Joe Rogan i Fighter and The Kid

czyli cos, jakos 0:00 naszego czasu BTW nie wiem czy dam rade to obejrzec bo poziom spierdolenia umyslowego Schauba w kwestii McGregora jest w mym odczuciu nie do zniesienia. On musi dostawac $$$ za te chorobliwe bzdury, ktore glosi bo nie mozna byc az tak uposledzonym, Rogan, z reszta tez nie blyszczy w tym temacie, zupelnie jak wczesniej z Ronda.
21077755_10155265111789902_883844779671395324_n.jpg
 
czyli cos, jakos 0:00 naszego czasu BTW nie wiem czy dam rade to obejrzec bo poziom spierdolenia umyslowego Schauba w kwestii McGregora jest w mym odczuciu nie do zniesienia. On musi dostawac $$$ za te chorobliwe bzdury, ktore glosi bo nie mozna byc az tak uposledzonym, Rogan, z reszta tez nie blyszczy w tym temacie, zupelnie jak wczesniej z Ronda.
21077755_10155265111789902_883844779671395324_n.jpg

mnie ciekawi czy odniesie się jakoś do tej sytuacji z Diazem
- "Nate, I have no problem with you"
- "Yeah, well, I think that you're a bitch"
:lol:
 
mnie ciekawi czy odniesie się jakoś do tej sytuacji z Diazem
- "Nate, I have no problem with you"
- "Yeah, well, I think that you're a bitch"
:lol:
chodzi o te ich zakulisowe spotkanie? az tak tam bylo?! az musze poszukac
 
akurat uciete, w tym momencie wiec jest opcja, ze moglo byc wyrwane z kontekstu albo i niekoniecznie

w sensie, że ucięte na 'bi'? inna wersja kończy się pełnym bitch, akurat teraz trafił mi się jakiś dziwny mix
 
w sensie, że ucięte na 'bi'? inna wersja kończy się pełnym bitch, akurat teraz trafił mi się jakiś dziwny mix
no wiesz moglo po tym bitch byc jakies uzasadnienie, lagodzace nieco wypowiedz np I think that you're a bitch because... ale tak po chwili zastanowienia stwierdzam, ze w przypadku Diaza to malo prawdopodobne :smile:
 
no wiesz moglo po tym bitch byc jakies uzasadnienie, lagodzace nieco wypowiedz np I think that you're a bitch because... ale tak po chwili zastanowienia stwierdzam, ze w przypadku Diaza to malo prawdopodobne :smile:

to fakt, no zobaczymy czy się jakoś odniesie :)
 
Az dziw bierze, ze nie podał TJ'a do sadu jeżeli to faktycznie po tym musical zawiesić karierę. Szkoda chłopaka, niestety na praktycznie każdej sali treningowej zawsze jest 2-3 takich nadpobudliwych debili odpowiedzialnych za takie akcje.
 
Back
Top