich odcinkach ? Jakiś konkretny odcinek godny polecenia @Karateka@ ?

W fight companion było wspominane o Joannie Jędrzyjczyk ;-) (Nazwisko już potrafią wypowiadać :D ) Dobrze przyśmiane, że Rogan powinien przeprowadzić poważną rozmowę z Frankiem Mirem gdyby ten przegrał z BigFootem (teraz już wiemy, że wygrał)Bardzo ciekawy odcinek z 616 (Wayne) - niezwykle interesujące fragmenty o specyfice Tajlandii, różnicach kulturowych, o tym jak hazard wpływa na Tajski Boks, na przepisy, jak Tajowie traktują cudzoziemców, o zawodniczce transgender w Tajskim Boksie, o mafii związanej z MuayThai, mnóstwo mnóstwo ciekawych rzeczy o Tajlandii...
 
Fight Companion:
Możemy się dowiedzieć, że Rogan wciąż myśli że jest coś takiego jak Czechosłowacja :o o:


Dużo o Tajlandii i MuayThai :yahoo:
 
świetny podcast z Callenem i Schaubem. niesamowicie polubiłem ten duet!!!

BIG DICK BANDITS, YEAAAAAAAAAAH!!!
 
Last edited:
świetny podcast z Callenem i Schaubem. niesamowicie polubiłem ten duet!!!

BIG DICK BANDITS, YEAAAAAAAAAAH!!!
ten Fight Companion co wstawial Karateka z Johnem Waynem Parrem tez zajebisty,naprawde mozna sie posmiac. Ogolnie te podcasty wymiatajo
 
Też ostatnio sobie ich słucham wieczorami przy piwku, można się momentami pośmiać.
 
Fenomenalny podcast z encyklopedia sportowa i Mattem Mittrione.
Dowiadujemy sie, ze Mike Tyson nie mial najmocniejszego ciosu, a Muhammad Ali nie byl najlepszym bokserem w historii, nawet nie w top5. Proby porownywania roznych dyscyplin sportu ze soba, czy Nascar to w ogole sport? Jak porownywac atletycznosc zawodnikow roznych dyscyplin? Co to znaczy byc dobry sportowcem? Jest poruszony temat McCalla i Rondy Rousey, jest fragment o Overeemie (krytyczny), jest o wycietych skandalach z TUFa i wiele wiele innych watkow. Polecam.

 
Fenomenalny podcast z encyklopedia sportowa i Mattem Mittrione.
Dowiadujemy sie, ze Mike Tyson nie mial najmocniejszego ciosu, a Muhammad Ali nie byl najlepszym bokserem w historii, nawet nie w top5. Proby porownywania roznych dyscyplin sportu ze soba, czy Nascar to w ogole sport? Jak porownywac atletycznosc zawodnikow roznych dyscyplin? Co to znaczy byc dobry sportowcem? Jest poruszony temat McCalla i Rondy Rousey, jest fragment o Overeemie (krytyczny), jest o wycietych skandalach z TUFa i wiele wiele innych watkow. Polecam.


zabieram się za słuchanie.

 
zabieram się za słuchanie.


szkoła tigera z karaibów!!! największa zwała jak Bryan kłamię o turniejach taekwondo, a Schaub go podkręca. czekam na następny podcast, ma być na dniach z... Philem Heathem. :D
 
Shaub stawia na Esparze, kompletnie nie potrafi wymowic nazwiska Jedrzejczyk i mam wrazenie, ze nie widzial jej walk, bo jak jego kolega Janusz z Ameryki mowi, ze Joanna ma duza przewage zasiegi, to ten odpowiada, ze w walkach kobiet to nie ma znaczenia, bo one pochoda blisko w sensie ze nie sa techniczne....

 
Schaub mowi w podcascie, ze jego dziewczyna wyglada perfekcyjnie. Wygooglowalem. WOW. Chyba ma racje:

andrea-thompson.jpg


Brendan+Schaub+3rd+Annual+Fighters+Only+Mixed+qyy3GWHfb1Zl.jpg
 
Back
Top