Joe Rogan i Fighter and The Kid


Weźcie se lepiej posłuchajcie podcastu jakiś ludzi co dobrze ogarniają mma od technicznej strony a nie Rogana. Joe to super koleś ale jeśli chodzi o mma to czasem potrafi takie głupoty gadać że masakra. Ludzie co trenują sporo mnóstwo razy już wypominali jakieś gafy. Szczególnie na temat jego wiedzy o stójce pod mma. Zresztą on nigdy nawet nie trenował czystego mma więc jaki z niego ekspert. Wyjątkowo mnie też wkurwia ta jego wymuszona na siłę bezstronność jak analizuje jakiś pojedynek. Każdy jest zajebisty, każdego lubi, każdy jest inteligentny, każdy jest bardzo sympatyczny i każdy jest "bad motherfucker". Pierdolona Kalifornia zawsze bądź miły dla każdego chociaż to nieprawda:lol:

Chyba, że ktoś to słucha dla beki albo jakiś ciekawostek to ok.
 
Ja go słucham, bo go lubię i mnie bawi, a że podcast o mma to będzie trochę mma i mnóstwo pierdolenia na około to było jasne jak Słońce i ma to swój urok :)
 
Chyba, że ktoś to słucha dla beki albo jakiś ciekawostek to ok.
No raczej ;)
Swoje perełki o mma podałem już na forum:
Heavy Hands
Co-main event podcast
Live Mroza z Bartkiem Stachurą
i nic więcej mi nie trzeba :)

Co do twojego ostatniego zdania to jak już słuchać takich podcastów to zdecydowanie wolę Rogana niż np Brendumba, który mówi, że kutas GSP jest skierowany do góry niczym teleskop łodzi podwodnej ::clintdis::
No szanujmy się trochę :p
 
No raczej ;)
Swoje perełki o mma podałem już na forum:
Heavy Hands
Co-main event podcast
Live Mroza z Bartkiem Stachurą
i nic więcej mi nie trzeba :)

Co do twojego ostatniego zdania to jak już słuchać takich podcastów to zdecydowanie wolę Rogana niż np Brendumba, który mówi, że kutas GSP jest skierowany do góry niczym teleskop łodzi podwodnej ::clintdis::
No szanujmy się trochę :p
Heavy Hands wiadomo klasa :lol: ja jeszcze Luka Thomasa bardzo lubię ale nie zawsze po gali nagrywa.
 
dzisiaj u Rogana "doubleheader" po CT Fletcher, Callen lubie JRE z jego udzialem, gadka zawsze sie klei :smile:
 
znowu stwierdzil, ze Tybura to Rusek. Ja pierdole ci Jankesi sa niereformowalni, Rogan to samo. :facepalm:
W ciemno miałem pisać, ze brendan nadal myśli ze Tybura to rusek! Rogan miał zapraszać gości, ale mógł zacząć lepiej. Pewnie kolejność gosci to brendan, bravo, brendan i bravo itd
 
Back
Top