Joe Rogan i Fighter and The Kid



Fight Companion na gali w Gdańsku :beer: Zaraz odpalam

praktycznie nie ma nic o walkach w Gdansku, troche o tej Kowboja. Skonczenie walki Janka musieli obejrzec z replaya tacy byli przejeci pojedynkami :wink: Ja zsynchronizowalem sobie FC z gala ale po paru minutach stwierdzilem, ze to bez sensu i wlaczylem oryginalny komentarz
 
Za to są opowieści o morderczych ptakach, genezie białej rasy i molestowaniu w show biznesie :boystop:
nie no mi pasuje, przyzwyczailem sie do tych ich bzdurek. Panowie, w tym tez przemadrzaly Rogan czesto i gesto popisuja sie "wiedza" przypisana do swojej narodowosci If U know what I mean. :wink: Joe ma jakies takie narcystyczne tendencje do uwazania swojego punktu widzenia, czy tez tego co mowi za absolutna prawde objawiona przez co dosyc czesto osmiesza sie w moich oczach bo gada po prostu nieprawde. Chyba za duzo tych alfa-brainow wrzuca:wink: Jak ktos sie nastawia na gadke o UFC Gdansk to sie moze srogo zdziwic ale tzw staly widz wie, ze te FC to nie zawsze sa na temat
 
nie no mi pasuje, przyzwyczailem sie do tych ich bzdurek. Panowie, w tym tez przemadrzaly Rogan czesto i gesto popisuja sie "wiedza" przypisana do swojej narodowosci If U know what I mean. :wink: Joe ma jakies takie narcystyczne tendencje do uwazania swojego punktu widzenia, czy tez tego co mowi za absolutna prawde objawiona przez co dosyc czesto osmiesza sie w moich oczach bo gada po prostu nieprawde. Chyba za duzo tych alfa-brainow wrzuca:wink: Jak ktos sie nastawia na gadke o UFC Gdansk to sie moze srogo zdziwic ale tzw staly widz wie, ze te FC to nie zawsze sa na temat
Wiesz co mnie rozbawiło?
Ich zachwyty nad Samsungiem note 8, w którym można pisać rysikiem po ekranie. Jakby odkryli jakąś nowość :benny:
Według ich toku rozumowania większość globu korzysta z produktów apple :siara:
 
Wiesz co mnie rozbawiło?
Ich zachwyty nad Samsungiem note 8, w którym można pisać rysikiem po ekranie. Jakby odkryli jakąś nowość :benny:
Według ich toku rozumowania większość globu korzysta z produktów apple :siara:
mnie to, praktycznie w kazdym odcinku cos rozbawia :wink: No co zrobisz, nic nie zrobisz, taka nacja :wink:
 
Drobna kobieta, która jest największym twardzielem. Rogan lubi takie alpha female, z resztą ja też. :jjsmile:
dla mnie szokiem bylo, ze ona wygrala ogolna klasyfikacje. 383 km ja pierdole, przeciez to jest abstrakcja jakas! Hanes, ktory dla mnie jest zajebistym motywatorem ( to jego zmodyfikowane, przeze mnie haselko mam w sygnaturze) mial strate do niej 1 dzien :damjan:
Mi to sie w glowie nie miesci, podziwiam ale jednak takiej dziewczyny to bym nie chcial :smile: w sensie, ze nawet jakby mi sie zajebiscie podobala to i tak nie . Jakos nieswojo bym sie przy niej czul :lol: Jako, ze od jakiegos czasu zaczalem rowniez pobiegiwac to robi mi ten podcast.
 
:o o: dystans 383 km, w terenie

Screenshot_2.png

teraz dopiero zauwazylem: Pam Reed nastepna babeczka przed Cameronem wiek 56 :o o::o o::o o:
 
Last edited by a moderator:


Tom DeLonge, frontman Blink -182.

Zaczyna się ciekawie. :joer:

Update 2: kosmici istnieją.

ja prdl, przed chwila wlaczylem :lol: gosciu w moim odczuciu to doskonaly przyklad typa, ktorego Jankesi okreslaja bull shit artist:lol:
 
Back
Top