JESZCZE TYLKO 3 DNI !!!!

spontan

ONE FC
Super Heavyweight
''Jak ogłoszono na Twitterze, pierwsze spotkanie Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr. odbędzie się 11 lipca w popularnym Staples Center w Los Angeles. Zawodnicy będą uczestniczyć w specjalnej konferencji prasowej przed swoją walką. Starcie ma odbyć się 26 sierpnia w Las Vegas.




Będzie to pierwsze z serii konferencji prasowych przed galą. Mówi się, że mają oni też odwiedzić Londyn.''
Kącik @Masta turbatorów
 
jaram się w chuuj kupuję pyszne czipsiki i pyszne piwko duzo na wtorek ajjjjjjjjjjjjjjj i cala rodzinka przed tv ogladac pana mcgregora
 
Czy Conor zrobił już dzisiaj kupę?

19932747_1498185643572240_1061241390404468736_n.jpg
 
A najzabawniejsi sa ci, którzy rzekomo maja wyjebane na te walkę, a wrzucają więcej materiałów niż redakcja. Szczególnie jeden Lol zdegustowanych podbijaczy armia tez smiechowa.

I pretensje do redaktora, która ma swoja działkę do zrobienia i akurat dobra robotę na tym portalu robi. Polecam zajrzeć na zagraniczne portale w kwestii popularności tego tematu zanim zaczniecie sapać jak gimbusy z youtuba.

Cohonesowa pozerka w formie:*
 
@baju ja wtedy się nie śmiałem ja serio chciałem żebyście zrobili odliczanie do tego spotkania lol przecież ja lubię newsy o Conorze
 
Oj @Masta ,@Masta. Jak Ty mało ogarniasz.
Nikt tu (moze oprócz kilku urazonych profanowaniem wizerunku Conora) nie ma bólu dupska. Zrozum wreszcie, ze my wszyscy,zarówno fani jak i hejterzy robimy Conorowi fejm i nabijamy mu kabzę mamoną. Chyba ze chcesz zeby krul był biedny i boso chodził. Co do bólu dupska hejterów, to ja dla przykładu świetnie się bawię czytając wypociny delikwentów po obu stronach barykady.
A ja myślałem, ze jesteś bardziej kumaty, ech.:deniro:
 
Oj @Masta ,@Masta. Jak Ty mało ogarniasz.
Nikt tu (moze oprócz kilku urazonych profanowaniem wizerunku Conora) nie ma bólu dupska. Zrozum wreszcie, ze my wszyscy,zarówno fani jak i hejterzy robimy Conorowi fejm i nabijamy mu kabzę mamoną. Chyba ze chcesz zeby krul był biedny i boso chodził. Co do bólu dupska hejterów, to ja dla przykładu świetnie się bawię czytając wypociny delikwentów po obu stronach barykady.
A ja myślałem, ze jesteś bardziej kumaty, ech.:deniro:
Na chwale Krula, podoba mi sie Twoja motywacja. Nie bój sie Mordeczko o moją kumatość;)
 
Wy ty pierdu pierdu a pierwsze spotkanie Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr. coraz bliżej!!

Czujecie ten rosnący temperament?
 
A najzabawniejsi sa ci, którzy rzekomo maja wyjebane na te walkę, a wrzucają więcej materiałów niż redakcja. Szczególnie jeden Lol zdegustowanych podbijaczy armia tez smiechowa.

I pretensje do redaktora, która ma swoja działkę do zrobienia i akurat dobra robotę na tym portalu robi. Polecam zajrzeć na zagraniczne portale w kwestii popularności tego tematu zanim zaczniecie sapać jak gimbusy z youtuba.

Cohonesowa pozerka w formie:*
Huehue jaki bol dupska :cryme:
 
Huehue jaki bol dupska :cryme:
:D


Owszem, troche bola mnie cięgle najazdy na człowieka, który robi fajna robotę na portalu, przy każdym temacie z gwiazdorem. Szczególnie przy okazji tak głośnego wydarzenia nie powinno to nikogo dziwić i te dojebywanie sie jest żenujące.
 
Last edited:
Back
Top