Joe Rogan i Fighter and The Kid


Czas posłuchać jakimi niezwykłymi jesteśmy zwierzątkami.

Czas skończyć z tradycyjną ewolucją - to mnie trochę zaniepokoiło :)

Co do jego brata z kolei (u Rubina albo w JRE) to mnie zdziwiło, ze w jednym zdaniu powiedzial ze niezbedne jest equality of opportunity i dlatego kobietom trzeba systemowo (!) płacić za biologicznie trudniejszą rolę (bo mężczyzna nie ma obszarów w życiu, w którym ma gorzej, oczywiście).

Co do JBP, tutaj wywiad Vice, porównanie pełnej wersji z edytowaną:
 
Czas skończyć z tradycyjną ewolucją - to mnie trochę zaniepokoiło :)

Co do jego brata z kolei (u Rubina albo w JRE) to mnie zdziwiło, ze w jednym zdaniu powiedzial ze niezbedne jest equality of opportunity i dlatego kobietom trzeba systemowo (!) płacić za biologicznie trudniejszą rolę (bo mężczyzna nie ma obszarów w życiu, w którym ma gorzej, oczywiście).

Co do JBP, tutaj wywiad Vice, porównanie pełnej wersji z edytowaną:

prowadzący to chyba nigdy nie ruchał
 
prowadzący to chyba nigdy nie ruchał
Przez chwile się zastanawiałem czy chodzi ci o reportera VICE czy o Rubina, bo to może też być technicznie faktem ;)

EDIT:
Bo wiadomo, JR to skondensowany testosteron ;)
 
Wiem wiem, lołkłality bekę kręciłem z Rubina, albo jego męża, sam już nie wiem :)
Nie wiedziałem że Rubin jest homo. Zdecydowanie wysokiej klasy gej. Trzeba więcej takich a nie tego pedalstwa. On na pewno poruchał mocno w życiu. Niech go Bóg błogosławi.
 
cicf71u5kyi01.jpg
 
Nowy projekt Shauba z Showtime - trochę słaby początek jak dla mnie.


to ma byc cos jak Big Brown Breakdown, ponoc. Dzisiaj ci panowie tzn dzisiaj tam u nich to pewnie u nas juz bedzie jutro. Kutas w dloni i czekam :tease:
28795749_10156249085547300_1230489519818463968_n.png
 
March 6, 2018
Brendan Schaub (JRE MMA Show)
Retired UFC Heavyweight fighter, stand-up comedian, co-host of The Fighter and The Kid podcast

Bryan Callen
Stand-up comedian and co-host of The Fighter and The Kid podcast

March 7, 2018
John Dudley
Professional archer

March 12, 2018
Yoel Romero with Joey Diaz
Middleweight mixed martial artist in the UFC, Olympic silver medalist in freestyle wrestling

Date To Be Announced
Michael Bisping
Former UFC Middleweight champion
 
March 6, 2018
Brendan Schaub (JRE MMA Show)
Retired UFC Heavyweight fighter, stand-up comedian, co-host of The Fighter and The Kid podcast

Bryan Callen
Stand-up comedian and co-host of The Fighter and The Kid podcast

March 7, 2018
John Dudley
Professional archer

March 12, 2018
Yoel Romero with Joey Diaz
Middleweight mixed martial artist in the UFC, Olympic silver medalist in freestyle wrestling

Date To Be Announced
Michael Bisping
Former UFC Middleweight champion

Szykuje się mocny tydzień.

I luuuuuv u Mike!
 
Wow Yoel u JRE, ciekawe jaka będzie dynamika z tym tłumaczeniem itd Coś czuje że może być niezła lipa :D
 
Yoel + Joe Diaz to może być kurwa złoto internetu. Trzeba będzie wyciągnąc z barku coś dobrego.
 
Back
Top