Jebać mmarocks.pl - Paweł "Fightsport" Sawicki

Status
Not open for further replies.
E tam, przecież tego nie ma na głównej. Nikt poza nami tego nie zobaczy. A przynajmniej może się pośmiać i powyzywać mmarocks a def nie banuje bo myśli, że to na żarty :mamed:
A, ostatni raz odwiedziłem stronę główną w 1492 roku, więc nie wiem co widać a czego nie.
 
Swoją drogą lepszą inbę odbierdala na twitterze Wojsław płacząc, że dziennikarze są nierzetelni bo nie zapytali KSW o plakat z Palharesem. Ale jak dwa miesiące temu banowali Rocksow to sprawy nie komentował, że kneblowanie mediów itp.


Straszna menda
 
A, ostatni raz odwiedziłem stronę główną w 1492 roku, więc nie wiem co widać a czego nie.
Ja tak samo, ale w takich sytuacjach jak ta zerkam na ściągę u góry:

30mollx.jpg
 
@TYTUS znajdziesz na to paragraf ? A później stara szkoła - akumulator i te sprawy :irish:
Przecież mamy już Grupe szybkiego reagowania "Ganksterów z Cohones" , która potrafi skutecznie zzatakować i pacyfikować od środka nawet najlepszych Polskich HW , najlepszych Polskich trenerów i menadzerów :cohon:
Mam wymienić z ksywek ?
 
Jakiś naleśnik rozgłosu szuka to się dopierdala do MMArocks i czeka na reakcję
 
Nie wiem co to za niepełnosprytny Janusz ale wygląda jak pół pizdy zza krzaka. O chuj mu chodzi? @defthomas zrobiliście coś, żeby mu podpaść, czy po prostu jest mendą i dla zasady chce jebać lidera? Pewnie tym postem chciał poharvestować lajki z gimbazy...ale się przeliczy, bo macki cohones sięgają już nawet tam (co nie @michi972 ? :D)
A później stara szkoła - akumulator i te sprawy :irish:
Czuję się wezwany do tablicy.
W piwnicy mam jeszcze stary akumulator z BMW, 74ah - jest trochę słaby i po 2tyg się wyładowuje...ale gwarantuję, że nawey tygodnia z akumulatorem na jajach jeszcze nigdy nikt mi nie wytrzymał.
To co, iść i podłączać pod prostownik? :D

P.S. kto jeszcze zna moją ulubioną piosenkę pt: JEBAĆ KURWY PRĄDEM? :D
 
Kolejny Zaborowski? Kariere w mma w Polsce zaczyna sie od "jebania idiotow" z mmarocks?
 
Powiem tak, popierdala toto zawsze po mediaroomie, uśmiechnięte zbija piony, jak robi się zdjęcie to robi wesołe miny ala mistrz drugiego planu. W necie można pofisiować jak widać.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top